Reklama

Trestání kluků

gab.s (Út, 25. 8. 2020 - 07:08)

loni dostal brácha na holej zadek. Přišel z venku domu a byl cítit kouřem. u nás jsou všichni nekuřáci a tátu do naštvalo. Bylo mu 12. Seděli jsme všichni v obýváků když přišel domů. táta to ucítil, přitáhnul si ho k sobě. stáhnul mu kraťasy i s boxerkama a přede mnou a mámou mu pár napráskal. Výhled sem měla docela pěkný, ale po tomhle mě chuť na kouření vážně přešla. a Co vím, tak brácha se teď cigaretám vyhýbá obloukem.

Návštěvník (Út, 25. 8. 2020 - 22:08)

Tak tak. Táta to vzal za správný konec. A dokonce s dvojitým pozitivním účinkem.

da_reat (Út, 25. 8. 2020 - 10:08)

Tak to má být! Takový výprask by měl dostat každý malý kluk. Hned by bylo méně kuřáků...

Oliver (Út, 25. 8. 2020 - 07:08)

Ahoj, trestá někdo ještě?

Quido (St, 5. 8. 2020 - 08:08)

Tak Oliver zase vyvedl pěknou věc… To je můj desetiletý synovec, kterého hlídám). Byl u sousedů a hráli si Petrem, ale si za hodinu mi ho paní přivedla. A řekla mi náš Petr je taky darebák, ale tady ten je pěkné čuně… Na otázku, co se stalo, mi řekla, ať mi to poví sám a ať si ho srovnám. No a vypadalo to, že už to bude hodný kluk. Tak Jsem Olivera chytil a odtáhl ho za ruku do jeho pokoje. Tam jsem s ním smýkl, až upadl a zařval na něj, co vyváděl. Už mě opravdu začíná štvát. Oliver vyprávěl, že s Petrem hráli na počítači a on prohrál. Měl na Petra vztek a začal se s ním prát. Při rvačce byl silnější, Petra zaklekl a začal ho lechtat. No a napadlo, ho že ho ulechtá až do počůrání. Tak z něj stáhnul tričko, taky mu pak sundal ponožky a lechtal ho. Petr se smál, byl při tom bezmocný, takže si s ním Oliver dělal, co chtěl. Ani lechtání na holé kůži ale nevedlo k tomu, co Oliver chtěl, aby se Petr počůral. A tak mu prý stáhl kalhoty a trenky až ke kolenům a vyhonil mu pindíka. A zrovna přišla Petrova máma. Oliver dostal ode mě nafackováno, až měl červené tváře. Pak si i musel zout pantofle a sundat ponožky. Bosky pak musel jít na chodbu, zazvonit na sousedku. Musel se omluvit a pozvat paní a Petra, aby se šli podívat na jeho potrestání. Pozvání přijali, šli jsme do obýváku. Oliver si musel svléknout kalhoty a slipy, pak musel dojít pro vařečku. Pak se položil se na břicho na sedačku a vyhrnul si pořádně tričko. Zadek má ještě od víkendového bití červený, ale už ne bolavý. To se ale vzápětí změnilo… Dal jsem vařečku do ruky Petrovi a vyzval ho, aby Oliverovi pořádně nařezal. Petr měl na Olivera vztek a tak se toho s chutí chopil. Třískal vařečkou silně Olivera po nahém zadku, ten nadskakoval a vzápětí začal řvát a kopat. Petr měl výdrž, ale po chvíli jsem ho vystřídal a zbil jsem Olivera, až se počůral on. Oliver brečel, tekly mu velké slzy, zpotil se a i mu teklo z pusy. Byl v obličeji rudý jako rak a zadek měl oteklý a fialový…Tak doufám, že už bude klid.

Hnus! (St, 5. 8. 2020 - 10:08)

Jsi nechutné úchylný hovado! Z .

Z (St, 5. 8. 2020 - 10:08)

Z

pravý Quido (St, 5. 8. 2020 - 09:08)

Nezneužívej tu můj zavedený nick, ty buzerantsko-pedofilní úchyle!

Quido (St, 5. 8. 2020 - 18:08)

Komu nadáváš, ty jsi imbecil a buzerant!!!! A taky hovado, debil a kretén! Já nebudu kvůli tobě tady projíždět příspěvky, abych zjistil, kdo tady použil jaké jméno, abych náhodou nepoužil stejné! Máš snad na to patent, ty hovado? Já si tady můžu říkat třeba Svatej Antoníček a je mi u prdele, jestli sem už někdo něco napsal po tím jménem, ty vole blbá! Sám jseš pedofilní úchylný hovado! Tvá máma tě neměla vůbec porodit, zmrde!

Z (Čt, 9. 7. 2020 - 13:07)

Z

Mirka (Čt, 9. 7. 2020 - 11:07)

Mám dva bratry a ty pořád spolu závodí kdo víc vydrží. Od mala je oba trestám a je to sranda.

Pedro Gonzáles (Čt, 9. 7. 2020 - 12:07)

V čem závodí? Co se snaží vydržet, nepochopil jsem. A jak je trestáte, přibližte nám to.

stalevplence (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

ja dostal na holou i v dospělosti úplně od cizích puberťáků chceš vědět víc napiš [email protected]
jinak jsem celej život na plenách a když jsem se večer pčůral a byla mokrá postel musel jsem si to uklidit sam vyprat a ještě jsem dostal vařečkou na holou ale bylo to zbytečné druhej den ráno jsem byl zase mokrej kolikrát i ze školy jsem přišel s mokrým rozkrokem na kalhotech

Peťan (St, 8. 7. 2020 - 16:07)

Když mi bylo deset let, tak mě taky kluci pořádně potrestali za žalování. Já jsem iniciativně šel za učitelem, bylo to v 70. letech. V kabinetě jsem na kluky prozradil, že jsem je viděl kouřit. Ti kluci pak dostali poznámku a doma výprask. Nějak se ale brzo domákli, že jsem na ně žaloval já. Počkali si na mě po vyučování. Já jsem samozřejmě dělal, že nevím, o co jim jde. Zůstali jsme sami v šatně. Kluci mi řekli, že mě donutí, abych se přiznal k žalování a pak mě potrestají. Jeden pak řekl, že zrádcům dřív pálili bosý nohy. No a ve mě hrklo. Kluci mě povalili na zem, dva mě pořádně drželi a ten jeden mě zouval, co to navrhl. Podali mu zapalovač a on začal… Vydržel jsem jen chviličku, pak jsem se s brekem přiznal, že jsem žaloval já. Kluci pak řekli, že mě za trest seřežou, jako dostali oni. Položili mě na lavičku, stáhli mi kalhoty a seřezali mě opasky mojí holou.

Pepík (Ne, 21. 6. 2020 - 14:06)

Já když jsem byl malý a chodil jsem do čtvrté třídy, tak mě taky kluci potrestali za žalování. Trestali mě o přestávce na záchodě. Nejdřív mě taky zuli tenisky, stáhli mi ponožky a polechtali mi bosý nohy. Ale to jim nestačilo, vytáhli mi holého pindíka, stáhli mi kůžičku a drbali mě na žaludu. Bohužel jsem se z toho pochcal a jednomu klukovi jsem počůral ruku, tak mě pak i zbili.

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 09:06)

nechci synovy zakazovat masturbaci jen chci aby to dělal v soukromí.
Když to dělal před návštěvou tak jsem už zkoušela mu říct "ať si sundá kalhoty a ukáže nám jak to dělá, ve skutečnosti jsem opravdu nechtěla aby nám to ukazoval ale on i tak pokračoval.Tak jsem ho poslala do pokoje, on ale nechápal proč, a bylo mi trapné mu to před návštěvou vysvětlovat.

Z (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Z

Franc (Ne, 28. 6. 2020 - 19:06)

Tak vařečkou na pindíka, před návštěvou. Jenom lehce, symbolicky. Ať se položí na záda na pohovku, svlečte ho od pasu dolů. Podržte mu ruce a nohy a mírný výprask na podbřišek a na pindíka vykoná své... Určitě se při tom i počůrá, tak se snad stydět začne...

Z (St, 8. 7. 2020 - 19:07)

Z

Návštěvník (Po, 29. 6. 2020 - 23:06)

nechala jsem ho před návštěvou se svléknout a nechat ho klečet v rohu tak aby na něj návštěva viděla , měl zákaz vstát a když se o to pokusil dostal po zadečku vařekou , počůral se ale i tak musel dál klečet, až odešla návštěva musel po sobě uklidit a mazal nahý do postele , pokud se z ní hne dostane zase na zadek a ráno bude stát v koutě s rukama za zády, dopadlo to tak že raní trest nebyl třeba a byl v posteli dokud nedostal volno.

Reklama

Přidat komentář