Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 22:04)

Klára už asi chrní v pelíšku s Nikolou. Tyhle holky jsou boží! Mně to navede do mladých let a taky jsem to prožila. Teď už je to minulost a dojemná vzpomínka.

Klára (Ne, 26. 4. 2020 - 20:04)

On je Libor v tomhle hodně tolerantní, ale to víš, že jsem se mu chtěla vyhovět , ale nejde to. Já myslím,že sem píšou holky i kluci a to celkem otevřeně. Že by se nějaký kluk vydával za holku? Třeba ho ty představy vzrušují až se z toho uvolní, ale zatím mi to připadá autentické. I ta Veronika co najednou zmizela s Radimem. A Miška píše už jen občas ae je celkem v pohodě, dnes jsme spolu mluvily a těšíme se na setkání. Marti hezký večer ,už jdu do koupelny a k Nikole do společného pelíškovaní.

Pissík (Ne, 26. 4. 2020 - 18:04)

Klárko a zkoušela jsi jeho hezký semeno taky nechat si pustit do pusy? Já jsem dnes lovil čůrací holky a ulovil jednu co šla na záchod u nádraží a za vedlejší budovu. Nakonec se ani neschovala a u boční zdi rychle stáhla kalhoty a zpod zadečku jí vyšel nádherný proud. Byl jsem asi 50 metrů za ní a ona byla zády a měla zvednutý zadek a bylo to krásně vidět.

Klára (Ne, 26. 4. 2020 - 19:04)

Pissíku já tohle nedokážu zkoušela jsem to s Liborem dvakrát a mě se stalo,že jsem se poblinkala. Asi jsem hloupá, ale tohle neumím.

Martina (Ne, 26. 4. 2020 - 20:04)

Klárko tak to s Liborem nedělej, každý máme v intimnostech jiné priority. Co si myslíš o těch názorech tady na to,že ty věci nepíší holky ale kluk nebo kluci? Hezký večer!

Klára (Ne, 26. 4. 2020 - 18:04)

Tak jsem to s Liborem zvládla bez nehody a už jsme doma. Za chvíli bude večeře a tak jsem se chtěla jen podělit o tuto zkušenost. Niki je taky v pohodě a Ťufík taky a dnes nebudeme spinkat v novém domečku,ale budeme se pelíškovat u Nikoly. Martino tebe taky zdravím do Polabí. To o těch sukních je zajímavý. Já si teda sukni vždy vyhrnu nahoru a kalhotky stáhnu a čůrám , ale Niki má na zimu jednu sukni sešitou s látkovýma punčocháčema a tu musí samozřejmě stahovat dolů a pak kalhotky taky. Ona někdy si stáhne i normální sukni dolů, ale málo často. Dnes jsme společně čůrala jen než jsme vyjely a udělaly loužičky do trávy, ale takový preventivní, aby se nám nechtělo cestou.

Martina (Ne, 26. 4. 2020 - 18:04)

Ta to jsi toho mnoho nezažila, já si sukni s pradlem stáhnu klidně taky a vykonám potřebu . Je ale pravda,že vyhrnout ji dělám častěji. Máš ségru? Optej se jí.

! (Ne, 26. 4. 2020 - 18:04)

Ještě jsem nezažila holku, která by si při čůrání stáhla sukni! Ale co, když si myslíš, že je to zábavný....

Martina (Ne, 26. 4. 2020 - 17:04)

Tak tedy to je nehoráznost! Čtu tady toto od začátku ..str.22 a jediná dívka která je pod 15 je poslední Jana ostatní holky vesměs mají 15 -18 let. V podstatě nejvíce zde komunikuji s Klárou a ta má tuším 17.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 18:04)

Pořád kvokáš? Klidně dělej blbou, ale neblbni tady ostatní.

Jana Hrušková (Ne, 26. 4. 2020 - 17:04)

Vyčůrala jsem se u rybníku za stromem,kamarádka hlídala a pak se vyčůrala taky. Já jsem to chtěla udělat rychle a tak jsem několikrát zatlačila a udělala několik větších pramínků z pipinky. Kamarádka čůrala taky rychle ale jen chvilku.

Pulec (Ne, 26. 4. 2020 - 15:04)

Tak co holky kdo šel čurat na poslední chvíli s rukou na pipince

Martin (Ne, 26. 4. 2020 - 12:04)

Krásný, Anetko kolikrát tak za den čůráš?

Aneta (Ne, 26. 4. 2020 - 15:04)

Asi tak čtyřikrát, když hodně piju třeba i víckrát zase se mi už trochu chce a tak to půjdu vyčůrat ven za chvíli.

Pulec (Ne, 26. 4. 2020 - 15:04)

A co pipinka plna a kalhotky suhé dnes

Aneta (Ne, 26. 4. 2020 - 12:04)

Vyčůrala jsem se na kraji lesa vedle cesty. Stáhla jsem kalhoty a kalhotky a vystrčila prdelku a čůrala jsem do trávy a na jehličí takovým normálním proudem trochu dopředu mezi nohy až to bylo hotový.

Aneta (Ne, 26. 4. 2020 - 11:04)

Já dobře . Už se mi chce čůrat.

Pulec (Ne, 26. 4. 2020 - 09:04)

Dobré ráno Anetko Janičko jak jste se vypinkaly holky

Aneta (Ne, 26. 4. 2020 - 08:04)

Já jsem se tady vzbudila na záchod, ale byl tam táta a tak jsem šla čůrat ven dozadu k zahrádce protože se mi chtělo nutně . Venku byla zima ale já jsem rychle stáhla kalhotky a už to teklo. Ani jsem nebyla moc na bobečku jen trochu a čůrala jsem hodně do trávy a teď už se mi nechce ,už jsem vyčůraná. Mám bílý kalhotky a vezmu si silonky a asi kalhoty,je tu po ránu zima.

69 (So, 25. 4. 2020 - 23:04)

Nebude ještě pod zámkem?

Reklama

Přidat komentář