Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Zdena (St, 4. 3. 2020 - 15:03)

Dříve jsem nosila korkáče i v práci, teď už jenom doma. Nosím je ráda celý život a nedovedu si představit, chodit v něčem jiném.

j.m. (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Korkáče jsem si koupil nedávno. Je mi 23 let možná divné, ale chtěl jsem je vyzkoušet jaké to bude chození na vysoké botě. Na domácí přezutí jsou však velmi pohodlné. Navíc ani na boso mi v nich není doma zima.

Iveta (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Pracuji jako dispečerka v malé spediční firmě a před rokem jsem si koupila korkáče a začala je nosit v práci. Nachodím se přes den strašně moc a se zájmem pozoruji, jak převážně všichni muži pozorují moje nohy v korkáčích. Začala jsem také s nimi provokovat , nejlépe v létě naboso korkáče na noze posunuji, upravuji, vyzouvám a kolegyně pak referují , kam směřují skoro všechny pohledy zákazníků ve vestibulu, když procházím nebo se s nimi zastavím. Za tu krátkou dobu nošení jsem si na ně velmi zvykla a jsou strašně příjemné.

Pavel (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

Jsou to tvoje první korkáče nebo jsi je nosila již dříve? Je vidět že si je umíš patřičně užívat i využívat. Korkáče však dnes přitahují vždy pozornost.

Iveta (Út, 3. 3. 2020 - 20:03)

Klasické korkáče mám poprvé a škoda, že jsem je nekoupila už dřív. Jsou mi fakt strašně příjemné na nošení a na upravené noze mi přijdou velmi sexy. Vidím to z pohledů mužů, když si s nimi začnu pohrávat, nemůžou jako nenápadně pohledy odtrhnout. Proč, ale trošku neprovokovat? Osobně se mi líbí to jejich pleskání o paty, které jiné zdravotní pantofle tak neumí. Jak v jiných v příspěvcích taky mám klasiku - bílé.

Brike (So, 29. 2. 2020 - 23:02)

Korkáče už nenosím, příjdou mi strašně těžký a mohutný. Mám teď Brikeny Madrid Big Buckle a jsou strašně příjemný a hlavně lehoučký.

Mirka (So, 29. 2. 2020 - 19:02)

Nedávno jsem si koupila také nové korkáče, ale zkusila jsem nový typ s masážní stélkou. Jsou super na chození a pěkně a nezvykle tlačí. Moje staré už byly tak na zlomení nohy. Pročítám vaše příspěvky a je zajímavé, že většina nosí bílé, mám je také.

Pavel (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

S masážní stélkou jsem nosil, noha mi stále sjížděla dopředu, tak po krátké době jsem dal přednost stélce na halux, která mi více i pocitově vyhovuje. Jak dlouho a jak korkáče nosíš, doma i práci?

Mirka (Po, 2. 3. 2020 - 11:03)

Zatím s masážní stélkou nemám žádný problém a úplně mi vyhovuje. Korkáče nosím asi deset roků a hned od začátku jsem si zvykla na přesahující prsty, lépe se mi tak rychle chodí. Nosím je doma a poslední jsem úplně ochodila za 4 roky.

David (So, 29. 2. 2020 - 22:02)

Bílý pásek mi ke korkáčům přijde taky jako nejlepší a nejvíc se mi líbí. Dříve byly pásky nejčastěji světle hnědé nebo hnědé, ale není to ono. Vždy mám korkáče bílé, stejně jako žena a dcera, jinou barvu nechtějí.

Jana (So, 29. 2. 2020 - 21:02)

Bílé korkáče jsou prostě klasika a na každé noze vypadají velmi sexy. V lékárně, když je občas mají, tak jsou jen bílé. Ze zkušenosti u všech značek je bílý pásek nejpevnější a moc se nevytahuje. Mám taky jiné barvy,někdy vezmu modré nebo červené, ale bílá převládá. Já mám stélku na halux ve které noha lépe drží. Stejně u nás v práci všichni bílá. Za jak dlouho se vám podaří korki ochodit až na zlomení nohy?

Jindra (Pá, 28. 2. 2020 - 17:02)

Pracuji na rehabilitaci a prakticky celý den stojím. Nosila jsem různé zdravotní pantofle, ale stále jsem cítila záda, paty a po práci úplně zničená. Matka mě poradila zkusit klasické korkáče, protože je dříve nosila. Objednala jsem si korkáče na vysoké podrážce a jsem maximálně spokojená. Po půl roce nošení záda nebolí, nohy vůbec necítím a po práci v pohodě. Nevím jestli za to můžou korkáče, ale myslím si, že ano. Jsou velmi pohodlné na nošení, cítím jejich tlak po celé noze, což u jiných pantoflí nebylo a celkově strašně příjemné. Při chůzi jejich pleskání o paty vzbuzuje pozornost všech ostatních, ale začalo se mi to celkem líbit, tak s tím nemám problém.

Tom (St, 26. 2. 2020 - 14:02)

Dřeváky jsem registroval, že existují, ale nikdy jsem je neměl. Před pěti roky při změně zaměstnání byla na pracovišti ekonomka, krásná žena středního věku a chodila a chodí v korkáčích. Každý den ji vidím v práci, vnímám její krásné nohy v punčochách nebo naboso a k tomu ten zvuk jejich korkáčů je slyšet po celé chodbě. Časem jsem to nevydržel a chtěl poznat jaké to je v nich chodit a před třemi roky jsem si pořídil první korkáče. Zpočátku všude tlačily a chodil jsem strašně pomalu, časem jsem si zvyknul a začal jsem na nohou vnímat příjemné pocity. Teď v nich chodím pořád a strašně rád. V práci, když vidím naši ekonomku, tak už vím přesně v čem chodí a těším se domů do svých korkáčů.

Jana (St, 26. 2. 2020 - 22:02)

Vůbec se vám nedivím co s vámi udělal pohled na ženu v korkáčích. Já sama na korkáčích ujíždím, tak vím o čem mluvíte. Mého přítele také moje korkáče vzrušovaly, až jsem mu je koupila také. Byl z toho trošku vyveden z míry, ale vůbec neprotestoval a dnes je nesudá z nohy a stále si je úžívá. Sám by si je asi nekoupil, za to máte můj obdiv. Jsem přesvědčená, že korkáče budou u vás stále oblíbenější. Co na vaše korkáče říká přítelkyně a proč je nenosíte společně s ekonomkou i v práci?

Tom (Pá, 28. 2. 2020 - 22:02)

Když jsem přinesl domů bílé korkáče, žena se strašně divila. Zdůvodnil jsem to doporučením od doktorky na moje ploché nohy a tím, že v lékárně jiná barva nebyla. Ona korkáče nenosí a na moje si zvykla. Nemá tušení co se mnou každodenní pohled na korkáče kolegyně udělal a pravý důvod jejich nošení. Bohužel v práci je nosit nemůžu, nějak by do kolektivu nezapadly, ale doma si je užívám.

Milan (So, 29. 2. 2020 - 07:02)

Buď v pohodě já nosím korkáče doma i v práci už 40 roků a neznám pohodlnější obutí. U nás v práci nosí korkáče přes 20 žen, tak si dovedeš představit jak to vypadá. Vyzkoušet korkáče , jako ty chce určitě více lidí, vidím to u nás, korkáče nosí také 4 muži. Pohled na ženu v korkáčích se mi neomrzí. Zkus doma korkáče pomalu vychvalovat a možná se manželka chytne. U nás doma nosíme korkáče všichni.

Jana (Po, 2. 3. 2020 - 16:03)

Chtěla jsem se Milane ještě zeptat jestli můžete upřesnit kde pracujete, že máte kolem sebe tolik žen v korkáčích. U nás v ordinacích to ještě beru, ale tak moc nositelů, jak uvádíte jsem neviděla ani v nemocnicích. Každopádně to musí být velmi zajímavý pohled.

Milan (Út, 3. 3. 2020 - 17:03)

Pohled neopakovatelný, pracuji ve výrobně servisní firmě na malé spotřebiče u Kopřivnice. Já na odbytovém a kolegyně na opravách, skladu a v administrativě. Ještě více korkáčů je možné vidět u nás v jídelně, kde se scházejí i z dalších firem. Je to trošku nepochopitelné, ale ženský si je u nás nějak zamilovaly a také přibývají. Pod každým stolem jsou jiné korkáčky, ale u všech je slyšet ten stejný zvuk. Bude to možná tím, že nedaleko od nás je výrobce korkáčů.

Jozef (Út, 3. 3. 2020 - 18:03)

To musí byť skvelý pohľad

Blanka (St, 26. 2. 2020 - 08:02)

Korkové dřeváky nosím hodně dlouho a také ráda. Z mého pohledu to proč korkáče dnes skoro vůbec u nikoho nevidíme je ten, že prodejci a obchodníci je ani ve specializovaných prodejnách nikde nenabízí. V prodejnách a lékárnách jsou regály přeplněny všemi možnými druhy zdravotní obuvi, sandálů a pantoflí, ale ty klasické korkáče na vlastní oči neuvidíte. Věřím tomu, kdyby korkáče byly na prodejně vystaveny, tak mnoho žen (i těch mladších) i mužů si je určitě koupí. Takto si nové korkáče pořídí pouze ti kteří je již mají a chodí v nich dodnes. Objednávat se musí pouze přes internet. Moje pocity při jejich nošení jsou také příjemné, zcela stejně jako u předchozích příspěvků.

Reklama

Přidat komentář