Reklama

Fetish seznamka

cestmir (So, 18. 5. 2013 - 17:05)

Hledam zenu nebo divku ktera ma slabost pro nerestne fetish choutky?

Nikolka (Pá, 17. 5. 2013 - 10:05)

Ahoj, jmenuju se Nikola M. a jsem osmnáctiletá studentka Obchodní akademie. Delší dobu nemůžu sehnat brigádu, a proto jsem se rozhodla přivydělat si prodejem svých použitých kalhotek. Vím, že mnoho mužů vzrušují použité dívčí kalhotky a nevidím na tom vůbec nic špatného :) Pořád je to lepší, než kdyby byli třeba pedofilové, nebo tak něco. Proto teda nabízím komukoliv svoje použité kalhotky za částku 200Kč včetně poštovného. Můžete si dokonce vybrat, jestli chcete tanga, klasický kalhoty a nebo oboje za 350Kč. Taková jakože trochu sleva :D Kdo máte zájem, tak mi napište na email [email protected] a dohodneme se :) Předem upozorňuju, že nestojím o nějaký nadržený konverzace. Vaše Nikolka M.

plenka (St, 28. 6. 2023 - 18:06)

Ahoj a jalou máš velikost

Jindrich maceček (Ne, 3. 5. 2020 - 17:05)

Rad bych od tebe kupoval tvoje vonave kalhotky,musi byt hodne upatlane od kundi smetanky,to same tanga.Diky moc,vonava nikolko

Jindrich maceček (Ne, 3. 5. 2020 - 17:05)

Mam zajem.

Milan (Po, 4. 8. 2014 - 15:08)

Na seznamce jsem se seznámil díky www.fetishdating.cz, je to jednoduchá seznamka kde najdete lidi se společnými zájmy. Doporučuji

Milan (Po, 4. 8. 2014 - 15:08)

Na seznamce jsem se seznámil díky www.fetishdating.cz, je to jednoduchá seznamka kde najdete lidi se společnými zájmy. Doporučuji

Norek (Pá, 7. 3. 2014 - 15:03)

Sháním holku která by se mnou prováděla facesitting,sex mít nutně nemusím.Jen chci aby si to ta holka či žena pořádně užívala,nejlepší by byla plnoštíhlé a nebo plnější postavy.Na věku a vzhledu nezáleží.Kde bych takovou mohl regulérně najít?Nehledám dívku za peníze a nebo dominu ze salonu,jen obyčejnou holku která preferuje tuto sexuální praktiku.Nejlépe z MS kraje.

Fetish lover (Pá, 7. 3. 2014 - 14:03)

Zdravím, velmi potřebné...Www.fetishdating.cz

martin (Pá, 7. 3. 2014 - 14:03)

Zdravím všechny příznivce...Ahojky. Jestli hledas nekoho na fetish nejlepe asi www.fetishdating.cz najdes tam spostu dobrych lidi milujici fetish

Biermaster (Ne, 12. 12. 2010 - 17:12)

Drahé slečny, drahé ženy, nenašla by se mezi vámi dobrá duše, jenž by se slitovala nad mým utrpením a stala se mým zdrojem pořádně propocenejch ponožek. Prosím, prosím ... moc trpím. Mě je 28 a jsem z Pardubic. Z důvodu maximálního utajení pouze osobní předání v Pardubicích. [email protected]

dulcik (St, 24. 11. 2010 - 20:11)

Konečně téma, na které čekalo asi mnoho lidiček. Ujíždím na vysokých podpatcích a dlouhých nehtech. Rád se seznámím s lidmi podobného zaměření.
[email protected]

poslusnaTV (Po, 15. 11. 2010 - 13:11)

Zdravím všechny příznivce...Ahojky , to je velmi pěkné a zajímavé téma. [email protected]

václav klaus (Čt, 2. 9. 2010 - 13:09)

ahoj..nabidka stale plati?...ano

transvestita (Čt, 2. 9. 2010 - 13:09)

Zdravím všechny příznivce...ahoj..nabidka stale plati? svatebni a plesove saty jsou uzasne...rad vymenim obrazky a podobne..o)
marek
[email protected]

haircut@centrum (Út, 31. 8. 2010 - 20:08)

Je mi 39 let, mladšího vzhledu a hledám přísného otce (šéfa), který by mně nechal ostříhat vlasy nakrátko do ztracena. Předtím můžu dostat i lehčí výprask. Hledám další, kteří by to také chtěli zažít. Ústecký kraj/ Teplice

Otec Zdeněk (Pá, 8. 1. 2021 - 22:01)

Doporučil bych ti navštívit můj kostel ;) Jsem kněž, který hledá zlobivého chlapečka, ketrého můžu vyzpovídat.

......... (So, 13. 2. 2010 - 00:02)

Zdravím všechny příznivce...Nechavam kontakt [email protected]

Rotator (So, 9. 1. 2010 - 23:01)

Zdravím, velmi potřebné téma. Mám na mysli fetiš-nefetiš a tím jsou dámské kozačky. Líbi se mi, hlavně černé na vysokém jehlovém podpatku když se zařezávají do lýtek. Je v tom jistá panovačnost a i méně atraktivní žena v nich pro nás, co se jim kozačky líbí získává body.Někdy se až přistihuji třeba v tramvaji ža si vymslím příběh k těm kozačkám.. Ale to už je z jiného soudku..Sečteno podtrženo kozačky jsou fenomén doby a vzrušují a jsou lákadlem na muže.

pavel (So, 13. 4. 2013 - 11:04)

Hledám ženu nebo dívku která by měla nasobě
sílonový pracovní plášt a stříhála mě a já
bych si při tom honil najdese nějaká.

Reklama

Přidat komentář