Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Panebože - Soukup! Na toho mám už alergii asi, na tu jeho sebestřednost. Většího blba pohledat. Kačo, nech si zajít chuť. :)

Kačka (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

Pils, s tou stolicí máš ale pravdu. Pak těm holkám, vlastně i klukům, musí dávat pravidelně do svěrače botox. Právě aby udrželi stolici...a teď si představ nekontrolované unikání plynů....jak jsem to jemně napsala :). Na Soukupa si opravdu chuť zajít nechám, protože .........protože. To se snad ani nedá zdůvodnit. A teď si vezmi, že má matka ho žere...aúúú.

Lalla (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

No teda, Pils, jestli s ním budeš spokojená, tak bych potřebovala typ:). Teda typ na toho Ukrajince.

Pils (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Lallo, zatím bych si dát tip netroufla, byl u mě jen párkrát a zdá se mi trochu vyčůranej. Musím ho ještě prověřit. :)

Miluna (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

A že Pohlreich to má ve scénáři to sem nevěděla Lallo.Já si myslela že je prostě takovej.Je fakt že nedávno sem ho slyšela mluvit kvuli restauracim a Kovidu v televizi a to sprostě nemluvil.Ale já myslela že je sprostej když se tam rozčiluje s těma lidma a on scénář.

bianka (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Bože můj, Miluno, kdy z tebe vyleze něco normálního...?

Miluna (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Já bych řekla že normálního vylejzá už pořád.Píšu Kače jak sem to měla já a zajímá mi jestli se tim zranila.Co nemáš na tom normálního?

Miluna (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Kači sem ráda že si přišla.Nějak vás tu postrádam tebe a Aleška a ani Andy neni vidět.Ty si měla natrhnuto z análu?? :-O jak to?? Mě se to uvnitř prostě líbí když ho tam cítim a on mě vždy vyprovokuje když se mi o zadek dělá ale nezasune a to mi vyprovokovalo,proto už to delší dobu chci,už sem to dlouho neměla.Ale trochu si mi zarazila jestli je možný se takhle zranit.Já to měla vždy bez problemů,jen jednou sem se trochu připosrala tak to bylo blbý a Sergej ho měl špinavýho ale jinak už jindy dobrý a bolel mě jen ten vnik než to povolilo.Ale vim že tim vnikem mi projel krásnej mráz až do hlavy a do prstů u nohou a tak bych ráda opáčko.Ale měli jsme to spolu za ten rok jen párkrát.Možná třeba jen 6x :-( ..Masterchefa sem sledovala jen v začátku ale pak bohužel jak sem přestala stíhat a nějaký díly mi unikly a ty přeřadili už pak jen na placený Voyo,tak už sem to nesledovala tak nevim kdo je Roman.Je to soutěžící nebo jeden z tý poroty? A hajsafka je asi teda nejspíš jihočeský slovo.Prostě někdo kdo se něčeho jako štítí jako že mu neni po chuti to co je pro druhýho prkotina.

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Jj, měla jsem to z análu. Zanítilo se mi to a hrozila "divulze anu". Příšerná věc. Jako že ti v narkóze rozervou konečník, přetrhají vše co je možné, to vydezinfikují a pak se z toho 2 měsíce dostáváš..... Ale ten doktor u kterého jsem se zaníceným zadkem skončila, byl tak skvělý, že mi to pořád čistil, až jsem byla ok. Ale do análu už bych nešla. Mám velká prsa...tak to musí mezi ně stačit, když mu ta moje holka nestačí :). Teď hodně pracuji, tak jsem ráda, když se zřítím k TV a mrknu na pěkného chlapa /když není doma ten můj :D/. Roman je soutěžící :))). Přesně můj týpek. Černovlasý, udělaný kus chlapa...mňam.

bianka (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Miluna se nezmění a hele lidi, kde jedete na dovolenou, když se uvolňují ty hranice? Nebo pomůžete státu?
A nebude vám vadit na dovolené tohle omezení? 2 m nebo 1,5 m. A máte názor na Darkov? Jsem četla, že to je tím, že havíři jsou oslabení, takže ten vir na ně skočil. Zase se nějaký chytrák chtěl zviditelnit.:-) Opatření se nedělá a není ani na dole možné, že. Takže se to na něco svede. Jinak Káčo, jsem v pořádku a pomalu se připravuji na druhou vlnu. Jsem optimista, ale připraveni musíme být.:-)

Kačka (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Bianko, měli jsme jet na chatu k Plzni - Božkov. Ale sám majitel nám nabídl vrácení peněz - 10 tisíc. Tak jsem byla ráda, protože to, co poslouchám v práci za horory...to tedy ne. Takže se chystáme poslední týden v srpnu na Moravu. Kéž by to vyšlo....Roušku nosím v práci, musím samozřejmě, pak do obchodu a kdybych náhodou vlezla do MHD. Jinak se snažím bez roušky. Názor na Darkov....tak tam mám názor, že je majitelé nutili pracovat, ač nebyli zdraví....jenže to my se už nedozvíme. Bianko, co ty a dovolená? A jak ostatní? Hurá Řecko nebo Chorvatsko :D?

Lalla (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Já bych zase chtěla do Dubai a to ještě teď nejde. Jo a Fischer i Exim zrušily všechny zájezdy v červenci a srpnu...... Co ti tvoji, jak se chystali do JAR?

bianka (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Kdepak Lallo, tohle je odloženo na neurčito.

Miluna (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Jenže Lallo děti takhle nemluví až se divim.Jejich vrstevníci naopak takhle mluví normálně.A já nechápu jak to vydrží takhle nemluvit.Já fakt na tom nic nevidim,rozhodně ne na tom co píšu.To jsou daleko horší slova,jde to napsat ještě hůř.Na tomhle fakt nic nic hroznýho nevidim.To mi neříkej že někde nečtete něco horšího? 16:49 to sem myslela ještě horší způsob ale rozhodně ne tohle.A taky víš co já takhle nemluvim a neoflusávam někde každej roh jako ty typy co myslim.

tak (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

Miluna se tu kdysi rozčilovala jako nějaká mravokárkyně, že někteří anonymové píšou sprostě. Hrála si na rozrušenou paničku, ona by nikdy něco takového z pusy nevypustila, prý se jí to hnusí. A ejhle, najednou to jde samo :D

Anonym (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

5 vulgarismů v jednom textu,no fakt matka roku, jí zajímá jen ta její díra

Kača (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

Co má společného tato diskuse s tím, jaká je Milu matka???

Miluna (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Nebuď taková hajsafka,to je hrozný!

uf (Út, 26. 5. 2020 - 15:05)

co to znamená

Miluno (Út, 26. 5. 2020 - 14:05)

Však je to pravda, ani chlap takhle vulgárně nepíše. Píšeš jak dobytek. Od ženské je to přímo ohavné. Copak nedokážeš psát trochu slušně?

Reklama

Přidat komentář