Reklama

Trestání kluků

Návštěvník (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Já bych ti na ty košile nadělal

Quido (Pá, 10. 4. 2020 - 14:04)

Pokud nekecáš, tak je to celkem komplexní problém. Důležité asi je, jaký je celkově váš vzájemný vztah, a jaké fantazie ten kluk prožívá, když se při svých masturbacích obléká (obléká?) do tvých košil. Jeho chování je bezpochyby fetišistické, a je otázkou, jakou roli v jeho prožívání hraje figura tebe jakožto otčíma. Ztotožňuje se s tebou? Touží po tobě jako po sexuálním partneru? Nebo je to ještě komplikovanější? A kolik mu vůbec je, a kolik je tobě? Buď jak buď, asi by neškodilo mu zařídit psychiatrické (a sexuologické) vyšetření - zejména pokud ti na něm záleží natolik, že mu přeješ zdravý osobnostní a sexuální vývoj. Pokud pak jde o čistotu tvých košil, tu bych vnímal za dané situace až jako třetiřadý problém. Chceš-li si je ochránit před klukovým ejakulátem a jinými jeho tělními výměšky, mohl by ses nicméně třebas postarat o to, aby k nim neměl přístup.

Mara (Pá, 10. 4. 2020 - 15:04)

16/42, kosili mel jednu na sobe a tri sviral rukou mezi nohama,lezel u toho na posteli pred otevrenou skrini s kosilema. Asi je to mnou,ja kosile nosim denne a tak to se mnou spojeny s tim ze asi ukaji sve predstavy. Bohuzel klucici,coz mi neni vubec prijemny. Zamknout loznici muzu,ale neni to prijemny a chci aby ho to vubec napadlo a mel strach ten zakaz porusit. Dela to uz delsi dobu se mi priznal po te co jsem par tech kosil na nej vytahl.

Quido (Pá, 10. 4. 2020 - 15:04)

Takže ti jde o tvoje košile víc než o mentální a sexuální zdraví tvého nevlastního syna?

Mara (Pá, 10. 4. 2020 - 16:04)

To ne. To mas pravdu. Jeste mi poradil znamy metodu zprotivit a znechutit.

Quido (Pá, 10. 4. 2020 - 17:04)

Já bych to bral tak, že tvůj nevlastní syn má vážné problémy a potřebuje odbornou pomoc. A co jeho matka? Je to tvoje současná partnerka? Žije i ona s vámi dvěma? Není možné ji do těchto problémů též zainteresovat?

Mara (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

Zatim dle domluvy a i jeho prani je to mezi nama dvema. Chci to resit chlapsky.

Quido (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Tak řešíš to i se známými a na anonymních diskusních fórech... Jinak někdo, kdo je v šestnácti fetišista, a masturbuje s využitím košilí svého otčíma, má - obávám se - bez odborné intervence dost malé šance na normální společenský a sexuální život. Pokud ho budeš jenom bít za toto jeho chování, nebo mu fyzicky zamezíš k přístupu ke svým oděvům, tak ho tím z jeho špatné dráhy jen sotva vytrhneš. Navíc, pokud se od tebe nechal přistihnout, a nechává na těch košilích viditelné stopy po svém ejakulátu, tak je dost pravděpodobné, že mu dělá dobře, když o jeho fetišismu víš, a trestáš jej za něj. Ten kluk se potřebuje psychiatricky a sexuologicky léčit, má-li být schopen navázat a udržet normální milostný vztah s nějakou holkou či jiným klukem, a běžným způsobem fungovat v lidské společnosti. A při této své léčbě potřebuje podporu své rodiny.

Sam (So, 11. 4. 2020 - 08:04)

Já bych ho asi řezal nějakou dobu teď v pravidelných intervalech s využitím těch košil. Dej mu je při výprasku do ruky nebo před něj a neustále opakuj, že je prase a že se to nedělá. Měj u toho i košile na sobě, klidně několik.

Návštěvník (So, 11. 4. 2020 - 00:04)

Nechal bych to být, on z toho vyroste.

Anti-úchyl (Ne, 29. 3. 2020 - 21:03)

Škoda, že mi nejdou zakládat témata, ty by ses hodila do skupiny "honičksé přiběhy"
Když tak jí nikdo vytvořte a toto dejte jako popis: Zde pište vaše vaše příběhy sloužící k uspokojení vás i ostatních, najdete zde plno lidí jako vy se kterými můžete sdílet vaše příběhy (můžou být i sadistické/masochistické)

Ty bys tam byla jako doma.

Lucka (Ne, 29. 3. 2020 - 20:03)

To oddalování orgasmu je pro kluka opravdu dobrý trest. Já to na svém příteli praktikuji dost často. Někdy se i rozbrečí.

Další trapný úchyl (Ne, 29. 3. 2020 - 20:03)

To mi připomína ještě když muj kluk chodil do školy, o 2 minuty pozdě do školy, svázal jsem mu ruce nohy,
A oddalovala orgasmus 3h, vždycky jsem jela, tak 50s až když vypadal že bude stříkat tak přestala, po hodině brečel, řval, nadával ale nevěděl že ho ještě čekají 2h
Po 2 hodinach jsem mu dala, zamykací kalhotky, aby se nemohl dodělat.
A dalo ho do prázdné místonosti (komplet prázdné) i okna zalepená jen rožle sem mu nechala, a svázala mu ruce, nohy ne. Běhal a běhal. Po hodině už byl vyčerpaný, tak jsem otevřela okno, vypla topení vyslíkla ho, a nechala ho mrznout, potom po hodině jsem mu dala, čepičku, zateplenou bundu, 3 zimní mikeny, na kůži štiplavý svetr. Šálu, na nohy zase 5 termo punčocháču, zateplné kalhoty, boty, ponožky na to peřinu. Zapla topení, zavřela okno, a nechala ho se svázanýma rukama (opět) ve vedru, po hodině byl spocený, tak jsem mu dala normální oblečení, 100 na zadek bejsbolkou, svázla nohy půl puodinu lechtala, a ještě musel si udělat 2h referát, u toho si stěžoval že se mu chce na wc, ať mu sundám ty kalhotky a dám k nim klíč, ale jà řekla až uděláš ten úkol, byla slast koukat jak se snaží držet moč a dělat kvalitní referát. Po 2h měl hotovo tak jsem řekla že jsem ten klíč schovala.
Po půl hodině našel byl v růžových punčocháčích, teda klíč ne dopis kde bylo že musí jít na h ven v tričku s helou kity, růžových punčcoháčích a růžové baletní šatice.
Po h přišel a já mu dala klíč, odemykla jsem velmi pomalu, a ještě dala 100 na prdel.

Teď vážně, vážně tohle připádá někomu normální, prosím založte si vlastní diskuzi jménem: úchylové s.r.o a sem to necpěte tady se řeší seriózní téma, ne honičské příběhy.

Z (Ne, 29. 3. 2020 - 22:03)

Z

Georg (Ne, 29. 3. 2020 - 16:03)

Dnes mě manželka požádala, abych pořádně domluvil našemu dvanáctiletému synkovi Péťovi. Už dlouho to s ním není k vydržení. A teď, jak musí být pořád doma, to vygradovalo. A tak jsem se s ním zavřel v pokoji a s pomocí řemene jsem pořádně domlouval jeho nahému zadku. Už to bylo hodně potřeba, už dlouho nedostal.

Jana (So, 28. 3. 2020 - 18:03)

Hlavně na nohách, a v podpaží.
Většinou na holé kuži.
A v zimně lechtáním, nebo zůstanou v "teple" doma.

Jana (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

Já trestám jen kluki jen když fakt zlobí,
Takže výjmečně.
A snažimse aby ten trest byl pro něj nějak zdravý.
Například lechtání, u lechtání se hodně vrťi a škube, prostě pohyb.
A nebo ho zamknu v sauně na 10m max.
Sauna je zdravá, pokud to nepřeháníte.
Nebo v zimě, mu dám zateplené kalhoty, pod to 2-3 páry termo punčocháču, a na to termo ponožky ať se zahřeje, buď na doma nebo na ven, ať se mu nikdo nesměje tak je maskuji.

Filip (So, 28. 3. 2020 - 16:03)

Jano a jak ty kluky lechtáš? A kde? A na holé kůži, nebo přes oblečení? No, v zimě jim dáš teplé oblečení, to je snad v pořádku. Ale jak je to trestá, když se v zimě teple obléknou? :)

Petr (Ne, 15. 3. 2020 - 14:03)

Honza už je po výprasku, dostal na holou, dnes prvně. Zatím byl bit jen málo. Jako malý rukou na kalhoty, pak občas dostal vařečkou, taky v kalhotách. Jednou, když mě hodně naštval, tak musel stáhnut pod zadek kalhoty a dostal řemenem přes slipy. Dneska si musel kalhoty úplně svléknout, sundat si i slipy a ponožky taky. Pak si musel lehnout na břicho na postel a dostal pětadvacet na holou. Byl bit před tím svým kamarádem.

Petr (Ne, 15. 3. 2020 - 11:03)

Jo a náš miláček Honza dneska asi bude bit. Už dávno mu otrnulo, od rána má na návštěvě kamaráda a oba vyvádějí, dupou, už jsem na ně dvakrát vlítl.

Reklama

Přidat komentář