Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Tak se necháme překvapit. Já jsem klidná protože tu nikde nic protizákonného nepíšu. A tahle diskuze je úplně neškodná. Mrkněte třeba na kakání partnerky tam je to teď sraz psychopatů jak trefně podotknul Waco i když já si myslím že je to zase jenom jedna osoba. Na jiné diskuzi jsem tu četla jak někdo někoho nabádá k sebevraždě což je trestný čin. Ona doktorka jako taková je dost na hraně a někdy se sama divím že to tu pořád ještě funguje.

Martina (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Myslím,že tohle je neškodné. Jsou tu diskuze jako invest,sebevražda apod. A to je podle mně daleko horší. Veřejné jsou ke koupi knihy na téma sexuálního dozrávání mladých lidí. Myslím,že za hranou by byla diskuze jinde.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

JJ, ono tady šlo asi jen o ten dnešní příspěvek, ten byl za hranou.

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

A já bych zase řekla že tím z píše jako zív jakože že ho to nudí ale to je jenom můj odhad. Škoda že nám to nechce odhalit. Pravda je že psát na veřejnou diskuzi o masturbaci nezletilé je docela o hubu a už tady kvůli tomu byly problémy. Jako mě to nijak nepohoršuje ale najdou se tu i tací kteří by byli schopní kvůli tomu pomalu volat ospod nebo PČR takže bacha na to. Je pravda že se hodně zaměřuje na diskuze s tématikou plenky. Ale tam to všechno píše jeden neškodný chudák který jiný smysl života nemá. Zaslouží si politování ale nemyslím si že by byl společensky nějak nebezpečný. U nás na pokakávacím vlákně se zatím zetko neobjevil.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Já jen pamatuji, že tady byla kdysi diskuze, kde různí lidí nabízeli vystavení falešných maturitních vysvědčení za peníze. A pak to tam jednu delší dobu někdo takhle podobně značkoval až to skončilo. Jakoby policie. To nebude z nudy ale cílené.

Ja (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Myslim, ze Z znackuje jen pedofilni prispevky, proto tady doted nebyl

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

To je pravda jenom částečně.

Ja (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

No kdyz se podivas co ti Z znackuji, tak popisy sexu deti nebo nasili na detech. Nebo navade i deti k sexu a tak. Ta hranice je jasna

Hynek (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

Zetkar bere náhodný vyber.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

Taky si myslím, že jde cíleně po pedofilních příspěvkách.

Jana Hrušková (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

Já sem nepíšu protože mi na to přišla starší ségra a seřvala mně, ale když si dám přezdívku tak to nepozná a začnu.

Pissík (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

Jano,vítej zpátky. Moc se na tvé čůrací příspěvky těším!

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

Já to tady čtu protože se mi líbí ten příběh a realitu neřeším. Taky jsem tu asi týden byla docela aktivní ale pak mě to omrzelo. Většinou to tu funguje tak že holka napíše kde a jak se vyčůrala. Kluci na to napíšou super a tak to tady jede pořád dokola. Tenhle formát diskuze mě moc nebaví ale zase čtenářka jsem pravidelná to přiznám. Je to pěkně zformulovany příběh. Nerozčiluji se když to někdo nebere ale na druhou stranu nikdo to nemusí ani číst když nechce. A co už vůbec nepochopím ty nadávky a urážky do psychicky nemocných jedinců. To je snad zbytečné ne? Z je kapitola sama o sobě. Asi holt víc písmen abecedy neovládá :0)

Mirek (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

Kontaktoval jsem Anetu a máme už naplánováno setkání. Jen jsem chtěl napsat, že už o čůrání píšeme sobě a voláme si. Nebudu jí zakazovat aby sem psala,ale myslím,že více je zaměřená na naši komunikaci. Čtu tady i dál vyprávění holek ,hlavně Kláry a spol. ,škoda že zmizela Věrča a Jana Hrušková a ty mi tady chybí, ikdyž Anetka je teď pro mne bytost nejmilejší,protože jsme se už poznali na skype a je to moc hezká holka a já se jí prý taky líbím.

Karel (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

Já bych jen poprosil toho debila "Z", který svými "Z" zasírá skoro každou diskuzi, aby už šel laskavě konečně do prdele. Moc děkuji.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 11:05)

Ten debil Zetkař, už vlezl i sem. Doposud Zetkoval v jiných vlájknech, tady ještě nebyl.

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 11:05)

Návštěvníci jsou největší mor tady. Nechápu proč je pro někoho takový problém se podepsat svým nebo jakýmkoliv smyšleným jménem. Však jsme tu všichni anonymní ne?

Hynek Kiki (Čt, 14. 5. 2020 - 11:05)

Protože jsou sami hloupí a jen buzerují. Třeba dnes to Klára napsala tak sofistikovaně,že ji věřím a neřeším jestli je to nějaký "dědek s koulema". Podle mne ne ,ale to je vedlejší. A ten názor Jarmily - docela trefa. Asi z oboru medicíny nebo dětské psychologie.

Šišmiš (Čt, 14. 5. 2020 - 10:05)

Škoda,že jsem tam nebyl s vámi, já bych asistoval jako blázen.

Znalec (Čt, 14. 5. 2020 - 10:05)

Jedině ženská co je předělaná na chlapa a psychicky se z toho nevzpamatovala. Myslím to ne jako ironii ,ale skutečnost .

Reklama

Přidat komentář