Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jozef (Út, 12. 5. 2020 - 06:05)

Jana, celkom podobne by to bolo aj v mojom prípade . Určite by som tiež mal problém ovládať svoje zmyslí a myšlienky . A či je na to nejake riešenie ??? Asi len tomu nechať voľný priebeh . Myslim že lepšie ako potláčať svoje pocity

Palino (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Je to velmi dobrý nápad s tou korkáčovou párty. Bolo by to určite vzrušujúce a zaujímavé vidieť iné korkáčiky. Počuť rôzne príbehy, zážitky. Tiež by som bol na tom podobne ako Jana. Korkáče vzbudzuju vo mne silné pocity takže neviem kolko by som vydržal.
Čo sa týka nosenia vonku, zatial som sa nestretol so žiadnymi negatívnymi reakciami. Možno som to ani nesledoval a pravdu povediac ma to ani nezaujíma!!! Chodím si v tom čom chcem, a okrem toho korkáče sa vyrábajú aj vo velkosti 48. Tak to asi ženské nebudú! Bežne chodím vonku, pokial to už počasie dovolí, v klasických švédskych drevákoch. Mám čierne a tie sa stratia, a keby aj nie, vôbec ma to nezaujíma. Tiež sa vyrábajú aj 48 a dokonca aj červené, žlté. Takže dajme tieto veci bokom a hurá do korkáčikov.

Ward (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Jozefe, to není vůbec od věci, ale naopak přímo skvělý nápad!! Stačí to tady na diskusi organizačně domyslet a velké setkání s přehlídkou nejrůznějších typů a značek bude mít světovou premiéru! Už vidím zástupce a propagátory různých "stájí", jako je to třeba na Formuli 1: sebevědomé Pegresy a Vanimary, ambiciózní Cobru a Shell - pardon: Scholl, tuzemské veterány Svit, mimo soutěž nekorkovou Snahu a Sport, za Vietnam žabky. Nejlepší model získá otvírák na korkové špunty.

Monika (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Tak po delší době... už je mám doma a chodí se v nich bezva. Co mě překvapilo je že se zalíbili i sestře a chce si koupit vlastní. Sem tam jsem jí je půjčila a taky z nich je nadšená :)

Jana (Čt, 7. 5. 2020 - 09:05)

Tak dobré chození a počkej, až se ti stélka pěkně vyhladí a zhnědne, to bude chození ještě daleko příjemnější a stanou se pro tebe nepostradatelné.

Zdena (Čt, 7. 5. 2020 - 07:05)

Moniko, jsem moc ráda, že nezklamaly a cítíš se v nich bezva. Myslím, že už teď jsi zjistila, že v korkáčích vypadají ženské nohy velmi pěkně, jsou pohodlné pohodlné a můžeš se s nimi začít seznamovat. Na tu pravou jejich chuť příjdeš až po delším nošení, tak mi to říkala i moje dcera, která je s nimi také nad její očekávání spokojená. V neposlední řadě, ten kdo je nosí nemá zdravotní problémy vycházející od nohou, které v dnešní době hodně trápí především více žen, při nošení obuvi podléhající módnímu trendu. Jak napsal Pavel, také se ozvi s novými poznatky.

Pavel (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Ve škole jsi ještě nikoho nestačila zlákat, ale sestru ano, to je super. Ve škole to budou určitě další holky. Tak jaké jsou první dojmy a hlavně pocity pro nohy? Ještě prozraď jestli je máš i s tou úpravou pro halux? Ať se ti v nich dobře chodí a doufám, že i nadále zůstaneš věrná naší diskuzi a budeš informovat o nových zážitcích s tvými korkáči a nových přátelích s korkáči, určitě nás toto všechny zajímá.

Jozef (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Taktiez verím že aj tvoja dilema z nosenia na bosu sa prvým vklznutim do nových korkačov vyriešila . A ako som už písal prvoradé sú tvoje pocity a pohodlie než dojem pohoršenia okolia . Teraz budú smerovať pohľady k tvojim nožkam určite častejšie no z pohoršenia to nebude .

Jozef (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Monika a aké boli prvé dojmy a pocity keď si do nich vkĺzla ???.

Vlado (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Čtu tady o vašich oblíbených korkáčích a mám chuť si to vyzkoušet, jestli jsou doopravdy, tak příjemné na chození. Nikdy jsem je neměl jen z obrázků mám obavu, že jsou trošku vysoký a na to nejsem zvyklý, tak jen jestli se v nich nebudu mít při chození problémy. Co mi radíte jako případnému začátečníkovi? Jak je tady občas zvykem jsem ročník 1987

Áda (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Zvolila bych nízké ne na klínu, jinak vyber podle chuti. Co tě vede k tomu si je vyzkoušet? Určitě dobrý začátek, korkáče jsou suprové.

Vlado (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Vyzkoušet si korkáče chci pouze z vašich názorů v této diskuzi. Nemůžu nic ztratit a maximálně je vyhodím. Na druhou stanu to, jak o nich píšete chci osobně zkusit a docela se mi líbí a jsou zajímavé i na pohled.

Zdena (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

Bude úplně jedno, které si vybereš. Hlavně si vyber si ty, které se líbí tobě. Po prvních seznamovacích krocích jsem přesvědčena, že žádná výška u korkáčů není překážkou ani pro muže a nohy se v nich uvelebí tak, jak samy budou potřebovat a bude jim to vyhovovat.

Jozef (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

Myslim že na začiatok by si mal skúsiť asi Protetika . Tie sú nižšie ako robia ostatný výrobcovia ako Vanimar či Pegres. Ale myslím že aj keď si kúpiš ktorékoľvek tak si časom zvykneš a budeš v nich rád chodiť .

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 11:05)

Práve som si priniesol Pegresy domov. Hneď som sa pustil do porovnávania. Kordan, Vanimar, Pegres a ešte samozrejme ojazdené Protetiky. Myslel som, že Pegres bude mať peknú silnú koženú stielku. Je síce hnedá, je to aj koža ala asi tenšia a taká s dierkami. Chcel by som takú ako boli za socíku. Masívnu lesklú kožu. Výškovo su možno o 2-3mm nižšie ako Vanimar, ale podrážka vypadá hrubšie a s hlbším dezénom. Objednal som si velkosť 42, lebo väčšie ani nerobia, ale pri porovnaní s Vanimar a Kordan 43 su také isté vysoké. Čo ma príjemne prekvapilo je, že pásik je z tvrdšej a hrubšej, masívnejšej kože. Nemám rád keď sa musím zohnúť aby som do nich vkľzol. Vypadaju velmi pekne, mohutne. Už len prežiť s nimi príjemný večer pri sexe. Odporúčam tieto korkáče.

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Ráda bych věděla jestli ti bilá barva na pásku u Pegresů bude také praskat. V poslední době Vanimary co mám mají tento problém, navěnovala jsem tomu pozornost, ale na boku je už to dost vidět. V nových a krásně voňavých korkáčkách, přeju příjemný večer

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

S tými páskami su všobecne problémi. Protetiky su na tom asi najhoršie. Velmi skoro začínajú praskať a čo je ešte väčší problém, že sa tie pásky naťahujú. Z výroby sa dodávajú už nastavené vo štvrtej dierke z 5. Vzhladom na slabú kvalitu tej kože treba prestaviť na piatu dierku. niekolko mesiacov pokoj. A potom? Vlastnými silami horko ťažko ešte jednu dierku a tým to končí. To znamená že do roka dierky došli. Dnešné Pegresy maju úplne iný pásik. Boli v tretej dierke, tak som si ich musel prestaviť do druhej. Tak snáď sa nevyťahaju tak skoro ako Protetika. A aj samotná koža páska je o mnoho hrubšia a tvrdšia.

Pete (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Ta vune novych korkacku.... Vvvvrrrr

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Tebe ta představa nějak vzala, taky bych nožky do nových ráda vsunula.

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

A kde je problém? Ja som ich mal za tri dni doma.

Reklama

Přidat komentář