Reklama

záliba v nošení plínek

marian (Po, 3. 12. 2012 - 05:12)
xy (Ne, 2. 12. 2012 - 08:12)

a proč práve k tobe?

Luboš. (Čt, 29. 11. 2012 - 23:11)

Chceš přebalit.P.když přijedeš do ke mne do Zlína, mužeme se sejít kdykoliv a jít ke mne... Možná by ses mohl nastehovat.

P. (Út, 27. 11. 2012 - 14:11)

Taky rád nosím plenky i s...Chceš přebalit.

dominik (Pá, 23. 11. 2012 - 16:11)

ztuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

dominik čema (Pá, 23. 11. 2012 - 16:11)

vy jste padlí na hlavu

... (Čt, 22. 11. 2012 - 15:11)

A ještě se ti neodpařila prdel a nebo nezapařily koule?

Luboš (Čt, 22. 11. 2012 - 11:11)

Taky rád nosím plenky i s gumovýmy kalhotkamy a taky když to zjstila moje přítekyně tak se semnou rozešla a řekla že jsem úchyl.Nemohu si pomoct ale plenky se mi staly součástí mého života,cítím se v nich dobře a příjemně.A taky se stane že se do nich i vydělám a nemohu tomu zabránit, tak se stane že jsem i třeba půl dne v podělaných plenkách než se dostanu domů a je mi to příjemné a taky to není cítit přes gumové kalhotky.

xy (Ne, 11. 11. 2012 - 22:11)

já musel čekat dlouho aby i ja mohl nosit plenky, když jsem to řekl mé žene, že chci mit plenky, tak se rozvedla a řekla to všem mím kámošum, zbyly mi dva...

Adam (Ne, 11. 11. 2012 - 11:11)

ja som si prešiel pliekarov od samého začiatku, aj ma to vzrušilo aj som sa pokakal ale do slipov. nabudúce si plienky pôjdem kúpiť.

Jarda (So, 10. 11. 2012 - 17:11)

mne plinky také vzruší,...Taky se do plínek někdy před usnutím udělám.Je to fajn,líp usnu a když mi to v noci ještě někdy příjde samo,zůstane to v nich. Dávám si plínky do o číslo menších slípů,aby je pevně obepínaly a držely. Pak mám po starostech...

ivan (So, 10. 11. 2012 - 12:11)

mne plinky také vzruší, vždycky se do plinky pekne udelán a pak se podelám... je to fakt dobrý.

Jarda (Pá, 9. 11. 2012 - 18:11)

Já si plínky beru do slípů v noci,když jsem sám a tak mívám erotické sny,po kterých je mokré probuzení. Pěkně to zůstane v plínečce a nemám mokrá stehna,ani prostěrado.

ivan (Pá, 9. 11. 2012 - 10:11)

A ještě se vám ty prdele...ješte nééééééééééééééé, vole!

! (Pá, 9. 11. 2012 - 08:11)

A ještě se vám ty prdele neoprudily?

jojo (Čt, 8. 11. 2012 - 23:11)

objednal som si latkove...Kde si si ich objednal? Hladam nejaky shop.
Dik

mm (St, 7. 11. 2012 - 16:11)

o mne uz okolie vie ze plienky nosim, nejako sa tym netajim a vacsina to berie v pohode.

petr (St, 7. 11. 2012 - 15:11)

tak plenky mít dnes s práce...Matúši. plne s tebou souhlasím, že plenky jsou nekdy víc než cokoliv, taky mne potkala taková nehoda již v dome kde bydlím, čekal sem na výtah který se spouští velice pomalu a než došel na přízemí a pak na dvanáctý patro, taky sem pustil do kalhot plnou dávku jenž sem nedokázal udržet, naštestí semnou nikdo nešel, byla pozdní hodina a bydlím sám
takže se mi nikdo nesmál a vubec mi nepřekáželo, že teplá voda netékla. Po týhlé skušenosti jsem si plinky s kalhotkama hned koupil, pro jistotu a nekdy si je navléknu, cítim se v plince báječne v bezpečí, že by se to nekdy opet stalo a nikdo neví, že plenky nosím...

mm (St, 7. 11. 2012 - 09:11)

tak plenky mít dnes s práce...objednal som si latkove plienkove nohavicky,tak ked pridu a otestujem ich,posuniem vam skusenosti.

matúš (Út, 6. 11. 2012 - 16:11)

tak plenky mít dnes s práce domu by byli to nejhodnejší, co bych potřeboval, autobus sem ješte vydržel ale jakmile sem z nej vystoupil a domu to mám pet minut, pokadil sem se ani sem neřek MUK a co bylo řehtáni doma, se radeji nezmíňují. komu se neco takového stalo, ví co to je.

Reklama

Přidat komentář