Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jana (Po, 15. 6. 2020 - 12:06)

Je nějaký důvod, proč nejde v korkáčích chodit ven mezi lidi ? Na nákup nebo vycházku úplně ideální. Různé barevné kombinace je možné pěkně sladit s oblečením a připadne mi to i docela vkusné.

Pave (Ne, 14. 6. 2020 - 17:06)

Sandály a ponožky nenosím a myslím, že to taky nejde dohromady. Korkáče nosím doma a převážne naboso je pravdou, že občas s nimi vyjdu také ven a je to na pohodičku kosek od domu. Tak snad, že tímto nikoho nepohoršuji. Sama korkáče nosíš nebo reaguješ jen na to, že píše chlap a korkáče jsou nevhodné ? Na ženu by taková reakce od tebe zřejmě nebyla.

N. (St, 17. 6. 2020 - 20:06)

Pantofle korkové nebo jiné nosím doma, na zahradě a klidně v nich vyběhnu do malého místního obchůdku. Ale jsem si vědoma, že je to opravdu na běžné nošení nevkusné. Jsme ženy :)

Veronika (St, 17. 6. 2020 - 19:06)

Na nikoho nedej, choď si v korkáčích je to úplně v pohodě. Doma taky v nich všichni chodíme a muž v nich chodí taky rád a občas v nich vyrazí na pivo.

Lenka (Pá, 12. 6. 2020 - 12:06)

Já mám na gymplu jako přezůvky klasické bačkory jak se nosily na prvním stupni. Taky to je neobvyklí ale pro mě pohodlný.

korkáče (Čt, 11. 6. 2020 - 19:06)

https://www.youtube.com/watch?v=lx4vEBMZw_Y

Veronika (Čt, 11. 6. 2020 - 17:06)

Ahoj, u nás doma nosíme korki všichni od věků věků a bereme je jako normální přezutí. Chodíme všichni rádi naboso, tak i manžel, dcera a syn doma pořád korki na nožkách a venku chodíme pokud to jde v zdravotních žabkách co mají pásek mezi palcem a ukazovákem.Vlastně od jara do podzimu. Obojí jsou velmi pohodlné a pro naše nožky vzdušné. Já občas jdu ráda a schválně ven v korkáčích, přece je mám trošku raději, nejsou tak těsné jako žabky.

Návštěvník (St, 10. 6. 2020 - 14:06)

Patřím k vám a co je na korkáčích nekrásnější, samozřejmě kromě toho, že vypadají celkově úžasně a nosila jsem je už také ve škole je to jejich krásné plesk plesk a to při každém kroku co uděláte. Muže to být potichu i hlasitě, ale pořád, když je máte to slyšíte.......

Ward (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

Vlado :-))

Vlado (Út, 9. 6. 2020 - 18:06)

Tak už čtrnáct dní díky této diskuzi mám nové korkáče. První obutí úplný nezvyk a celý týden tlačení uprostřed nohy a celkem pomalé kroky, druhý týden už tolik netlačí a chodím už jako v normálních pantoflích. Nedal jsem na vaše doporučení koupit nízké, ale koupil jsem bílé Vanimary na klínku, pouze z důvodu, že se mi nejvíce líbili a bílé proto, že je má tady hodně z vás a nějak je preferujete. Chodí se mi v nich teď velmi dobře, jsou suprově hladké a myslím,že si na ně rychle zvyknu, Wardovi je určitě posílat nebudu. Na nohou se mi líbí a vypadá to, že moje přítelkyně si koupí také své první korkáče.

Áda (St, 10. 6. 2020 - 15:06)

S takovou si na jejich přítulnost opravdu rychle zvykneš a nebudeš je chtít vyzouvat. Jsou i po letech naprosto úžasné.

Vlado (St, 10. 6. 2020 - 17:06)

Nevím jestli korkáče budou pro mě znamenat to co pro tebe, ale na začátek mi vyhovují a začínám si zvykat.

Jitka (Po, 8. 6. 2020 - 15:06)

Do této diskuze Vám můžu napsat o korkáčích svoje zkušenosti. Já sama korkáče nosím od základní školy a nosím je hrozně ráda, jak doma, tak i v zaměstnání. Jsem profesorka na střední škole, tak hodně stojím na nohou, po chodbách hodně nachodím, korkáče mi v tomto směru plně vyhovují a jsem na ně zvyklá. Hned jako mladá absolvetka při nástupu jsem přišla v korkáčích do třídy a začala v nich učit, už po pár dnech jsem slyšela první pubertální výroky chlapců na moje korkáče . V té době byly oblíbenou a rozšířenou obuví mezi děvčaty, ale i hoši je také občas nosili. Kolegyně je též hodně nosily, tak jsme na toto téma občas diskutovali. Názory byly, že především korkáče jsou středem zájmu více chlapců a pozorují je na úkor učebnímu výkladu a o přestávkách pozorují se zájmem procházející dívky v korkáčích, taktéž s příslušným komentářem. Je pravda, že na chodbě zvuk korkáčů byl pěkně slyšet a bylo nutné pátrat po zdroji zvuku, klasickém pro naše korkáče. Několikrát se mám stalo, že studenti, řekli, že máme pěkné a slušivé korkáče a kvůli nám si je koupily a chodí v nich ve škole. Za posledních, řeknu dvacet roků jsou korkáče ve škole nějak zapomenuté. Dnes většinou ve škole mají všichni dvoupáskové bio korkáče, jsou určitě také dobré, ale klasika to není. Co pozoruji, tak na celé škole chodí v korkáčích dvě kolegyně, pak já a ze všech ročníků pět studentek. Jednou za tři roky si kupuji nové a zakládám si stále na tom, že moje korkáče a nohy v nich musí pěkně vypadat.

Pavel (Čt, 11. 6. 2020 - 10:06)

Také jsem tím postižen a na korkáče spolužaček a učitelů jsem rád díval. Proč je nepochválit, když jsou skutečně na ženské noze pěkné. A můžu se zeptat na tvůj názor muži v korkáčích?

Jitka (Pá, 12. 6. 2020 - 07:06)

Jisté postižení na korkáče mám taky, když je nosím prakticky celý život. Korkáče jsou pro někoho styl, který vyznává, stejně jako řada druhých má jiné věci na které se upíná. Tak je pochopitelné, že se mi líbí na sobě, na ostatních taky, včetně mužů. Nevidím důvod, proč by ti co je chtějí ,měli být ošizeni o tak skvělé pantofle a prožitky z chůze v korkáčích. Mužům v korkáčích fandím a nic proti nim, vědí co je dobré.

Mira (Čt, 2. 7. 2020 - 16:07)

Vůbec se nešidím, korkáče nosím už od školy a pokračuji v tom dodnes. A ty už ochozený a pěkně vyšmajdaný jsou úplně nejlepší jen to chvíli trvá, ale pak si jich teprve nejvíc užívám.

Jana (Po, 15. 6. 2020 - 12:06)

Velmi výstižné pojmenování, pro některé z nás jsou korkáče prostě životní styl a je úplně jedno, kdo je nosí.

Radek (Po, 8. 6. 2020 - 22:06)

Jitko, korkáče na děvčatech byly opravdu moc pěkné, ovšem učitelky a profesorky v korkáčích nás opravu přitahovaly vždy na všech školách. Sám korkáče nosím od školních let, taky hrozně rád, tak přesně vím o čem mluvíš a říkám, že vaše pozorování bylo zcela správné.

Sandra (Pá, 5. 6. 2020 - 22:06)

Do svých korkáčů , které nosím přes třicet roků se těším stejně každý den, jako by to bylo poprvé. Jedny mám v kterých občas vyjdu v létě ven a druhé nosím doma už pátým rokem jsou značně ochozené, ale nemůžu se s nimi rozloučit neuvěřitelně mi sedí. Těším se už na nové, které mám vyhlídnuté.

Pavel (Po, 8. 6. 2020 - 08:06)

Mám víc starých zajetých kousků a z nostalgie je nemůžu vyhodit, někdy si je na den vezmu. Také jsi vidím dlouholetá nositelka , ale pocity z nových např. Vanimarů nejsou taky k vůbec zahození a ty staré si určitě nech.

Reklama

Přidat komentář