Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 18:05)

už toho nech ty rychlý proude:)))))

Kikina (So, 16. 5. 2020 - 10:05)

Aha takže kreativní fantazie a spisovatelský talent je psychická porucha... Ach bože tady je zase přízemních idiotů. Nechcete jít opruzovat někam jinam? Třeba do zadečku.

Zdena (So, 16. 5. 2020 - 14:05)

To je osobní nepřejícný "folklór" několika jedinců. Nejlépe je zcela ignorovat.

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 08:05)

zničíš si trávník, jestli je to teda pravda. A na nočník? No promiň. Neměla by už chodit na záchod, pokud to teda není batole?

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

Co se čuduješ.Píše to muž, který má nějakou psychickou poruchu.

Miro (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

A ako to vieš?

tak (So, 16. 5. 2020 - 10:05)

pokud to tu nečteš, tak nevíš o co jde

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 10:05)

Podle stylu psaní.

Miki (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

Pokd vím tak ho používají holky výjimečně v noci jen tady na chalupě protože WC je daleko, jak se tady psalo,ale souhlasím, že jde spíše o blbý zvyk. Na druhou stranu kdo z nás ráno nebo večer nešel čůrat ven když jsme bydleli třeba v chatě na dovče,tomu zase rozumím jako holka.

Klára (So, 16. 5. 2020 - 07:05)

Martino našli jsme jen jednoho kováře a v trávě špičky a to bylo vše. Ještě je asi brzy na houby. Jsem na zápraží, Libor se povaluje a spíš ještě chrní a já už s plnou pipinkou tady vydatně pokropila trávu. Dnes jsem nevím proč ani nešla na bobeček ale čůrala jsem v podřepu hezkyz výšky proudem do trávy. Niki má dole ticho a tak asi ještě chrní a tak ji nechám být. Jestli půjde ven nebo to bude mít nahonem a udělá to do nočníku nevím,ale já ji učím,že ráno když je světlo a není vyloženě zima tak už může na záchod nebo sem ven jako já a nočník jen v noci když bude nutný. Chceme se podívat do Schandau ,jestli nás už pustí za hranice a asi ještě bude zavřeno na koupání,ale jen tak se třeba projít kolem Labe. No kdyby bylo otevřeno tak samozřejmě hned jsme tam a dáme relax.Navečer chceme na zahrádku do hospůdky po dlouhé době posedět,už jsme si ji radši rezervovali stoleček dopředu.Jdu se ještě přitulit k Liborovi. Jestli se vzbudí,tak asi bude chtít do pipinky se spojit. On ráno někdy bývá hned velkej a dává mi hřejivou lásku i do bříška.

Pissík (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

Příjemné to probuzení. Chtěl bych být Liborem...

Martina (Pá, 15. 5. 2020 - 20:05)

Pozdrav na chaloupku z Polabí a krásný pelíškování plné lásky s Liborem. Jestlipak jste našli nějaký houbičky? Jsem zvědavá, užívejte pohodový víkend!

Šišmiš (Pá, 15. 5. 2020 - 18:05)

Je tu nějaký klid. Holky kde jste?

Klára (Pá, 15. 5. 2020 - 15:05)

Pozdravujeme z chaloupky a půjdeme na houby. U Vladařů mají otevřenou zahrádku a tak jsme si dali oběd a já pak čůrala u chaloupky hned a hodně a Libor byl natěšenej a pak chtěl hned pipinkování a udělali jsme to hned vevnitř. Mamča a NIki přijedou asi za hoďku a pak budeme společně relaxovat.

Jajda (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

Včera mně sledoval při močení dobrý kamarád,co ho dlouho znám a už jsme jednou spolu čůrali oba a to bylo jiný, teď jsem musela sama a on se po očku díval.Bylo mi to víc nepříjemný než kdyby mi řekl,že se mu to líbí a díval se a dohodli bychom se,že mi to až zase tolik nevadí. Mám asi radši přímý názor.

Radka (Pá, 15. 5. 2020 - 16:05)

Normální člověk , když vidí někoho co v krajní nouzi to udělá i někde co jsou lidi tak to neřeší a dívá se jinam. Já jsem tak musela jednou u autobusový čekárny, protože to už povolovalo. Příjemný to nebylo,ale nikdo to opravdu neřešil. Snad je většina z nás normální.

Pissík (Pá, 15. 5. 2020 - 20:05)

To máš pravdu,ale dívčí čůrání je roztomilý a kluky láká.

Pavlína (Pá, 15. 5. 2020 - 10:05)

Holky přeji vám slunečný víkend. Taky mám volno a pojedu za rodiči na Světlou a do přírody.

! (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

!

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

Tady chce být zase někdo zajímavej. Proč píšeš anglicky ,když reaguješ na český text? Jak průhedné!

Reklama

Přidat komentář