Reklama

Syn a masturbace

Abe (Čt, 30. 4. 2020 - 19:04)

Pokuty nejsou nejlepším řešením.

Z (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

Z

Maja (Čt, 30. 4. 2020 - 13:04)

Ted jsem si utrela pipinu rukou a nastavila ji pejskovi,okamzite mi ji obejmul a zacal strkat tak jsem mu vytvorila jako vaginu a on pekne do dlane strkal a kdyz mel vystriknout tak mu u korene nabehl tak moc,asi ho mit v sobe bych to hodne citila a mala holka tu by asi netrhl.

Tatca (Čt, 30. 4. 2020 - 13:04)

A uz toho mam dost. Ze te zase zavrou na Neklid?

Marcel (Čt, 30. 4. 2020 - 14:04)

Jdi uz do pici ty buzerante,vyhrozuj si vlastni zene kterou asi nemas ze a jdi se lecit ty,magore debylni..

Tatca (Čt, 30. 4. 2020 - 14:04)

Marceli, neprávem mi nadáváte. Mamca, která zde vystupuje pod novými nicky, je těžce nemocný psychiatrický pacient již několik měsíců. Je hospitalizovaná v léčebně v Brodě, protože přestala rozlišovat, co je fantazie a co realita. Je jí pár let přes padesát a to je prý nebezpečný věk. Nemá žádného syna a naše dospělá dcera se od nás již dávno odstěhovala. Věřte, nemám to s ní lehké a její lékař také ne. Nemá moc čas psát a nemohu za ní kvůli koroně ani jezdit, proto po dohodě s lékařem reaguji zde

Maja (Čt, 30. 4. 2020 - 07:04)

Popravde ze syna jsem vzrusena asi stale,kdyz mu beru pradlo ta voni semenem a pejsek me dodela,asi proto se me ted stale drzi,citi urcite jak vonim kdyz jsem mokra.

Tatca (Čt, 30. 4. 2020 - 07:04)

:) mamco neblbni, vis, ze jsem ti slibil novy mobil, ale jestli to takhle pujde dal a budes vynechavat leky, tak si te tam nechaji ještě mesice. A to jsi mela uz jit domu, jak rikal pan doktor. Tak prestan zlobit

Maja (Út, 28. 4. 2020 - 13:04)

Dnes jsem videla neco z ceho jsem rozhozena fest,to ze se nechaji zeny lizat a sukat od psa to vime ze,ale ze by pes cekal na sperma?syn si honil pindulu a nas psik cekal poslusne pred nim a kdyz vystrikl tak to vsechno pochytal a vylizal a olizoval mu zalud,jsem normalne rozhozena a teda pekne mokra jenom ze si neuvedomuju z ceho,jestli z toho ze to pes vylizal nebo z toho jak syn strikal.

Gabina (Čt, 30. 4. 2020 - 03:04)

Ja nacapala dceru s nasim kniracem.Jazykem ji lizal pipinku a bylp vydet jak mu stoji pindour.Potichu jsem zas zavrela.Ale tet nevim co dal.Jen doufam ze snim nema neco vic.Porat te.Dcery je 14.Jinak knirac je nas pes.

luci (Čt, 30. 4. 2020 - 10:04)

No a nic by se nestalo ani kdyby ji kryl , on by si stříkl a ona možná měla orgasmus . Naprosto neškodné , stává se to .

Maja (Čt, 30. 4. 2020 - 13:04)

No neskodne,jak se to vezme,kdyz se mu otira o nohu tak se mi uz stalo ze jsem mu mastavila ruku a on do ni zasouval az mu najednou u korene nabehl tak az jsem se lekla a pri predstave ze takhle se nabehne tak malicke picince,to by asi holka trosku hlasite davala najevo,ne?

Z (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

Z

Maja (Čt, 30. 4. 2020 - 06:04)

Tezko rict,kdyz jsi nevidela jestli ho pripustila,jestli ji jenom vylize tak to urcite nevadi,vyzkousej to taky,mozna ze budes prekvapena co dovede s tim dlouhym jazykem a ze by s nim i sukla no je to mozne ale to by jsi asi poznala ze pes by na ni dorazel kdyz je na kolenach nebo ne ctyrech.

Gabina (Čt, 30. 4. 2020 - 06:04)

Kdyz jsem ji vydela,sedela v kresle a mela roztazene nohy.Je fakt ze nekdy kdyz sedim,tak keme pride a ocuchava mi rozkrok a nekdy mi vojizdi nohu.Ale vzdy mu ruknu fuj.Pokut by dceru jen lizal,tak to preziju ale predstsva ze by ho pripustila aby sni soulozil.Snab abych otom nevedela.Nebo ja nevym.

Maja (Čt, 30. 4. 2020 - 07:04)

No nevim,ja jsem sveho pritahla k sobe tim ze jsem ho nechala at mi cucha a kdyz jsme sami tak ho necham lizat,taky mi vojizdi nohu a tu trosku co vystrikne utru,ale snazim se ho drzet pri sobe aby nemel moc casu na syna,ten si ted toho pindulu drazdi snad porad.

Z (Čt, 30. 4. 2020 - 11:04)

Z

Z (Čt, 30. 4. 2020 - 07:04)

Z

Z (Čt, 30. 4. 2020 - 06:04)

Z

Abe (St, 29. 4. 2020 - 21:04)

Nic divného. Semeno je téměř čistá bílkovina a spousta proteinů. Pes má rád cokoli od pána. Já se svými psy takto neobcoval.

Reklama

Přidat komentář