Reklama

Přistihla jsem dceru při onanii

Anonymne (Ne, 5. 2. 2017 - 13:02)

Každý z nás to alespoň...Nas prichytala ma

disznó (Pá, 7. 10. 2016 - 17:10)

Otec byl řidič z povolání, tak jsme s bratrem byli ponejvíce doma s matkou. Ta nás také zasvěcovala i do intimní hygieny, při tehdejším týdenním koupání, kdy bylo třeba nejdříve zatopit v koupelnovém kotli, ohrnout "kůžičku" na pimpasu a pečlivě vymýt vodou s poučením,abych se tak myl sám. časem, asi ve 2. třídě základní školy, jsem přišel na to, že lepší je namydlit a tření pimpasa při ohrnuté předkožce mýdlem způsobuje příjemné pocity ukončené jakýmsi transem, kdy se člověk celý chvěje, nevnímá okolí a je na vrcholu blaha. Tak jsem to prováděl při každém koupání, později i častěji během týdne s nějakým krémem. Jednou matka vešla do koupelny a přistihla mne právě při mém orgasmu, kdy jsem ji vnímal spíše podvědomě. Otočila se a beze slova odešla. Vylezl jsem z vany a bál jsem se jít do kuchyně, co bude matka říkat, pak jsem si dodal odvahy a šel jsem tam. Máti zlatá se na mě významně usmála a řekla : Tak už jseš vykoupanej ? to bylo vše. Příště, když jsem se koupal a chtěla jít do koupelny, tak vždy z předsíně nahlas volala : Jindro, už jsi ? To byl pro mne více méně signál, pokud matka do koupelny nepřišla, abych se rychle "udělal" a vylezl z vany. Časem se z toho stal mezi námi rituál. Dodnes má moje máti za tento přístup můj obdiv, zvláště když si uvědomím, že to bylo v prudérním komunismu před 50 lety.Divím se, že v dnešní době si s tím neví rodiče rady.

Matin (Ne, 14. 7. 2013 - 09:07)

soulozim s matkou kazdi den

Hanka (St, 5. 8. 2015 - 09:08)

Honeni tak to je uplne...Jestli je to na fotce tvůj pták, pak ho teda nemáš moc velkého, chápu, že ti nezbývá nic jiného, než si ho honit.

JaPetr (Út, 4. 8. 2015 - 13:08)

Honeni tak to je uplne normalni. Samozrejme ze i holky si to delaji a to stejne tak, jako kluci. Akorat o tom se tolik zdaleka nemluvi. Divky si to brani, ale pritom si to delaji porad.

M (Út, 4. 8. 2015 - 11:08)

A proč ji špehuješ?

JaPetr (Út, 4. 8. 2015 - 11:08)

Co? Ve 14.letech? To uz mivaji divky i deti, takze normal. Hlavne to uz mrdaji jako smyslu zbaveni.

Fridolín (So, 1. 8. 2015 - 15:08)

Jo,vidět tak onanovat švagrovou!

Mojmír (So, 1. 8. 2015 - 15:08)

Mě se stalo že jsem šla do...Asi každá matka nachytala někdy svýho syna, jak si ho honí. Ale napadlo vás někdy, že podobně přistihne i snad každá dcera svýho otce? Chce to jen umět rozumě vysvětlit. Dcera snadno pochopí, že co dělá otec, dělají i všichni kluci ve škole a nebo i jiní dospělí muži. A nakonec to dělá i ona sama.

aunounoum (So, 1. 8. 2015 - 14:08)

soulozim s matkou kazdi den Zaprvy se vrat do skoly ze neumis gramatiku, a taky porusujes zakon :-) (pokud je to pravda na což moc nesazim)

sdfghj (Ne, 14. 4. 2013 - 22:04)

Mě se stalo že jsem šla do...Jak jsi viděla, dělají to malívelcí i ti naši rodiče. Přej a dopřej soukromí.

martin (Ne, 14. 4. 2013 - 16:04)

Mě se stalo že jsem šla do...Já bych třeba svou mámu rád při masturbaci viděl tajně. Našel jsem u ní v šuplíku vibrátor a teď mě strašně vzrušuje pomyšlení jak si to s ním dělá

Petra (Ne, 14. 4. 2013 - 09:04)

Mě se stalo že jsem šla do koupelny a mamka seděla na vaně a onanovala,zapoměla se zavřít.Byla to trapárna ale co se dá dělat.

odpověď (So, 13. 4. 2013 - 23:04)

Moje dcera jsemy sveřila ze...Hlavně nevyrušovat!

lucie (So, 13. 4. 2013 - 12:04)

Moje dcera jsemy sveřila ze onanuje její 9 nevím co stím zda je to rormální prosím poradne mi co stím mám dělat Děkuji

Eva (Út, 5. 2. 2013 - 19:02)

taky by mě zajímalo,jak paní reagovala dále na vztah s dcerou po takovém trapasu..já bych se to asi snažila přejít mlčením..

NVM (St, 30. 1. 2013 - 21:01)

Wow, já teda nevím, ale myslím si že tyto příspěvky píšou nanejvýš 14-letý nadrženci :DDD

Lidka (St, 16. 1. 2013 - 17:01)

A co jsi udělala ,já bych se šla zastřelit.!!!

Kalina (So, 12. 1. 2013 - 21:01)

My jsme dříve za mlada masturbovaly a chodily s klukama a tak to dopřejte mladým také.Někdy si to udělám a je mi 45let.

Martin (Po, 19. 10. 2009 - 11:10)

včera jsem jako matka asi...Ahojky, na nic nečekat a okamžitě si jít o tom pohovořit. Nebude to moc příjemné, ale je to nevyhnutelné. Musíte ji říct, že jste nevěděla jak zareagovat na momentální situaci a že opravdu nedělala nic špatného. Určitě si stanovte pravidla při vcházení do pokojíčku. Je to sice dcera, ale už zároveň slečna a musíme jako rodiče respektovat jejich soukromí.

Reklama

Přidat komentář