Reklama

Obřízka

Martin (Ne, 26. 4. 2020 - 11:04)

tvl... takže ta Tina, co tu každému nadává je vlastně buzerant, co se nechal vyřezat? :-D tady to je ale sestava exotů :-DDDD jeden je na hlavu, další úchyl na obřízku, další naopak úchyl na předkožky (který teď tedy nepíše)..... dalšímu se zaškrtila kůžička z piva..... no potěš koště tady.... :-DDD

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 12:04)

prosím nikomu nenadávat, je to trestné. A upozorňuji, že zvl. urážky vůči gay a trans komunitě jsou posuzovány soudy dosti přísně. Ani ostatní nadávky sem nepatří.

Tina (Ne, 26. 4. 2020 - 15:04)

Přesně tak. Zítra podávám trestní oznámení. Ten, co tu o mně píše takové věci se může těšit na přísný trest. Teď v době koronavirové krize jsou tresty přísnější za všechno.

Martina (Ne, 26. 4. 2020 - 12:04)

Kde? V které zemi?

Martine, (Ne, 26. 4. 2020 - 12:04)

je to opravdu tak :-D akorát si to ujasni, Tina je ještě strašidelnější kombinace pokémona, než-li si umíš představit! Tedy čistokrevný buz....t, stejně jako každý jiný chlap, myslí kokotem. Když je k tomu obřezán, tak myslí ještě lépe. Yossarina/Tina přišla zákrokem o mozek a je hnána šílenstvím způsobeným trans-lesboidní hormonální bouří a ani sama neví co tu dělá, protože obřízka se jí už vůbec netýká.

Tina (Ne, 26. 4. 2020 - 00:04)

Já už jsem tu psala v roce 2008, ale pak mi to tu už nebavilo kvůli Tonymu a jeho nesmyslnejm kecům. Jsem ráda, že odsud vypadl, a že ten rádoby Tony je fejk. Je mi šumák, co se s tím úchylem stalo.

Návštěvník (So, 25. 4. 2020 - 20:04)

Pyj patří odhalený leda do vagíny a ne schnout jak na pláži dnes a deně. Je to proti přírodě guilotinovat část penisu z přežitých starověkých rituálů, ta potřeba higieny v pouštních podmínkách, tzn. smegma, čistota se dnes dá skvěle udržet a je to navíc blbost.

Věřící (So, 25. 4. 2020 - 20:04)

To mně taky cvaklo,že je to on.

No (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

Jakub. Poslední jeho vzkaz zde..i mně chybí a velmi. Mýlím se Janku?

Janek (So, 25. 4. 2020 - 20:04)

To je tedy flexibilita! Ne nemýlíš se.

on (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

hlavně psal na téma obřízky, psal k tomu docela dlouhé příspěvky, to zcela ustalo. Až potom tu byly osobní spory nebo psaní o osobních věcech vč. jeho dětství. Tématem zcela žil a nový "Tony" tím evidentně nežije.

Janek (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

Souhlasím,ale potom by mě zajímal motiv toho "Tonyho". Jedině,co mně napadá a je to jen ničím nepodložená úvaha, že to píše člověk mu osobně blízký a snaží se odkaz Tonyho "oživit" a nepřijmout krutou realitu.

no (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

hrát takovou hru může být pro někoho zábavné. Nehledal bych v tom velkou lidumilnost. Na tu se zde moc nehrálo a nehraje, opravdu ne.

Janek (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

Mojí profesí je nedivat se jen na obsah ale i styl psaní a podprahové myšlenky autora. Jeden tip bych měl, ale nechci zatím účelově ovlivňovat názory jiných, ale pokud tady historii znáte, třeba vás to trkne taky.

Martina (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Proč ti tady admin maže??? Nic špatného jsem o Tonym nenapsala, naopak.

Tony (Pá, 24. 4. 2020 - 21:04)

Alchymisto máš -li čas zastav se u mne příští víkend teď budu v Jirkově delší čas. Ty ses neozval od roku 2015 a já myslel,že nežiješ. Zajedeme spolu do Trutnova a do Liberce navštívit dobré duše. K.

Alchymista (St, 22. 4. 2020 - 14:04)

Tony ja se citíš? Po dlouhé době tě zdravím. Kdy mohu za tebou do Jirkova?

Postřeh (Po, 20. 4. 2020 - 17:04)

Úplná obřízka se provádí nejčastěji, neboť je účinnou léčebnou metodou.

Alt. Tony (Po, 20. 4. 2020 - 17:04)

Jen mrzačení jinak zdravých chlapců!

stejně (Ne, 19. 4. 2020 - 18:04)

mi přijde, jak by to hrál nějakou hru. Nějaké zdržení, možná nemoc, úraz. A pak zkusil hrát hru, že se odmlčí a bude psát inkognito. I dříve užíval více nicků, teď jen se vyhne tapetování doktríny, ale bude psát jinak. Tady dřív psalo opravdu pár lidí, občas možná nějaký host. On se odmlčí a najednou tu píše plno lidí. To je dosti divné. On byl velmi lstivý, odpovídalo by mu to, byl mazaný.

Reklama

Přidat komentář