Reklama

Syn a masturbace

Klarka (St, 1. 4. 2020 - 09:04)

Citim se provinile a pri tom hezky,to je strasne.

Klarka (St, 1. 4. 2020 - 09:04)

Tak jak uz jsem psala,vzbudil se a stal mu sel se vysurat a vratil se bez pizama a stal mu,zustal stat u postele a koukal na mne,nevim so si myslel ale ja si cetla a delala ze se nedivam,jenom se zeptal mami muzu k tobe ja ze jo a on zajel hlavou od moje pokrcene kolena,nevydrzela jsem a nechala ho mi vylizat,byla jsem snad za minutu hotova a on si pri tom honil az se vystrikal do pizama,no a uz jsem ztracena,zekla jsem mu v klidu ze uz se to opakovat nesmi ale oba vime ze to tak nebude,nevim mam pocit ze si prestavam vazit sebe jako mamu.

Z (St, 1. 4. 2020 - 10:04)

Z

Majo (St, 1. 4. 2020 - 07:04)

Ahoj klarko,prozivas teda tezke obdobi,ale ver tomu ze bych chtel byt tvuj syn akorad ze bych se asi k tobe vic mnel a nejenom pri honeni,ted kdyz jste spolu od rana do vecera kazdy den to musi lezt na budku ze,no proste chtel bych byt tvuj syn.

Z (St, 1. 4. 2020 - 10:04)

Z

Klarka (St, 1. 4. 2020 - 07:04)

Muj mobil a tahle diskuze je asi to nej.soukromi,jsem rada ze ti to muzu rict,ze to vubec muzu rict.

Klarka (St, 1. 4. 2020 - 07:04)

Ted jeste spi a ja kojim dcerku,mam klid ale vim ze jen co otevre oci pujde curat a vrati se bez kalhot a pindika tvrdyho jak beton,vis mivam predstavy ze ja kojim a on stoji proti mne a kourim mu ho az do konce,boze pri tom tecu jak okap,posledni dobou jsem strasne mokra,musim mit vlozku tu slabou,jinak nevim jsem uz zoufala.

Z (St, 1. 4. 2020 - 07:04)

Z

Klarka (Út, 31. 3. 2020 - 15:03)

Ted mi mala spinka,on lezi vadle mne na sedace,cumi do tabletu a stoji mu,vim ze ho za chvili vynda a zacne honit,jsem normalne nervozni a smutne je ze jsem vlhka az mi to tece po zadecku..

Andrea (Út, 31. 3. 2020 - 14:03)

Klárko, dej si syna k prsu, ať se taky napije. Přitom si ho může honit nebo mu ho pohoň ty.

Klarka (Út, 31. 3. 2020 - 15:03)

Jsem tak nadrzena,to je strasne a jeste kdyz vim jak to umi s jazykem,nevim co mam delat,na jedno stranu se mu branim jak to jde a na druhou bych chtela vylizat a ja spolykat tu jeho davku semena,moc mi to chyby.

Adell (St, 1. 4. 2020 - 00:04)

Nesmrdi to u vás, když si on každý den stříká na podlahu?

Klarka (St, 1. 4. 2020 - 06:04)

No to teda nesmrdi,nejsem prase,hygiena a cistota je jasna vec.

Adell (St, 1. 4. 2020 - 00:04)

A kolik ze mu je?

Klarka (St, 1. 4. 2020 - 06:04)

Je mu 12 let

Klarka (Út, 31. 3. 2020 - 15:03)

Andrejko vis ze bych to strasne chtela udelat ale je mi jasne ze bude chtit stale a co potom

Andrea (St, 1. 4. 2020 - 02:04)

Klárko, přesto bych to zkusila, můj syn si ho dříve taky stále honil, když jsem ho měla u prsu, tak si s pinďou jen hrál a soustředil se na sání mléka. A pokud ti chce hladit nebo lízat pipinu, tak ho nech, prostě to potřebuje. To se týká i honění, prostě mu ho vyhoň, svět se nezboří, děje se to v tisíci rodinách.

Klarka (St, 1. 4. 2020 - 07:04)

On uz nechce sat z prsu a honi si ho jak skuseny chlap,dela to proste jak to vidi v tabletu a bojim se ho chvilkama,ma takovy divny pohled tesne pred vystrikem a potom zavre oci a caka to ven a ze se to deje v hodne rodinach teda nevim a ctu to jenom tady a nekterym moc neverim,pisou to jak nadrzenci a pises ze ho mam pohonit,chtela bych to udelat ale uz se ho nezbavim a co ja,ja taky potrebuju do pipiny trosku zastrachat i kdyz mi lizal kdyz jsem jakoze spala,kdy bych ho nechala pokracovat tak by asi sel do mne a toho se bojim,jsem normalne zmatena na to jak jsem stara.

Z (St, 1. 4. 2020 - 07:04)

Z

Z (St, 1. 4. 2020 - 06:04)

Z

Reklama

Přidat komentář