Reklama

nahota dětí

Lukáš (St, 25. 7. 2012 - 09:07)

No já nevím jak kdo, ale kdybych byl tym 14 letým klukem možná i 12 letým tak by se mi asi hodně rychle postavil. Myslím že to není v 11 dítě, ale docela velká slečna, aby před nimi chodila nahatá.

10 let (Pá, 15. 6. 2012 - 01:06)

10 let je ještě děcko, proč by se měl stydět. Je to normální. Kdo byl prudérně vychováván to pak přenáší dál.

Otazka (Ne, 15. 4. 2012 - 23:04)

My jsme take dalivloni z...A bylo na klukach videt ze je dráždí ta Vaše holka? :)

adriana (Ne, 15. 4. 2012 - 20:04)

Mám 11 letého syna.Ještě...My jsme take dalivloni z hlediska zdravotniho koupat u more holku 11 nahou a libili se ji,ze nemusi mit plavky(vypada tak na 9).Doma na zahrade se koupe naha,ale kdyz prijdou bratranci (12 a 14),ty uz plavky maji,tak se trochu stydi,ale po chvilce ji to prejde

Pavel (Čt, 5. 4. 2012 - 11:04)

Říkala něco v tom smyslu...Koupání v plavkách, respektive setrvání v mokrých plavkách po koupání je rizikové pro obě pohlaví, možná pro ženy více. Jde o riziko podchlazení celkem citlivých oblastí. Ideální je se hned převléknout. Další možnost je se koupat nahý - plavky se nezamokří a při opalování se člověk nevystavuje nahatý nebo jsem viděl, že se někteří koupali naopak v plavkách a opalovali nahatí.

pamětnice (Čt, 5. 4. 2012 - 10:04)

Říkala něco v tom smyslu...Muj syn byl u moře naposledy bez plavek ve 12 jestli si dobře vzpomínám. Na zahradě vydržel ještě o jedno léto déle. A spíš to bylo naopak že se začal stydět před cizími než před příbuznými a rodinou. Marcelo nebyli na té chatě podobně staré děti v plavkách? Možná mohl protestovat kvůli tomu. Záleží také na výchově a rychlosti dospívání. Ale myslím, že není dobré když je chlapec veden ke stydlivosti. Muj už se nikde nahý nekoupe, ale když se doma převléká, tak klidně i předemnou a nezakrývá se.

Marcela (Čt, 5. 4. 2012 - 09:04)

Říkala něco v tom smyslu jak je celkově nezdravé po vykoupání pobyt v mokrých plavkách.To bych asi chápala ovšem řešit to jde myslím převléknutím do suchých.Navíc očekávám že si náš synátor už sám letos řekne o plavky.Asi už to bude vhodnější.

Iva (St, 4. 4. 2012 - 14:04)

Mám 11 letého syna.Ještě...Marcelo můžete napsat co řikala ta vaše kolegině? Nechápu v jakém smyslu by to mělo mít pro kluky zdravotní pozitiva.

Marcela (St, 4. 4. 2012 - 13:04)

Mám 11 letého syna.Ještě loni v chorvatsku jsem ho dala koupat nahatého a ani moc neprotestoval.Letos plánujeme opět pobyt u moře a rozmýšlím se u něj zda plavky.U známých v létě na chatě už se donaha dost vzpouzel ale u moře ho přece nikdo nezná a zvykne si.Navíc si myslím a potvrdila mi to i kolegyně z práce že je to pro kluky zdravé.Nevím jaké má kdo podobné zkušenosti.

JA (Út, 21. 9. 2021 - 07:09)

Vypatlaná blbka, daj sa liečiť!!!

Daiv (Pá, 10. 2. 2012 - 22:02)

Já sem ve 12 jezdil nahej na kole a neměl sem na sobě ani trenky a přitom sem potkal 13 letou dívku na mě koukala a hlavně my koukala na piňdíka nahota kluku a dívek na kole je hezká

Karel (Pá, 10. 2. 2012 - 19:02)

Já jsem z vesnice a u nás v...A kde to je,že bych se tam šel v létě podívat?

Luděk (Pá, 10. 2. 2012 - 17:02)

Proboha Karle ve 12 jsem měl...Já jsem z vesnice a u nás v rybníce se koupou i 14letý holky. Chloupky maji vyholený. To je podívaná.

Roman (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

Proboha Karle ve 12 jsem měl už chlupy kolem kořene penisu a styděl jsem se i matky, nikdo z mých vrstevníků už nechodil nahý,někteří kluci i pod trenkama měli slipy jen abychom ostatní chlupy nezahlédli.Osvěta v sexsu moc nebyla,ale nahota je normální tak do 7 let,to platilo a platí.a ještě doma a ne venku kromě míst k tomu určených.

Karel (Čt, 9. 2. 2012 - 22:02)

Tady nebyla řeč doma před...Ale mě se líbí,když maji v létě mí dětičky krásně opálený zadečky. My jsme se jako děti taky běžně koupali nahý ještě ve dvanácti a nikdo to neřešil.

Petr 24 let (Čt, 9. 2. 2012 - 18:02)

Co potom domorodé kmeny v...Tady nebyla řeč doma před rodičema,ale veřejně na koupališti. A jestli tobě nahota vyhovuje,tak bež na nudakoupaliště a nebo se ukazuj kde chceš. Ale proč by měl někdo nutit děti,když nechtěji. A domorodci,to je snad něco jinýho.

re: nevsedne (Čt, 9. 2. 2012 - 09:02)

Co potom domorodé kmeny v rovníkových oblastech, kde chodí běžně kluci a muži nahatí? To tam jsou ženy neustále vzrušené? Asi budou i "normální" ženy, které vlastní nahý syn nevzruší ani v "podvědomí". A to nejenom v tropech.

Tomáš 20 let (St, 8. 2. 2012 - 14:02)

Už v 1. třídě se mi tenkrát holky smáli,když jsem se koupal nahej v rybníce. Od tý doby jsem už nosil plavky. Nahý se děti koupou naposled ve školce. Starší možná doma v bazéně. Nutit dítě v 11 či ve 13 se koupat bez plavek mi příde úchylný. Já jsem to teda zatim nikde neviděl. Podle mě,když chce dítě plavky,tak by se mu měli pořídit. Nikoho to finančně nezrujnuje.

jirka (Čt, 12. 1. 2012 - 07:01)

Tak nahatí jsme běhali tak naposledy možná ve školce.Pořídit plavky myslím ještě nikoho finančně nezruinovalo.Některé příspěvky tady jsou až k neuvěření.

JA (Út, 21. 9. 2021 - 07:09)

Súhlasím, niektoré názory matiek fakt na odstrel!!!

Reklama

Přidat komentář