Reklama

žena - Štír

Petr (So, 5. 1. 2008 - 21:01)

Nemyslim ze by stirky byly nejak slozite jenom nedavaji najevo kazdemu jake jsou ale kdyz se k nim nekdo chova dobre tak mu to mnohokrak vrati naopak pokud jim nekdo ublizi tak se dokazi hodne pomstit a dokazi ho uplne rozebrat.ovsem na prvni pohled okolo siri nejaky obal ze jsou tvrde a nedostupne avsak to jake jsou ve skrytu duse daji najevo jen po delsi dobe a ne kazdemu,mam rpitelkini stira a kdyz jsem ji poznal tak jsem naprosto netusil jaka skutecne je pusobyla naprosto nad ostatnima a nedostupna a chladna.

štírka (So, 5. 1. 2008 - 18:01)

Ahojte.Som Slovenka a tiež štírka. Tiež odomňa muži odchádzajú. Nie preto , že som zlá, ale preto , pretože nepoznajú moje pravé "ja". Tiež som taká, že ak mi niekto ublíži, tak ma moje vnútro samo ovládne (aj ked nechcem) a vrátim to 100 násobne. Tiež za láskavosť sa oplatím 100 násobnou láskavosťou... Proste v živote som toho zažila ve?a a nakoniec musíme si milé štírky uvedomiť, že u nás je ve?mi ťažké sa ovládať. Pretože ak sa nevieme ovládať v danej situácií, tak ničíme všetko vôkol seba. Milujem flirt a vždy ked sa ukážem medzi mužmi začnú sami od seba hovoriť o sexe. Niekedy ma to otravuje, ale po vačšinou sa na tom bavím. Moje manželstvo je docela kludné, pretože sme sa s manželom naučili obaja ovládať a nedávať jeden druhému možnosť sa v zlom činiť. Pozná ma a vie aká som a ja poznám zasa jeho. Ak chcete mať k?udné manželstvo treba nájsť kompromisy. To som sa naučila...Niekedy ešte ked som bola slobodná som mala pocit, že nedokážem uspokojiť partnera a myslela som si že som asi moc prehnane náročná a preto odomňa odišli. Zaujímavé na tom je to, že vždy odomňa odišli takí ktorých som nesmierne milovala, snažila som sa nežiarliť, nevlastniť, ale aj tak odišli. Nakoniec to ?utovala, ale nedokázala som dať druhú šancu, vtedy prišla na rad pomsta.

Tina (Út, 20. 11. 2007 - 14:11)

Jsem narozená ve znamení štíra a jen by mě zajímal určitý názor na toto znamení. Pokaždé,co jsem měla partnera tak byl nadšený, jaká jsem povahou, prej typická štírka,akční,otevřená v sexu... ale vždy utíkali s tím, že se se mnou nedá žít,že potřebují někoho kdo toho tolik neskrývá, klidnějšího, a né takový atyp ženské:o)) Tak by mě fakt zajímalo, jaké mají ostatní zkušenosti se štírkama, protože já si jinak připadám úplně normální, tak že by jsem my štírky byly opravdu jiné???:o)

julinka (So, 27. 10. 2007 - 09:10)

ahoj štíři, štírky a vy všichni, co tu ste:-)je pravda, že štírky sou hrozné, ale je taky pravda, že většinou na to, že se narodily ve znamení štíra nedají dopustit. Sme složité to ano, ale kdo není, že?:-) máme asi až moc dobrou intuici, a právě proto na ni někdy doplatíme, odhalíme i to, co by mělo být skryto na dně oceánu. Já osobně nesnáším nevěru, když něco takového zjistím, buď toho muže zničím kousek po kousku, nebo mu udělám z života peklo. Odejdu. Když se mi pokusí něco někdo zakázat, je to pro mě, jako povel - udělej to, na co čekáš?! Znám slovo odplata, ale též znám slovo vděk. Umím říct promiň, ale málokdy jej příjmu od druhého. Su složitá asi jako každý druhý člověk, ale unásobeno slovem ŠTÍR

Sara (St, 24. 10. 2007 - 21:10)

Svobodomoslnost, kruta uprimnost, vasen, nenavist, cokoliv delam, delam na maximum... Tak to je presne ono. Pritahuju pry muze zahadnosti, ale na druhou stranu se me boji. Sex miluju a prozivam a uzivam si. Ale taky miluju a trpim. Proste znameni, symbolizovane stirem je myslim dost tezke k ziti, ale asi uz bych nemenila.

org00h (St, 24. 10. 2007 - 21:10)

julinka: Jejda, tak to radeji včechno odvolávám, aby náhodou nepřišla pomsta.

julinka (St, 24. 10. 2007 - 21:10)

org00h: jestli to ses ty martine tak sem te odhalila:-)))

org00h (Po, 24. 9. 2007 - 22:09)

Štírky jsou hrozné:-(. I když se k partnerovi většinou chovají velice nepěkně, stejně ho pořád přitahují... A s tím, že všechno odhalí, mohu jen souhlasit:-).

ŠTÍR (Pá, 30. 3. 2007 - 07:03)

Zdravím všechny štírky, jste fantastické! Rád poznám některou z vás. 27/168 :-) Tak pište... s.t.i.r"email.cz

Monika (Po, 19. 2. 2007 - 16:02)

Taky jsem samosebou Štírka a souhlasím spíš s Bibianou, mám silnou intuici, jdu na dno věcí,věštecké sny apod.stojím si za svým, silně vyvinutý smysl pro spravedlnost, pud ochraňovat slabší, ale nikdy neútočím,když jsem pak ale hodně vytočená, štíří ocásek je móóóc jedovatý......

stirice:) (Pá, 2. 2. 2007 - 22:02)

No...ja nevim cim to,ale mam pocit,ze snad ani nemuzu byt stirice:))..vzdyt jsem takove hodne zviratko...;-D

petra (Po, 22. 1. 2007 - 23:01)

Jsem pro zmenu taky stirka a souhlasim, ze je to z extremu do extremu. Kdyz mi na nekom zalezi, pujdu za nej bez vahani hlavou proti zdi, ale pri prvnim podrazu bude prvni kdo proti ni poleti. Jinak takova nehezka vlastnost - musim mit vzdycky pravdu - ale o tom vim, tak se radeji obcas poradne kousnu do jazyka nez neco s pusy vypustim.

Bibiana (Út, 8. 8. 2006 - 15:08)

Souhlasím s Katy,jsem štírka a zaútočím většinou ,jen když jsem napadena,Spíš mám problém s tím,že se snažím chování druhých lidí chápat a příliš odpouštím.

PPPP (Po, 7. 8. 2006 - 18:08)

Moje dcera je také ŠTÍR a přesně sedí to co tu popisujete.

Katy (Čt, 3. 8. 2006 - 13:08)

smutné- jsem štírka s ascendentem ve štíru,ale k nějakým takovým zákeřnostem bych se nikdy nesnížila! Netvdím, že se mnou ostatní druzí mají lehký život ale záměrně někomu ubližovat-to tedy ne!

Návštěvník (Út, 1. 8. 2006 - 17:08)

koukám ,, že hodně lidí četlo knihu HVĚZDNÁ ZNAMENÍ LINDY GOODMANN

AnnaM (So, 1. 4. 2006 - 19:04)

Máš úplnou pravdu..jako bys mi psala z duše...

s. (Pá, 31. 3. 2006 - 22:03)

Právě teď řeším konflikt se štírkou - mou bývalou kamarádkou. Vyjela po mně v práci tak sprostým způsobem, že jsem nevěděla, která bije, i když předtím se tvářila jako mílius. Probrala jsem si celou situaci od A až do Z a vlastně ani nevím proč.Možná jen proto, že se na mne šéf usmál více než podle jejího mínění měl. Chová se velmi zákeřně. Zaútočí, když to člověk nejmíň čeká a když si myslím, že se vztah už nějak mezi námi urovnal. Dovede nesmírně žárlit na lidi či situace, které já projdu bez povšimnutí. A ty její intriky. Je mi z toho nanic, velmi mi to ubírá energii. Nejhorší je, když vím, že už teď přemýšlí, jak by se mi pomstila. A dovede být nesmírně houževnatá. Byla jsem svědkem, jak nesmírnou zákulisní taktikou zlikvidovala kolegyni - myslím že ona ani neví, co štírka všechno udělala, aby ji zničila. Ještě jsem se nepotkala s takovým člověkem. Tato štírka je skutečně učebnicová, možná to má podpořeno ještě ascendentem ve štíru.

S. (Pá, 31. 3. 2006 - 21:03)

Právě teď řeším konflikt se štírkou - mou bývalou kamarádkou. Vyjela po mně v práci takovým způsobem, že jsem nevěděla, která bije. Probrala jsem si celou situaci od A až do Z a vlastně ani nevím proč.Možná jen proto, že se ba mne šéf usmál více než podle jejího mínění měl. Chová se velmi zákeřně. Zaútočí, když to člověk nejmíň čeká a když si myslí, že se vztah už nějak mezi námi urovnal. Dovede nesmírně žárlit na lidi či situace, které já projdu bez povšimnutí. A ty její intriky. Je mi z toho nanic, velmi mi to ubírá energii. Nejhorší je, když vím, že už teď přemýšlí, jak by se mi pomstila. A dovede být nesmírně houževnatá. Byla jsem svědkem, jak nesmírnou zákulisní taktikou zlikvidovala kolegyni - myslím že ona ani neví, co štírka všechno udělala, aby ji zničila. Ještě jsem se nepotkala s takovým člověkem. Tato štírka je skutečně učebnicová, možná to má podpořeno ještě ascendentem ve štíru.

Tomas (Út, 28. 3. 2006 - 19:03)

Ano, houpacka a extremy (jednou A pote Z), nic mezi. Potvrzuji z vlastni zkusenosti. Ale zase aspon nebyla jenom nuda, klid a pohoda - k cemuz pro zmenu zase inklinuju ja :-)

Reklama

Přidat komentář