Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bibi (Pá, 1. 5. 2020 - 18:05)

Je skutečně blbý a odsouzeníhodné takhle někoho podvést. Čarodějky,můžete se stydět!

Miška (Pá, 1. 5. 2020 - 16:05)

Moc se těším na Klárku a Nikolou a pojedu za nimi vlakem v pondělí. Maminka mně pustí. Moje čurání jsem teď moc nepsala ale jsem v pohodě a dnes jsem taky jednou čůrala venku na zahradě, ale mám ty svý dny a tak mám v baculce tampon a to většinou čurám ze začátku pomalu než se mi to uvolní do většího proudu ikdyž potřebuju nutně na záchod.

Jana Hrušková (Pá, 1. 5. 2020 - 15:05)

Já jsem na návštěvě u příbuzných a tady jsem se vyčůrala venku,tady teče kousek potok a kolem jsem sbírala pampelišky na louce pro maminku na med do košíku. Byla jsem tam sama a sbírala jsem na bobečku a tak jak se mi v jednu chvíli chtělo už víc čůrat tak jsem nikam nešla jen jsem pod sukní stáhla trochu kalhotky ke kolenům a už jsem čůrala z pipinky do trávy.

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 17:05)

to už fakt přeháníš

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 17:05)

A proč na tento příspěvek? Já bych to napasovala na ten Kámen, to někdo dost přehnal.

Aneta (Pá, 1. 5. 2020 - 14:05)

Čůrala jsem sama na zahradě a hned jsem udělala hodně a taky proudem větším. Jsou tu sousedi z Jestřebí a Brna a tak s holkama budeme venku a taky někdy čůrame. Půjdeme na Svojanov asi společně .

Martin (Pá, 1. 5. 2020 - 13:05)

Tohle nemohu rozdyýchat . Jsem takovej idiot. Mělo mně trknout,vždyť tady byly den na diskuzi a dřív vůbec. Ale musejí být odtud,ty rybníky tady jsou,ten barák taky. Třeba se sousedi chechtaj.

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 17:05)

Libor tvoří stále nové postavy.

Zdena (Pá, 1. 5. 2020 - 17:05)

Jen abys je nevytvořila ty. Ty jsi tím Liborem posedlá.

hehe (Pá, 1. 5. 2020 - 17:05)

Ano i já jsem tady pár postav vytvořil, ty ne?

Mirek (Pá, 1. 5. 2020 - 17:05)

To je sprosťárna největšího kalibru někam tě vylákat a pak z toho mít prdel. Příště už nebudeš tak naivní, ale já toho člověka dostat tak ať je to kluk nebo holka propleskl bych jí a ještě by mi musela uhradit náklady na cestu.

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 13:05)

Konečně vám docvaklo!

Kikina (Pá, 1. 5. 2020 - 13:05)

Kluci vy jste ale fakt hrozně naivní. Nic ve zlém.

Martin (Pá, 1. 5. 2020 - 13:05)

Odcházím téhle diskuze,nebudu si honit péro když to píšou úchyláci a dělaj si tak prdel jako že jsou to holky. Taky jsem dorazil a naběhl jsem si.

Matlák (Pá, 1. 5. 2020 - 15:05)

No tý vole ! Holky,který jste holky a který ne ?

Pissík (Pá, 1. 5. 2020 - 13:05)

Tady bydlí nějaký Kovaříkovi důchodci a čuměli jak péro,žádný holky Anna a Eliška. Tohle je teda hnusný podraz.Si někdo tak dělá prdel!!! Jste fakt hovada a možná žádný holky!

Znalec (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Nikdo tam nebude, nebo zazvoní u baráku a vylezou dva důchodci a nebudou chápat vo co go. Prostě blbý vtip na přes hubu.

Sedmnáctý (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Jsem dost konzervativní, vy jste tak nadržený z těch dívčích čůracích vyprávění, že jedete jako trubci do neznáma na první našlápnutí. Můžou tam skutečně čekat naivní nezkušené náctileté dívky,co touží po odvazu a provokují a nechají se vyprovokavat ke každéaktivitě s erotickým podtextem. Z vlastní zkušenosti ale mohu říci, že jsem takhle dvakrát jako nezkušený mladík taky naletěl, jednou jsem šel na "čůrací" schůzku v Praze a jednou vyjel taky víc jak 50 kilometrů daleko a nikdo tam nebyl. Hrad Kámen znám a ta oblast okolo Mnichu a Pelhřimovska je velmi kouzelná. Chlapi, mám ale obavy že jedete za přeludem. Jestli to bude jinak ,pak vám budu velmi velmi závidět.

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Asi tak...

Martin (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Hele já tam jedu taky,udělám si výlet. Mrknu na odpověď cestou. Tohle je výzva. Jestli odmitnete,respektuji,ale byla by to škoda

Reklama

Přidat komentář