Reklama

žena - Štír

Martina (Po, 1. 12. 2008 - 07:12)

Pro s. Vy jste určitě také nějaké vodní znamení,řekla bych že ryba.Víte to co Vám ta štírka napovídala má určitě nějaký důvod.Možná to byla právě také taktika,aby jste si o ní myslela to co si myslíte.O to horší je,jestli je ten Váš nadřízený štír tak se snaží být "lepší"než on.Ti dva jsou spolu tým a vědí to o sobě.Ale rozhodně nejde po vás,ale po něm.

Andrea (Ne, 30. 11. 2008 - 18:11)

Štírka je moje silná konkurence,přebírala mi každého mého přítele,byl napřed můj a pak ho vždy získala pro sebe,hodně mě tím štvala,ale nadruhou stranu jsem se od ní hodně naučila a ted se mi to celkem hodí. Lepší názor mám na muže štíry,připadají mi fajn.

Granvin (Ne, 30. 11. 2008 - 14:11)

To mě mrzí, že má tolik lidí tak špatný názor na štíry. A že někteří mají důvod mít na ně špatný názor:(

s. (Ne, 30. 11. 2008 - 14:11)

VAŠKU, jednak to erotičko mají vrozené - mají i mj. magnetický a pronikavý pohled očí, a jednak je to součástí jejich přirozené taktiky.Vašku, nechci vás strašit, ale třeba byste byl zděšený, kdybyste se dozvěděl, co si o vás doopravdy myslí, i když se tváří úplně jinak. Já mám vedle sebe ukázkový příklad štírky. Povídala mi kdysi o svém šéfovi, kterého strašně nenáviděla za to, že se choval hezky k její kolegyni. Co si navymýšlela, ty její nenávistné řeči a oči. Říkala mi, jak toho šéfa i tu kolegyni strašně nenávidí, že se na ně nemůže ani podívat. A pak jsem byla v šoku, když jsem ji viděla, jak jedná a hovoří s tím svým šéfem a s tou kolegyní. Chovala se k nim navenek jako mílius a oni ani na chvilku nepochybovali,že je má ráda. A jak dovedla ta štírka intrikovat, když se chtěla dostat na to místo po té své kolegyni, na kt. tak žárlila. A právě v tom momentu jsem poznala, odhalila a pochopila ty její štírovské kroky. No bylo to jedním slovem na zvracení. Hovořila jsem už s více lidmi, kteří měli tu "čest" nahlédnouintimně do karet štírkám - třeba v zaměstnání nebo v rodině- a naše názory byly jednotné - taková mrcha se jen tak nevidí. A ta moje štírka to mně a mému okolí dokazuje každý den. Ale narozdíl od mnoha jiných lidí jsem citlivá a všímám si spoustu věcí okolo, a na druhou stranu mi ta štírka v minulosti hodně o svém jednání řekla, a tak vím vždy, když něco chystá, která bije.... Hlavně jí nevěřím ani nos mezi očima.

vašek (Ne, 30. 11. 2008 - 07:11)

Je to úžasný.Po přečtení těchto názorů,jsem v šoku.Mám podřízenou štírku.Opravdu nevím na čem u ní jsem, přitom je přitažlivá,nebezpečná ve všech směrech a není jen tak k mání.Nejhorší na tom asi je,že nám chlapům se to líbí.Asi všichni,co nějakou známe ,mi to dají za pravdu.

pája (Út, 18. 11. 2008 - 13:11)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO 7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

martina (Út, 18. 11. 2008 - 09:11)

S tímto pánem /vodnář/mám čistě pracovní vztah.Když jsem ho před několika lety poznala,měla jsem pocit,že kyselejšího člověka jsem nepoznala.Je starší,vdovec,jeho žena spáchala sebevraždu před lety krátce po narození jejich syna.Nikdo ho potom s jinou ženou nikdy neviděl.Určitě to neměl v životě jednoduché.Postupem času jsem si všimla,že mě sleduje,je rád v mé blízkosti,rád se mnou pracuje.Nikdy se vlastně slovně nevyjádřil co ke mě cítí.Myslím,že mu čistě platonický vztah vyhovuje,protože vodnáři stále o něčem jenom sní.Já si na něho vzpomenu,protože je po manželovi druhý muž,se kterým si rozumím tak nějak jinak.A z hlavy je asi nedostaneme,protože jsou tak jiní než ostatní muži.Dovede být neobyčejně jemný,zdvořilý, tvárný,není žárlivý,vždy dovede potěšit gestem,které se týká jen mě samotné,není lepší přítel.

rikky - pre mar (Ne, 16. 11. 2008 - 16:11)

Hm, vodnári. Vodnári ma vždy prekvapili či už pozitívne alebo negatívne. Neviem prečo sa mi stále pletú popod nohy. Vždy ked prestanem myslieť na jedného vodnára , príde další. Žiadnych iných mužov som nemilovala, tak ako vodnárov. A samozrejme kto mi najviac ublížil boli opať znovu vodnári. S vodnárom to bolo so všetkým, vždy som pri nich prežívala či už emocie, radosť s takou intezitou ako ešte s nikym iným (s inými znameniami) . Môj druhý vodnár ma chcel len čítať, tomuto sa to nepodarilo. S vodnárom ako keby nás spájalo nejaké puto, alebo ... neviem to ani definovať. Toho posledného vodnára si nedokážem vymazať z mysle, nie je jedného dňa aby som naň nemyslela. Keď sme boli spolu vždy to skončilo vášnivým milovaním, nemôžem byť sním ale ani bez neho. No, čo robiť? Martina, mala alebo máš aj ty takýto vzťah s vodnármi? Ak , tiež na dotýčného stále myslíš, alebo si v minulosti myslela? Chcem sa ho zbaviť v myšlienkach a moc mi to nejde. Poraď ako na to, ďakujem aj ostatným za príspevky ako nemyslieť na vodnárov.

martina (Pá, 14. 11. 2008 - 08:11)

Nedávno jsem slavila narozeniny.Spousta lidí mi popřála,přišlo několik sms.Od některých jsem dostala i dárek,ale kdo mě opět dostal,byl ten vodnář.Od něho mám knížku, která nedávno vyšla.Jmenuje se Vašich 12 neodolatelných vlastností štíra. A to o mě říká,že jsem nebezpečná.Budu citovat jeho přání:vážím si Vaší čestnosti,věrnosti a soucitu.Z těch dalších,které jsou v ní uvedené je : ODVAHA,,NEZÁVISLOST,SOUCITNOST, ANALYTIČNOST,CITLIVOST,VĚRNOST,SMYSLNOST,HOUŽEVNATOST,PŘITAŽLIVOST,ENERGIČNOST,DŮMYSLNOST,VÁŠNIVOST-tím není myšlen jen sex.Všechna znamení,která potlačují,nebo jim činí problém nechat se strhnout city,by si měla všimnout,jakým uchvacujícím způsobem vnímáme a prožíváme své bytí.

s. (Čt, 13. 11. 2008 - 23:11)

v předešlém příspěvku vypadlo slovíčko, tak tedy doplňuji:...V okruhu svých známých znám třeba další dvě ženy štírky , se kterými velmi dobře vycházím a cítím z nich pozitivní energii. Jsou velmi ochotné a vstřícné...

s. (Čt, 13. 11. 2008 - 23:11)

Martino,je od vás milé a pozorné, že mi nabízíte možnost osobnějšího kontaktu. Už z Vašich příspěvků je patrné, že o sobě a o svých reakcích dost přemýšlíte a že Vám to není lhostejné. Že každodenní situace nevidíte jako příležitosti k soupeření a měření sil, ale jako šanci se něčemu přiučit v tom pozitivnějším smyslu. S tou kolegyní jsem měla v minulosti moc pěkný a důvěrný vztah a měla jsem ji fakt ráda. Proto i tu změnu vztahu jsem brala velmi osobně a celá ta situace mne hodně zranila. Dost jsem to prožívala, a tomu odpovídaly i moje reakce.Pokud bych k ní neměla tak osobní vztah, tak bych asi ani neměla šanci způsoby jejího uvažování a její reakce poznat, a tím bych se ani o spoustě věcí nedozvěděla.Samozřejmě že nehážu všechny štíry do jednoho pytle.Každé znamení je ovlivněno ještě spoustou dalších aspektů, které dají vyniknout chrakteristickým rysům toho daného znamení anebo naopak tyto rysy potlačí. V okruhu svých známých znám třeba další dvě ženy , se kterými velmi dobře vycházím a cítím z nich pozitivní energii. Jsou velmi ochotné a vstřícné.Říkám si, že to bude asi pro mne nějaký karmický úděl - naučit se vycházet se štíry a snažit se je pochopit. Jak se zdá, v uvedeném případě se mi to nepodařilo. Nevím jak věříte v astrologii, ale když jsem si dělala karmický horoskop, tak mi tam vylítlo z hlediska karmy pouze jedno znamení, a tím byl štír.Kdo ví , co mám třeba díky nim pochopit a čemu se přiučit...???Přeji Vám hodně pěkných vztahů s lidmi kolem Vás.

martina (Čt, 13. 11. 2008 - 21:11)

Mrzí mě,že jste tak zklamaná.Jestli máte zájem si popovídat tak mám email martinakohy"seznam.cz

s. (Út, 11. 11. 2008 - 21:11)

Abych po pravdě řekla, nemám po těch všech zkušenostech už ani chuť ani sílu s ní cokoliv probírat a snažit si ten vztah vyříkat. Stejně by nic neuznala a nepřipustila by, že se může mýlit a vidět věci v jiném světle než je vidí třeba jiní. Obě cítíme, že je mezi námi velká zeď a ani jedna nemáme zájem ji zbourat. Ani už nemám zájem ji zbourat, protože si myslím, že člověk se už v jejím věku nezmění. Znám její myšlenkové pochody (alespoň v hrubých obrysech), vím jak se chová k ostatním, přitom na nich nenechá ani niť suchou a když vidím, jak s nimi hovoří jako med, je mi z toho na nic. Přestala jsem si ji naprosto vážit jako člověka, ale jako s kolegyní se s ní snažím vycházet bez vnějších konfliktů. Bavíme se pouze "oficiálně". Když vás někdo opakovaně svým chováním zklamává, tak se mu už nedá věřit.Mám ráda, když lidé jednají narovinu, věci se vyříkají a zase se jede od nuly dál. Ale s tou štírkou to nejde,resp.jsem si mockrát myslela, že to půjde, ale když to člověk nejmíň čekal, tak dostal píchnutí. Má v povaze vše a všechny ovládat, situaci mít pod kontrolou, snaží se s lidmi manipulovat, a hlavně stačí třeba z mého pohledu prkotina a už člověkovi nemůže přijít na jméno. A dovede dost nenávidět, žárlit apod... Vyloženě u situací, které mne nechávaJí chladnou...

martina (Po, 10. 11. 2008 - 08:11)

Já myslím,že Vám na ní ještě trochu záleží,proto volíte takovou taktiku,že se radíte se štírem.Tak se nebojte jí to říct do očí.My jsme opravdu schopní všeho.

martina (Po, 10. 11. 2008 - 08:11)

Podíváme se na ty negativní vlastnosti štíra trochu jinak.1-vyhovuje nám,když jsme to mi,kdo má situaci pod kontrolou.( Pokusme si dát pozor,aby nás ostatní nenařkli z manipulátorství.)2-někdy bereme příliš vážně rčení ,,oko za oko,zub za zub,,(pokusme si říct ,to se nepočítá začínáme od nuly.Umíme se přece ovládat.)3-Máme poněkud majetnické sklony a nesnášíme ,když se nám někdo šťourá v našem soukromí a věcech.(Snažme se rozdělit s ostatními o to co nás dělá šťastnými,umíme přece udělat pro lidi první poslední.)4-Naše umíněnost nám někdy brání vidět věci v jiném světle.Zkusme se víc přizpůsobit.(Vždy se dokážeme vcítit do pocitů druhých,nikdo jiný to tak dokonale neumí.)5-jsme nedůvěřiví vůči okolí,přestaňme malovat čerta na zeď.(Našemu pohledu nic neunikne,jsou věci ,které je lépe si nechat pro sebe.

pre s. (Po, 10. 11. 2008 - 07:11)

s. čo tak zmeniť taktiku? :-D. Štíri majú radi otvorených, priamych a úprimných ?udí. Aspoň ja osobne mám rada takých ?udí. Skús nabrať odvahu a priamo sa jej postaviť. Neboj sa jej... Priamo a na rovinu sa jej spýtaj čo má proti tebe, prečo sa tak chová a povedz jej priamo že si neželáš aby sa k tebe tak chovala ako sa chová. Vysvetli jej že si jej predsa nič neurobila. Pokia? niečo budeš pred ňou skrývať určite to zistí. Ona musí steba vycítiť že je to priame, uprimne ale hlavne čisté. A mimochodom aj ju tým prekvapíš a zaskočíš. Pokia? to nedopadne dobre, aspoň začne nad sebou premýšlať a určite sa bude na teba pozerať z inej strany. Možno sa aj napokon skamarátite. Na druhej strane pokia? si jej už nejakým spôsobom ublížila, alebo ak z teba cíti závisť, tak sa jej ani nečudujem.

s. (Ne, 9. 11. 2008 - 14:11)

nejen že si to myslím, že mi ta štírka chce ublížit, já to vím a mockrát jsem na pocítila a pozor ovala jsem také její reakce a akce vůči jiným lidem, když se jáí někdo postavil do cesty či ji v něčem bránil. Nebojím se říct, že jsem do té doby ani netušila, že lidé s takovým jednáním mohou existovat. Jen jsem koukala,čeho všeho je schopná. A přitom nosí masku panenky Marie. Přesně na ni ve vztahu k některým lidem platí : na jazyku med a v srdci jed. Za ceklý život jsem nepoznala člověka, který se dovede tak přetvářet, který dovede tak intrikovat, tak se mstít, tak žárlit, pokud se jí zdá, že se neděje něco tak, jak chce ona anebo když si o někom myslí, že jí ublížil.

Návštěvník (Ne, 9. 11. 2008 - 10:11)

s. u štírov vôbec nejde o to či sú ryzí štírky alebo ovplyvnené iným ascendentom. Všetko záleží len na povahe, na ich duchovnej vyzrelosti. Neviem prečo si stále myslíš, že tvoja koleg.štírka ti chce ublížiť. Ona s určitosťou dokáže vycítiť čo k nej ty cítiš. Takže nikdy nemôžeš vedieť čo všetko tým sleduje. U nás v robote to je obdobné. Ve?a mojich kolegov sa bojí šéfov, ja ako štírka si dokážem aj šéfov získať, viem, vidím na nich to čo nevidia ostatní. Ale strach určite z nich nemám, keď zabodnem do ich duše svoj poh?ad sú schopní mi podpísať hádam aj svoj majetok. :-) haha, nie robím si srandu, niekedy to ale naozaj tak vyzerá. Momentálne mi podpísali nadštandardný plat, čo mi teraz vyhovuje a potrebujem, takže tak.... Štírky vždy dominujú na lepšie miesto a chcú byť obdivované z každej strany. Musia sa cítiť využité a potrebné.

s. (So, 8. 11. 2008 - 20:11)

Záleží asi i na tom, zda jste ryzí štírka se vším všudy anebo vaše štíří znamení je mírněno vhodným ascendentem anebo vhodným postavením ostatních planet ve Vašem horoskopu. Tak se jevíte jiným a podle toho Vás také posuzují.n Je rozdíl, jestli svým jednáním sleduje nějakou škodolibost anebo snahu ublížit či naopak - snahu pomoci. A to asi bylo hlavním impulsem ve Vašem jednání. Sjednat pořádek, snad pomoci a snad v podtextu také snahu získat si u šéfa bodík. Za pomoci štíří odvahy.

martina (Pá, 7. 11. 2008 - 08:11)

Přitom to všechno může vypadat jinak.Třeba tak,že jsem opravdu tak zákeřná,že ho nechám posadit do místnosti s několika ženskýma,které ho roznesou na kopytech a zesměšní/já ta, co na něho žaluje nebudu/.V jiných to může vyvolat to, že si řeknou, ta má odvahy za tři, jen tak něčeho nezalekne./spousta lidí se ho bojí/.A on to může vnímat jako pomoc,nebo soucit s jeho problémem.Jsou určitě i tací,kteří si řeknou ta sním musí mít nějaký int. vztah,jinak by ji neposlouchal/není to vůbec pravda/.Těch verzí je ještě mnohem víc.Štír vždy uvažuje velice složitě,proto nikdy nepoznáte ten pravý důvod jeho jednání.A v tom je přece ta krása.

Reklama

Přidat komentář