Reklama

Život po padesátce

Jiřina (Pá, 25. 9. 2015 - 14:09)

Život po padesátce je na prd. Kdyby jste měli možnost si vybrat věk
25 let nebo 50 co by jste brali? Žena po padesátce je nic.Může se obléknout hezky, namalovat hezky atd, ale věk je věk ten neošálíte.
Ale tak to je, tak to příroda zařídila.

Hanko, (Čt, 14. 5. 2015 - 13:05)

moc hezky jste to napsala.Jirko,určitě,někdo jde do důchodu a nadále pracuje,i já takovou paní znám a to není úplně zdr.v pořádku,ale psala jsem o tom,že tady kdosi psal,že pán si o důchod nezažádal,nebere a nadále pracuje,čemu nevěřím.

jirka (Čt, 14. 5. 2015 - 13:05)

jedno,že o věku víš pouze...To, že nemá důchod je taky otázka, protože dnes není zakázáno brát důchod a nadále pracovat.
Důchodový věk není důvodem k propuštění, byť na hodně místech vás vyštípou.

hanka (Čt, 14. 5. 2015 - 13:05)

život po padesátce je krasnej....děti jsou odrostlé,máme tři vnoučatkana které se vždy těšim.Občas je s manželem pohlídáme aby si mladí mohli někam zajit.Horši je to po zdravotní strance a po chuti k milování. Ale je mne 56 let,takže jsem si už toho užila dosti,tak ted se raduji s maličkosti a z každeho dne,kdy se ráno probudim po probdělych noci...takže si hi moc vážim hlavně ,když jsou dny kdy je mne dobře a jsem vyspana např.4 hodiny...někdo má vše..zdravi,penize a přeci strádá..já mam peněz malo,ale jsem skromná,takže mne to na stravu a bydleni stači..no jen to zdraví,ale jsou lidičky co jsou o tom moc huř a taky musi žit,proto si važte života

Je (Čt, 14. 5. 2015 - 13:05)

-- Znám muže, je mu 75 a...jedno,že o věku víš pouze ty,ale v 75 letech to běžné není a popravdě,ani se mi tomu nechce věřit.Důchod a třeba občas dělat hlídače atd.,to ano.Jak tady už někdo psal,že pán ve věku a důchod nemá a pracuje,tak lidičky nefantazírujte.

Kde (Čt, 14. 5. 2015 - 13:05)

-- Znám muže, je mu 75 a...Pracuje? V kanclu?

jirka (Čt, 14. 5. 2015 - 11:05)

Jsem v důchodovém věku....-- Znám muže, je mu 75 a zatím stále pracuje. Ovšem ten věk vím jen já a jeho zaměstnavatel. Vypadá o dvacet let mladší. Čím to asi je?

Jednoduché, genetika, štěstí na absenci nemocí, dobrá konstrukce těla. Znám také pár takových. Ale opravdu jenom pár. Chodím hrát fotbálek se sedmdesátníky a jenom jim tiše závidím jejich tělo. Protože mi je o dekádu méně, sice vypadám prý o 15 roků mladší, ale vím, že v jejich věku mi klouby už takhle aktivnísport nedovolí.

třeba (Čt, 14. 5. 2015 - 10:05)

to je pravda vše odedřou...Měl praxi u mengeleho.

doktorem (Čt, 14. 5. 2015 - 10:05)

to je pravda vše odedřou...Za týden, snadno a rychle...

jan (Čt, 14. 5. 2015 - 09:05)

zareagoval...a není to snad...to je pravda vše odedřou sestry,v nemocnici lítaly sestry aby bylo na pokoji všechno uklizené a dokonce to tam vystříkavali vonavkou aby mohli nadlidi dochtoři přijít na vizitu.a obvodáci to je kapitola sama pro sebe,jedním slovem hrůza,vůbec neléčí a ani neposílají na vyšetření,to si člověk stanoví diagnózu lépe sám za pomocí internetu,já sem si zachránil život že sem šel na pohotovost,protože když vám na akutní zánět slinivky a bolesti celého břicha napíše prášky proti pálení žáhy(něco jako renie)tak to je fakt v hajzlu.

já mám svoji (Čt, 14. 5. 2015 - 09:05)

proč ho neděláš? Jen...Práci. Jen konstatuji... A navíc, všichni nemůžou být lékaři,manažeř, právníci.

Naprostá pravda (Čt, 14. 5. 2015 - 09:05)

Každej obvodak má min.100...znám to od svého praktického lékaře-běžného pacienta se snaží co nejrychleji zbavit, nejlépe mu vypsat žádanku a poslat ho někam jinam. Hlavně, ať má plnou čekárnu lidí, kteří potřebují razítko na povinnou preventivku do práce, těm vlastně nic nechybí, čili jim plácne razítko na lejstro a honem další, jen ať se mu pěkně za tyto lidi sypou penízky. Toto je drsná realita mého praktického lékaře, kterého v nejbližší době opustím!

Tak (Čt, 14. 5. 2015 - 07:05)

zareagoval...a není to snad...proč ho neděláš? Jen žvaníš

slušnák (Čt, 14. 5. 2015 - 07:05)

hovězí hlava se probudilazareagoval...a není to snad pravda?Většinu práce za ně dělá sestra,papíry,odběry,měří tlak,výtěry atd.
nemají vůbec nač si stěžovat.Jen za to,že je člověk u nich registrovaný,dostavají měsíčně za každého člověka několik desítek korun.Pokud jich má tisíc,tak počítej.když započtu výkony,jsme někde uplně jinde.Navíc mnohdy jejich odbornost je na bodě mrazu,a o co si člověk neřekne,nedostane.Netvrdím,že všichni,ale je jich dost.Pruměrně inteligentní člověk který má v životě něco odmarozeno,po týdením kurzu může obvodáka s fleku dělat.

když (Čt, 14. 5. 2015 - 07:05)

Možná je to tím, že se...Každej obvodak má min.100 tis.mes. Tak to může machrovat a důchod Nechtit. Navíc většina z nich vystudovala zadarmo za těch hnusnejch komunist...

žena (St, 13. 5. 2015 - 23:05)

75 letech a nežádal o...Možná je to tím, že se celý život vzdělával a má opravdu velice dobrý příjem. Ne každý člověk myslí jen na prachy. Zvláště, pokud si je umí vydělat.Kdyby odešel do důchodu teď, tak se o jeho výši vám ani nezdá.
Nebo myslíte, že naši známí odborníci lékaři co dávno přesluhují berou důchody? Pro vás možná pohádka:-)Pro ně společensky nepřijatelné.

jan (St, 13. 5. 2015 - 22:05)

souhlasím s vámi. Ono je...jj "pracují" jen důchodci co mají dobře placenej flek v kanceláři a hrajou si na šéfy,kdyby měli skutečně fyzicky pracovat tak budou rádi když to doklepou do důchodu.

Asi (St, 13. 5. 2015 - 22:05)

Jen dodám, mladí nemají...máte v tomto směru špatnou zkušenost,pokud se důchodce chová normálně,pak jistě nikomu není na obtíž a nikomu ani nevadí.Proč nemít rád starší osoby? Já s němi špatnou zkušenost zrovna nemám.

V (St, 13. 5. 2015 - 21:05)

To chápu, já to psala podle...75 letech a nežádal o důchod? Co to píšete za hloupost,to vám nikdo nezbaští,tak hloupý by jistě nebyl,bral by důchod a ještě si kačku přivydělal.Krom toho,pokud měl někdo celý život fyz.těžkou práci,jen těžko by mohl v takovém věku ještě pracovat.Pohádky.

Kiss? (St, 13. 5. 2015 - 21:05)

Jen dodám, mladí nemají...A koho ti dnešní mladí mají vlastně rádi? Možná, že ani sebe ne...

Reklama

Přidat komentář