Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 27. 4. 2020 - 20:04)

už se připravujeme do pelíšku. Byly jsme odpoledne na výletě na kolech a pak na novém domečku jsme zkontrolovaly nasázené kytičky a zalily je, protože je tady hodně sucho. Dnes jsme čůraly jen jednou venku a to na výletě nedaleko v lese, kde dřív byly vojáci. Jsou tam krásný stezky a na kolo úplně v pohodě a asi v půli cesty se nám chtělo čůrat a tak jsme pipinky vypustily přímo u cesty, protože tam nikdo nebyl a moje pipinka čůrala hodně, ale pomaleji než Nikolky ,která asi musela víc rychle a hned jí to proudilo z pipinky prudce ven. Libor má už hodně práce a tak asi přijede v pátek a možná zase budeme na chaloupce a to se mi moc líbí. Tak půjdu k ségře, dnes měla takové zvědavé otázky na mne a na Libora a tak jí to opatrně vysvětluju a ona z toho má i někdy trochu srandu. Když se tady objevila Jana, která je stejně stará jako Niki tak jsem přemýšlela, jestli bych byla ráda kdyby Niki si o čůrání taky takto psala. Asi ještě ne, ona neví, že si tady píšu ,ale zase Jana píše jen o čůrání a ne o sexu a sice jí jeden kamarád okukoval a byl zvědavej jak čůrá,ale zase nechtěl nějaký jiný věci a to je důležitý. Kdyby Niki se mi svěřila, že čůrala s kamarádem tak bych jí jen řekla ať si dá pozor, aby nebyl drzý na ni, protože je ještě malá a nenechala se od něj obtěžovat a před cizími lidmi ,hlavně kluky ať nečůrá venku vůbec-.

Šišmiš (Po, 27. 4. 2020 - 21:04)

Klárko prosím dej někdy viaduktu. Tam máš ty loužičku a čůrání největší......moc diky

Jana Hrušková (Po, 27. 4. 2020 - 18:04)

Ještě jsem čůrala na zahradě za dílnou u dřeva. Ale jen tak normálně hodně a stihla jsem to v klidu.

Aneta (Po, 27. 4. 2020 - 16:04)

Jedeme k tetě, už jsem teď čůrala jen na záchodě, u tety se venku stydím.

Pulec (Po, 27. 4. 2020 - 17:04)

To věřím

Jana Hrušková (Po, 27. 4. 2020 - 15:04)

Měla jsem tady toho kamaráda jak chtěl koukat jak čůrám. Chtělo se mi celkem dost a tak jsem se přestala stydět a šla čůrat
na zahradě do trávy . On šel se mnou a začal koukat na mně jak čůrám, ale úplně. Měla jsem čůrání víc z výšky v podřepu a on se mi koukal skoro pod mým zadečkem na pipinku jak z ní čůrám. Je asi zvědavý, ale kdyby to nebyl on tak bych to nedovolila,ale pak jsme si normálně hráli. Řekl mi že se mu to líbilo a že by chtěl ještě koukat. Tak asi když nebude nic víc chtít tak třeba zase ano.

Pulec (Po, 27. 4. 2020 - 15:04)

Super a co jak se mate holky

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 13:04)

Mně to tedy vzrušuje a je to hodně roztomilý
pozorovat jak holka čůrá. Pravda neměl jsem moc štěstí na holku k tomu přemluvit.

Lucka (Po, 27. 4. 2020 - 13:04)

Na tom je roztomilý leda to,že se holka vyčurá a uleví se ji. Kdyby ses na mně u toho díval tak bych tě nakopala mezi nohy,úchyle !

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 13:04)

Tomu se říká pissing a provozuje to řada párů. Jen je potřeba najít vhodný protějšek. Nebuď tak zlá.

Lucka (Po, 27. 4. 2020 - 13:04)

Já někdy taky čurám venku ale neukazuju se. Některý kluci z toho nic nedělají a jiný to vzrušuje. Před něma bych to neudělala ani náhodou.

Martin (Po, 27. 4. 2020 - 12:04)

Moc hezký.

Jana Hrušková (Po, 27. 4. 2020 - 11:04)

Mám taky bílý kalhotky a silonky a modrou sukni. Čůrala jsem ráno a teď ale jen na záchodě, venku budu potom. Líbí se mi to hlavně když to baví i jiný holky jak sem píšou.

Aneta (Po, 27. 4. 2020 - 11:04)

Šla jsem čůrat jak máme smrky u potůčku a když jsem byla na horečku šlo to jen trochu,protože se mi chtělo i to druhý a tak jsem se styděla, ale tady nikdo vůbec nebyl a já měla kapesníčky,tak jsem se přestala stydět a chtělo se mi hodně ale musela jsem hodně tlačit abych kakala taky.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 11:04)

Ty nemáš doma záchod? Nebo jsi utekla z děcáku?

Aneta (Po, 27. 4. 2020 - 08:04)

Já mám kalhotky bílý a silonky a až půjdu ven tak si vezmu červenou sukni a vyčůrám se. Už jsme se Svojanova vrátili domů

Martin (Po, 27. 4. 2020 - 08:04)

A co máte dnes na době hezkého?

Klára (Po, 27. 4. 2020 - 08:04)

Ještě se pelíškujeme, ale byly jsme čůrat až ráno. Niki šla jako první a bylo na ní vidět ,že musí nutně a taky hned jak stáhla kalhotky čůrala intenzivně proudem ale já pak taky jsem si rychle ulevila a šly jsme do pelíšku. Už mám ale trochu hlad,tak si vezmu něco k snídani a ségře to udělám taky. Asi vajíčkovou omeletu.

Puluj (Ne, 26. 4. 2020 - 21:04)

Taky bych řekl, že část - jedna, možná dvě holky mohou být fantazie mužské. V důsledku to ale vyzní nastejno. Je to navnímáno a napsáno poutavě.

Šišmiš (Ne, 26. 4. 2020 - 21:04)

Klárko bude zítra čůraní pod viaduktem? Tahle tvoje klasika mi tady schází. Co není škola moc často tam nechodíš čůrat.

Reklama

Přidat komentář