Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

BP. (So, 16. 5. 2020 - 12:05)

Já mám Summit L3 a je lesklá. A co s tím? Ten podle některých "pytel na odpadky" je ovšem skvělý.

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 11:05)

Co máte furt všichni s těma pytlema na odpadky? Tak je to lesklé, no a?

KM (So, 16. 5. 2020 - 14:05)

Zde muselo dojit k omylu. Pytel na odpadky je toto:
pridat http pred adresu:
cdn.myshoptet.com/usr/www.beler.cz/user/shop/big/96669_damska-zimni-khaki-parka-s-hnedou-kozesinou-cheyanne.jpg?59ecbbde

Jirka M (Ne, 17. 5. 2020 - 11:05)

Občas to tady čtu a nedalo mi, abych k tomu něco nenapsal. Ten pytel je ale teď strašně v módě, hlavně mládež by bez toho šosatého hnusu pro vodníky nevylezla z domu a to jak kluci, tak i holky. A vypadá to, že kdo ten pytel nemá, jako by nebyl. Ti moji potomci to taky musí mít a prý by bez toho nikam nešly, když je to IN. A ty moje tlusté péřovky jsou hnus a vypadám v tom děsně. Měl bych si prý koupit taky takový (hnus) jako nosí oni a nezaostávat. Už když to potěžkám, tak ta jejich hrůza váží jako moje 3 nebo 4 péřovky a to nemyslím ty tenké parodie. Je to jako kdybych na sebe hodil pytel na brambory ale zelený nebo černý. Nechápu, co na té hrůze vidí, stejně ovšem oni nechápou ty péřovky. Takže každý máme v oblibě něco jiného, ale bohužel diktát módních pomatenců to stádo ovcí tak zmanipuluje, jak to vidíme denně na ulicích: armáda ovcí v šosatých pytlích. To je jako noste zvonové džíny a teď zase rovné a teď zase úzké a teď zase jako po mámě a s dírama a teď bez děr a teď zase s dírama a copak zase příjde dalšího? A hurá do obchodů ať se prachy točí a ovce běží a běží. Možná jsem za hlupáka, ale stačí džíny, já radši preferuji uzčí střih, tričko, mikina s kapucí, letní bunda - klasický bomber tohle ti moji potomci také nosí a na zimu péřovku - tu ovšem na sebe prý nikdy nevezmou a nemusím tady blbnout a kupovat stále nějaké nesmysly. Jenže teď začne 99% poblouzněnců vykřikovat jaký jsem zaostalý trouba.

BP. (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Jj, souhlas.

BP. (So, 16. 5. 2020 - 22:05)

Jo přesně, teď to mají skoro všichni jako fetiš a nic jiného nenosí a přitom to vypadalo s péřovkami tak nadějně.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

S

Z (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

z

Katka (St, 13. 5. 2020 - 15:05)

Souhlasím, pajdulaci nafetovaný uchylný .

Dios (St, 13. 5. 2020 - 12:05)

No opravdu nejste normální.

wt (Čt, 14. 5. 2020 - 06:05)

Za to člověk, který bezdůvodně uráží jiné cizí lidi za něco co se ho vůbec nijak nedotýká, je v Čechách bohužel "normální". Ve výsledku sice žije z něčeho v ještě větší frustraci než ostatní, ale tu si právě snaží kompenzovat tou nutkavou potřebou nadávat a urážet ostatní, kteří ho nijak neomezují a vůbec by s ním jinak nepřišli do kontaktu...

Haloun (Čt, 14. 5. 2020 - 07:05)

tři z vás osobně znám.Proto si z vás tady mohu s parťákem utahovat a kámoškama. Inu ...

Account suspended (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

Znáš osobně tři? Tak to máš dost omezený okruh známých. Nelituju tě, protože na takové omezence nemá smysl plýtvat soucitem, protože nechápou, co to je. Jsi celkově špatně.

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

Roman (St, 13. 5. 2020 - 11:05)

A naposled budu nabalený v péřovce, jako v koženém kabátu Komando SS Dirlewanger ! Co je pro tebe přijatelnější, péřovka nebo kůže? Nebo snad kožichy od židů? Máš to v hlavě v cajku?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

SEkvoy (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Vítejte úchyláci a hovnaři. Tak copak dnes nabalíte?

Reklama

Přidat komentář