Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 19:05)

tak jsem byla u toho zrcadla,jak jste radila ,a dobrý je to !!! díky za radu,jsem se sebou spokojená :-)

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 09:05)

Omyl mila zlata, nikdo se ji nehrabe v životě. Jen komentujeme její vyblitky a pošty na fb. A tím chces snad říci, ze je to její život? Fb je její život? Wow tak to je mi lito ji i tebe. Ale nejspis mas pravdu. JE FB její život, protože ona jiny než virtuální život nema. A ještě jednou! Komentujeme jen to, co Květa CHCE abychom komentovali. Ty vůbec nevíš, proč to dela?!!!!

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

Kazdy soudny clovek co chce mit klid a nechce slyset zadnou kritiku tak ma moznost nezverejnovat na odiv svuj soukromy zivot. Kazda akce vyvolava reakci. A dotycny s tim musi pocitat.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

Nikdo vás nenutí její život sledovat, každý o tom co zveřejní rozhoduje sám a druzí mu do toho nemají co kecat a řídit mu život.

Martina (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

S Vámi souhlasím.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

Fb je dvoji zbran a jak vam pisu tak pokud nekdo nechce slyset nic od sledujicich tak at zivot nezverejnuje. Tisice skutecnych celebrit sve blogy maji a celkem je solidne zvladaji. Dokonce i kritiky. Takze chyba nebude patrne v lidech ale v dotycne osobe. Pokud na to nema tak ma moznost skryt pred lidmi sve soukromi. Ja to tak treba mam. A myslim ze i vetsina lidi. Zvolila si sama tuto cestu exhibovani.

Martina (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

Tak toto je myšlenka na úrovni dítěte. Každá celebrita, malá i velká, má své kritiky. Ale to, co tady předvádíš není kritika. Strašně se ztrapňuješ svou nenávistí, už nejsi schopna sledovat, co je ok, na hraně a za hranou.

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 00:05)

KVĚTÁKU ty si furt nějak mimo. Sem nepíše jeden člověk. Ztrácíš tu přehled co kdo píše. ::))

Smdm (St, 20. 5. 2020 - 00:05)

Možná by ses měla podepisovat. Pokaždý jiným nickem, abys dělala pořádnej dav :D

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 00:05)

Muzes zacit. :-D D

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

Jediny kdo se ztrapnuje a bavi stovky lidi je Kveta. Porad ji radnou lecbu. Kveta je ta ktera nezna hranu. Mozna ma dokonce HPO. Co tam mas dal?

Martina (St, 20. 5. 2020 - 00:05)

Má pravdu. Květa. Zrcadlo. Dej si pozor na svá prsa. Tím tady končím, protože prostoduché lidi nemám ráda. A mám manžela. Ale věř, že se ti to vysmívání a bavení vrátí.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

Mila pani. Myslim ze tohle je jeste slusna diskuse na to kolik Kveta lidi vyuzivala a vyuziva ke svemu prospechu bez ohledu na jejich pocity. Ublizila tolika lidem ze byste se divila. Takze psychopat bez sebereflexe je tu jen a pouze vase Kveta.

Martina (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

Jak vás Ariana využila? Jak konkrétně vám ublížila...aby se dalo omluvit vaše chování.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

Milá paní, nejsem paní. Váš taky využívá? Pochybuji, jen tady kydáte špínu a svou zlobu schovávate za to, jak ona je špatná. Neznám jí a ikdyby byla taková jak tady píšete, vám to může být jedno. Proč mají lidé pořád potřebu babrat se druhým v životě - nepochopím. Když mi někdo vadí, nemám ho rád - nevyhledávám ho, nesleduji. Naopak se snažím se čemkoliv s ním spojeným vyhnout. Ale tady se jen čeká a vyloženě slíbí co kdy a kde dá, napíše, ukáže a pak hurá na ní. Mě je ta žena celkem jedno, neznám jí a ani nemám v úmyslu jí poznat. Spíš mě zaráží vaše chování. Žijete jen tím jak ublížit víc a víc.

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 19:05)

a proč mají lidi potřebu obhajovat člověka kterého vůbec ,ale vůbec neznají ? A když Vám je tak jedno a neznáte jí,proč jste na diskusi o ní ?

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 09:05)

A me zarazí to vaše chování. Dementujete co jste řekla. Nikdo se ji nehrabe v životě. FB NENÍ skutečný život.

Tak (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

Proč sem lezete, když vám je Květa putna? Proč hledáte diskuze o ní? sama si vybrala tuto cestu, že se bude zesměšňovat, nikdo jí k tomu nenutí. Neznáte jí a přitom hledáte, co kdo o ní píše, asi máte mozeček jako ona

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

Jdi ty brepto. My se jen tim bavime. Ono neco jako "Kveta Jarosova" 2x v zivote nenajdes. :-D

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 19:05)

přesně tááák.Květka je raritka,a nás baví sledovat její stupidní fb životeček

Reklama

Přidat komentář