Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

heppy (So, 18. 4. 2020 - 13:04)

Dobře vy někteří. Je fajn vědět že každý není zapšklý konzervativní inkvizitor. Dělejte co uznáte za vhodné, je to váš život. Jsem muž a nevidím nic špatného na tom být pravým chlapem, naopak, nicméně moje parketa to nikdy nebyla. Nosím pokud možno nepánské oblečení, účes i spodní prádlo. S tím souvisí i sem tam ta plenka pod volné tepláky nebo šaty. Názory svého okolí neřeším, jsem prostě takový, oni jsou makoví, jejich věc. Přes to všechno mám skvělou ženu, děti a úspěšný profesní život. Člověk se nesmí hroutit když ví že to má jinak a nikomu tím neubližuje. Jsou borci co “ honěj hned jak jim houpne z počůraný holky”, ti potom rozdávají nejvíc rozumů o “úpadku společnosti vlivem uvolněných mravů”. Žiju už dost dlouho na to abych věděl že čím víc se člověk vymezuje proti nestadardům, tím větší je sám nesnesitelným blbem.

Dotaz (St, 15. 4. 2020 - 14:04)

Teď jde ještě o to, kterou Kikinu máš na mysli. Momentálně jsou tu dvě.

kikina (St, 15. 4. 2020 - 11:04)

ahoj je mi 16 ale bojím se počurávat do plenek, A také se bojím je nosit doma a na veřejnosti protože se bojí že to někdo zjistí a odsoudí mně zato že jsem cvoka a podobně když tak veškeré rady mi prosím pište na mailovou adresu [email protected]
děkuji týna

Kikina (St, 15. 4. 2020 - 11:04)

A vida koukám že tu mám jmenovkyni :0) no aspoň že se píšeš s malým k aby jsme se odlišily. No já nejsem v tomhle směru moc kvalifikovaná radit ale vzhledem k tomu kolik je tu kluků nadržených na dopisování s holkou v plenkách tak nepochybuji že se tě už někdo ujme :0) ale bacha dávat svůj mail na veřejnou diskuzi tohoto typu je docela o hubu a na tvým místě bych si dala bacha kdo ti bude psát a co bude po tobě chtít. Jenom taková přátelská rada od zkušený holky která už se v tomto prostředí nějaký ten pátek pohybuje a ví jak takové zpočátku nezávazné dopisování může skončit tak na to pozor. Kiki.

CD95 (St, 15. 4. 2020 - 16:04)

Ahoj Kiky, příběh byl opět super. Jsi fakt rozená spisovatelka. Děkuju. A jsem rád, že se taky ozveš. Nevíš, kam zmizela Anežka?

Kikina (St, 15. 4. 2020 - 17:04)

Já děkuji opět za pochvalu. Snad se tam ještě něco najde. Co je s Anežkou netuším na první pokus jsem jí k dopisování nepřesvědčila a pak už se tu neobjevila. Možná se toho zalekla. Možná když viděla jaká žumpa se tady pak z toho stala tak neměla chuť se toho zúčastňovat. Když odsud poprvé takhle zmizela tak se znova objevila až více než po roce. Je to škoda mimo ní a tebe tu není další kdo by mi za tu komunikaci stál. Uvidíme snad se ještě objeví a napíše nám nějaké nové zážitky v plínkach. Já si teď po měsíci objednala zase balík dry nitesek ale nějak mi nejdou asi to pošta někde zajebala :0) snad dorazí.

Anežka (Čt, 16. 4. 2020 - 22:04)

Ahoj, promiň, že jsem se tu tak dlouho neukázala. V podstatě máš pravdu v obou případech :) jedna věc je, že když jsem sem zašla pár dní po mém posledním příspěvku, tak se mi to tu moc nelíbilo, žádné pořádné příspěvky a tak. Druhá věc, to s tím soukromým dopisováním. Věř mi, že bych do toho strašně ráda šla, občas si říkám, že bych Tě ráda třeba někdy i poznala osobně, ale to jsou jenom takové domněnky. Skutečnost je taková, že se toho pořád docela bojím. Jak už jsem psala, když píšu sem, tak si každý může myslet, co chce. Buď to, že to co jsem sem napsala je pravda (pár věcí jsem trochu zveličila a přikreslila, aby to bylo čtivější :D ), ale taky si může myslet, že jsem normální holka, co má akorát divné představy. Prostě je to takové nezávazné. Ale opravdu ráda bych měla někoho s kým bych si o tom mohla napsat více, tak doufám, že se toho brzy přestanu bát a začneme si psát :) no a třetí věc, to už jsem taky zmiňovala, prostě mi došly nějaké zajímavější příhody a nebudu vám sem psát pokaždé co se počůrám :) a trochu mě přešla chuť, předtím jsem sem napsala dost románů, tak jsem si od toho chtěla dát pauzu :D tak a teď už k tomu, co je u mě nového. Teď jsem byla od neděle do dneška doma u mamky. Jako byl to docela adrenalinový zážitek :D už předtím jsem docela trénovala, abych se aspoň přes den nepočůrávala, v noci jsem to ani nezkoušela, ale moc mi to nešlo, holt jsem pořád ještě počůranda :D nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem si nastavovala budík na mobilu na každou půlhodinu, abych se ujistila, že se mi nechce čůrat. Většinu času jsem si ale plenku nechávala, protože mi to párkrát, když jsem ji zrovna neměla, málem uteklo. Takže jsem byla celou dobu nervózní, aby náhodou někde nevykoukla a aby si mamka ničeho nevšimla. Na druhou stranu to ale bylo dost vzrušující, zvlášť když jsem se jednou počůrala, když jsme se vracely z procházky, to jsem fakt měla dost namále, aby si mamka ničeho nevšimla. Ale nakonec se všechno zadařilo a mamka nic nepostřehla. Když to spočítám, tak jsem se za těch necelých pět dní, počůrala jenom dvakrát. Teda jako přes den, v noci to prostě neuhlídám :) docela mě to povzbudilo, že když budu chtít, tak se to snad do měsíce odnaučím. Docela mě ještě nutilo hlídat se to, že jsem si s sebou domů nevzala moc plínek navíc. Už jsem se ale dost těšila zpátky do Prahy, mokrá plínka mezi nohama mi už chyběla, takže do Prahy už jsem dorazila počůraná :) a ještě se těším až se zase někdy pokakám. Ale abych to ale zase neprotahovala, zmíním už jenom jeden malý problémek. Teda není moc malý, je to docela velký problém. Trochu jsem podcenila svoji zásobu plenek, než jsem odjela domů, tak jsem to nezkontrolovala a teď když jsem přijela, tak jsem zjistila, že jsem skoro na suchu. Teď už mám na sobě poslední Tena plenku, co mi zbyla z toho jednoho balíku, když jsem je zkoušela a ta bude muset vydržet co nejdéle. No a na zítra mám už jenom dvě drynitesky, které asi budu šetřit na noc. Vůbec nechápu jak se mi podařilo, takhle to podcenit a neohlídat si. Už mám objednané další, ale bojím se, že to nedojde tak rychle. Zítra zkusím skočit někam pro ty pampersky a když nebudou mít, tak nevím co budu dělat. Navíc nevím jestli se mi je podaří dotáhnout domů, ségra sice teďka tráví většinu času u přítele, ale zrovna zítra bude tady. Jako do pokoje mi nechodí, tam mám soukromí, ale asi by si všimla kdybych si domů přinesla balík pampersek. No a taky nevím jak to vymyslet s tím nákupem. Když si na nákup nevezmu plenku, tak riskuju, že se počůrám do kalhot na veřejnosti. Když si ji vezmu, počůrám se a neseženu žádné další, tak mi pak už nezbyde na další noc a to bych se asi počůrala do postele. No tak snad se to nějak zadaří. Už jsem dost unavená, takže to tady zalomím. Takže ještě jednou, promiň za tu pauzu a užívej si, co to jenom půjde. Plenkám zdar, Anežka :D

Martin (So, 18. 4. 2020 - 22:04)

Ahoj Anežko, říkám si, že bych si rád s někým dopisoval, ale jsem stydlivý psát o svých zážitcích a zálibách do veřejné diskuze (a přijde mi to i malinko úchylné, když jsem kluk a v názvu diskuze je napsáno "... dcera ..."). Tvé příspěvky mi jako jedny z mála připadají, že jsou reálné a i mají styl, jak psala Kikina. Například se mi líbí i to, jak jsi (nedávno) psala o svém trochu silnějším zážitku v pokakané plence. To bych nedal, ale musím říct, že trochu jsem se tomu jen přiblížil, ale to zde nechci rozepisovat. Příběh z Bruselu je také zajímavý (to musel být adrenalin, že), i když jsi později přiznala, že malinko přikreslený. To jak jsi se vykakala v leže, když jsi psala příspěvek... asi to nešlo nejsnáze (znám to sám), zřejmě to není přirozená poloha pro vyprazdňování. Jestli mohu něco malinko zkritizovat, tak snad jen to, jak jsi si jednou na poslední chvíli stáhla plenku a vykakala jsi se "normálně". Taková škoda, zejména jestli se ti chtělo dost. No, někdy se stává že věci nevyjdou a něco nám je překazí, třeba my sami. Ano, nejsme dokonalí. Zkusím ti tedy navrhnout, že bychom si mohli soukromě psát přes e-mail. Jen připomenu, že například na seznamu lze e-mailovou schránku založit během pár minut a můžeš ji kdykoliv opustit, když tě to přestane bavit. Já jsem si právě založil jednoúčelový e-mail, tak jestli chceš, tak mi na něj napiš. [email protected]
Budu rád, když tomu dáš šanci, myslím, že o nic nejde. Pokud přesto nechceš, napiš prosím negativní odpověď alespoň sem do diskuze. Měj se, Martin

Lena (So, 18. 4. 2020 - 23:04)

Nezlob se, já sem sice nepatřím, ale co u takových příspěvků znamená, že mají styl? Rozumím že jsou příspěvky hodnověrné a nehodnověrné, ale styl? Jako jazykový nebo jak to myslíš? Zajímá mě jen, jak lidé jako ty uvažují

Martin (Ne, 19. 4. 2020 - 09:04)

Tak tento termín jsem spíše okoukal od Kikiny, nicméně já tím myslím jednak to, že je to věrohodné, i jazykový styl a děj. Asi kombinace těchto faktorů.

Kikina (Pá, 17. 4. 2020 - 09:04)

Ahojky to je fajn že jsi se ozvala. Já tě do ničeho netlačím. Jsem připravená kdykoliv navázat kontakt ale pouze pokud budeš chtít. Vidíš sama že tady to nemá moc smysl. Chvilku se tu dá se v pohodě bavit ale pak sem vtrhne banda návštěvníků a jiná pakáž a je po diskuzi. No aspoň že my dvě už odmala bezpečně víme co máme v rozkroku narozdíl od jiných pisatelů tady :0) no já už mám balík dry nites doma. Přítel musel dneska dopoledne něco pracovně zařídit a vrátí se na oběd a jeho ségra je teď s mojí mamčou u jejích rodičů tak jsem si aspoň mohla v klidu pro ty plínky zajet a protože se mi chtělo po ránu kakat tak jsem chtěla hned jednu použít ale nestihla jsem to :0) už na poště se mi dost chtělo tam jsem to ještě vydržela ale při návratu už mi bylo jasné že do té plenky už to nestihnu a tak holt jak už jsem byla u nás před domem tak jsem se už netrápila a holt to šlo do kalhotek :0) ještě jsem v tom ale už půjdu pod sprchu a musím jet na víkendový nákup. Jo a ještě jeden tip pro tebe. Jestli je někde u vás v okolí DM drogerie tak ty dry nitesky bys mohla koupit tam aspoň já když jsem si vyhledávala na netu kde jsou k dostání a tam mi právě vyskočilo že je mají právě tam tak příště si je už nebudu tajně objednávat a koupím si je rovnou tam. Sice se asi při tom nákupu budu trochu stydět ale co je komu do toho k čemu je potřebuju :0) tak pak napiš jak jsi pochodila. Zdraví tě Kiki.

CD95 (Pá, 17. 4. 2020 - 23:04)

Ahoj holky, taky vás zdravím. Já jsem drynites taky hledal v DM, ale minimálně tady u nás je fakt nemají. Jinak já pořád stejné, přítelkyně bude asi typově jako Anežka-Teny a podobné typy plenek se jí taky nelíbí, ale drynites bere. Chápu, že mi to nebudete věřit, ale sama prohlásila, že jsou takové “princeznovské”. A souhlas-je tu fajn pokec, ale co sem občas vletí a zabije tuhle fajn (aspoň z mého úhlu pohledu) diskuzi je škoda. Mějte se a doufám brzy zase ahoj. Zdraví CD95.

Kikina (So, 18. 4. 2020 - 08:04)

Ahojte se souhlasem dvou reálných holek které tam vystupují jsem pověřila Lubu aby ti poslal další můj výtvor. Určitě se ti to bude líbit. No s tím typem plenek to má asi každá holka jinak. Třeba ta Petra se kterou si taky píšu preferuje ty teny seni a jím podobné protože si v nich prý připadá jako správná diaper girl :0) no já to mám podobně jako Anežka nebo tvoje holka a ty dry nites jsou opravdu designově moc pěkné. Já se v tom dm nekoukala jestli je tam opravdu mají nebo ne. Jenom mi to vyskočilo na googlu že by je tam měli mít tak se schválně kouknu. No já mám dneska po ránu soukromí můj kluk už je vzhůru a tak jsem neodolala a hned jsem si na sebe jednu vzala a před chvílí jsem se počůrala v postýlce a je to moc fajn tak si to budu ještě chvíli užívat. Tak hezký víkend tobě i tvojí přítelkyni ať už budete dělat cokoliv. Kiki.

CD95 (Ne, 19. 4. 2020 - 21:04)

Ahoj Kiki, četl a dostal jsem tvojí povídku a opět to bylo super. Nejen prostředí, ale i spolupokakandy. Kdyby bylo něco dalšího, bylo by to super. Opatruj se a ahoj. CD95

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 05:04)

Tebe je škoda, kluku.

Návštěvník (Čt, 16. 4. 2020 - 23:04)

Tebe je škoda, holka

Návštěvník (St, 15. 4. 2020 - 17:04)

Nosíš tedy plínky i na úřadě?

Kikina (St, 15. 4. 2020 - 18:04)

Jestli narážís na ten příspěvek v 12:04 tak to si asi zase jenom nějaký inteligent myslí že ví kdo jsem a jako vždy je úplně mimo :0) nebylo by to na doktorce poprvé a já už se tak nějak nemám potřebu k tomu vyjadřovat.

Tomík (St, 15. 4. 2020 - 12:04)

Pro zde všechny neinformované. Kikina je muž, pracující v administrativě na Praze 2 ve státní správě. Ale její dlouholeté příspěvky jsou motivující. Proto nic proti gustu.

Evka (Út, 14. 4. 2020 - 07:04)

CD95 - jo ale jak ji to říct... nebo ji ujistit , že je to to co chci....?

Reklama

Přidat komentář