Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pulec (St, 29. 4. 2020 - 18:04)

A doma chodiš včas nebo to máš až skončí film tak se deš vičurat i když jsi plná

Zdena (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

Ono už sem psát je odvážné a kdybych to zjistila u svých dětí tak bych je přetrhla. Holky se většinou stydí, ale některé se naopak chtějí pochlubit a sdílet třebas své "čůrací" prožitky a tak asi to není vhodné, ale budiž. Všimla jsem si, že pokud sem omylem zavítala nějaká menší zvědavkyně, hned tady byla upozorněna, že je to diskuze pro dospělé a ať nikomu nedává své údaje a nenechá se nikam zvát a podobně. To si lze nalistovat zpátky. Jediná,kdo tady psala konkrétně o sexu je Klára a dříve i Miška. Navíc si docela vážím i přístupu Kláry,že její mladší sestra neví o této její komunikaci a Klára ji tam vůbec nepouští a tak by to mělo být. Nedělám si iluze,že sem nenahlížejí " návštěvníci",kteří si při tom mohou ve své fantazii představovat různé úchylnosti, ale to je jejich volba. Věřte, že bych byla první, kdo by řval, kdyby se tady někdo pokoušel někoho pod 15 někam vylákat nebo po něm chtěl konkrétní údaje. Nevstupuji do komentů zde často,ale toto pokládám za důležité sdělit.

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

Skvěle vystiženo! Pod to se ti podepíšu, přestože se mi tyto stránky líbí.

Zdena (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

Děkuji za zpětnou vazbu.

Olda (St, 29. 4. 2020 - 16:04)

Klídek. Tohle Je neškodný soft piss příběh.

no, (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

hlavně se vyvarujte pedofilních příspěvků

Martin (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

A to je co? Nevšiml jsem si,že by tady někdo psal o sexu 15 - s někým nebo někdo někoho někam lákal a chtěl osobní kontakty nebo údaje. Naopak. Tady se píše maximálně o dívčím močení. A jsou tady kluci i dívky v drtivé většině dospělé nebo 15+. Tedy jestli mohu brát za pravdivé informace o věku tady - a jak napsal "Che" tady skutečně muže psát chlap za ženskou a naopak a nebo se dohodnou holky a provokují a podobně.

Che ! (St, 29. 4. 2020 - 14:04)

Che , tady si může každý napsat cokoliv. Důchodce může být nadržený puberťák, holka může být v reálu kluk atd. Psaní je jen virtuál a co je z toho real a co ne není podstatné. Pokud to někoho zaujme tak ať se přidá a najde tam své uspokojení.

Martin (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

No může to tak být, ale je to dost autentický nebo napozorovaný,ale mně to neskutečně vtáhne. Na rozdíl od jiných diskusí ,tady se až na vyjímky nepomlouvá a neuráží a díky Kláře a její rodině je tady příběh a to je dost silný motor.

Zdena (St, 29. 4. 2020 - 14:04)

Čtu pozorně, tak jediná Jana je pod 15 ,ostatní ne.

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Takže poslední varování.... holky,který jste pod 15 roků tak na této diskuzi nemáte co hledat! Jasný?

Jana Hrušková (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

Už jsem se vyčůrala venku. Kamarád tu není a tak jsem čůrala v klidu a hned jsem měla větší proud z pipinky. Vyčůrala jsem se na bobečku za dřívím ale loužička nebyla,protože to bylo do trávy.

Jana Hrušková (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Ano jasný. Ale já si tady píšu o čůrání s Anetou a tý už 15 je psala.

Dotaz (St, 29. 4. 2020 - 14:04)

A kolik let je vám, prosím?

Jakub (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

A já bych si chtěl nechat pochcat celý tělo, a vychcat se mi do pusy. Alespoň od jedné z nich a pak bych jí tu píčulku vylízal a nakonec jí ošukal,že by skučela bolestí a blahem

Mikk (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

Tak dej hlavně pozor. Niki a Jana jsou ještě pod zámkem!

Pissik (St, 29. 4. 2020 - 11:04)

Klárko, tipuju,že dnes bude čůrání pod viaduktem i s Nikolou a třeba ještě s kamarádkou. Tři louzžičky a tři proudící pipinky,to by bylo nadsuprový.

Aneta (St, 29. 4. 2020 - 10:04)

Já taky budu čůrat venku,ale ráno jsem byla normálně a taky jsem čůrala normálně dokud se mi chtělo tak to šlo a pak už to bylo hotový. Já mám trochu delší vlasy na záda a taky hnědý a jsem štíhlá a mám dneska bílý kalhotky a červenou sukni a silonky,ale taky tady není mco sluníčko a tak si třeba vezmu na ven kalhoty, to ještě nevím. Jano já bych se asi styděla ukázat kamarádovi svoji pipinku jak čůrám nabobečku a nebo z výšky to bych se styděla ještě víc. Nebo to je tvůj největší kamarád? Já bych byla ve strachu a třeba by mi to ani čůrat nešlo.

Týna (St, 29. 4. 2020 - 09:04)

Já tedy nevím. Že se holky tady chlubíte jaké máte pipinky a jak moc nebo málo čůráte. To tady ty kluci jsou pak opravdu nadržený a udělají se u toho. Normální je,když holka potřebuje čůrat ji nechat být samotnou a být galantní. Co chlapi? Mně by bylo teda nepříjemné aby mne někdo očumoval při tom. Jestli máš Jano kamaráda a ten je zvědavý,tak nevím,tohle jsme dělali s klukama tak na úrovni l.třídy ale ty jseš už doufám dospělejší. Dokážu si představit piss jako erotickou aktivitu v páru,když se na tom dohodnou,ale abych jako Šišmiš nebo Pissík šmírovala holky někde venku když si odskočí tak to je hodně upadlý a nízký

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 09:04)

Možná se Jana a Aneta znají a líbí se jim o tom psát a močit venku a tak se hecovat. Nakonec se tady objevily nedávno celkem společně. Klára a Nikola to je klasika tam bych nepochyboval,že je to upřímný a nepíšou pouze o močení. Pravda je,že mám dospělou dceru a když jsem ji to dál číst, tak se tomu smála že Jana Anketa jsou pubertální nedospělý individua,co jen dráždí může co si to přečtou a že by ona to sem nenapsala ani pod anonymní přezdívkou.

Reklama

Přidat komentář