Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Patrik (So, 18. 4. 2020 - 08:04)

Fantastická diskuze a zdravím všechny milovníky a nositele korkáčů. Nosím je také od školních let a za roky nošení mám na nich silnou závislost. Po přečtení příspěvků mám radost, že nejsem sám s touto zálibou a po uvážení všech okolností, mám tyto pantofle také jako fetiš. Nebylo to cílené, ale samo se to vyvíjelo, nemůžu za to, nechal jsem tomu zcela volný průběh. Musím je pořád nosit, rád je "vnucuji" i ostatním a rád je vidím i na ostatních. Nebude to jistě náhoda nejraději vysoké, bílé, které jsou nejhezčí.

Radka (Po, 20. 4. 2020 - 19:04)

Supr máme to s nimi stejné. Co tvoje přítelkyně, vzhledem, že píšeš korkáče už od školy, tak asi manželka předpokládám, že nezůstane s tvou potřebou pozadu a společně si jich užíváte.

Jana (Po, 20. 4. 2020 - 09:04)

Patriku, jsem ráda, že jste odvážně vstoupil do naší úzké skupiny, pro které jsou korki daleko víc než obyčejná obuv. Můžete se s námi podělit o zážitky a doplnit komu je vnucujete, protože i já dělám podobné akce, třeba je kupuju kolegům a máte ve svém okolí i jiné nositele?

Patrik (Pá, 1. 5. 2020 - 08:05)

Odvážné to nebylo,našel jsem diskuzi, korkáče na nohou, přečetl názory a s pocitem, že je nás víc napsal. Také mě už ve škole začaly líbit nohy spolužaček pod lavicí hrající si s korkáči. Holky v korkáčích jsem pozoroval a také vyhledával. A skoro všechny soudružky učitelky v korkáčích, plto byl začátek mých prvních. Od toho okamžiku stále korkáče. Bude to znít divně, když jsem je začal nosit, chtěla je i ségra, má to být obráceně, potom je vytáhly rodiče. Nosím je celý život, někdy kamarádům a kamarádkám vysvětluji proč je nosím a říkám vyzkoušejte je. Popravdě dva si je pořídily a holek, dnes žen jsem k mému údivu zlákal docela dost a ke spokojenosti. Jinak rodině ségry i našim rád korkáče kupuji nové, je to moje úchylka a korkáče nosíme všichni. Zvláštní kapitola je moje manželka, kterou jsem zasvětil do kouzla korkáčů zcela ji zblbnul a jsem rád, že se tomu nebránila, oba je už milujeme nadevše. Ostatní příbuzní je nosí ,také rádi, ale silnou úchylku, již fetišovou máme jen my dva a druzí to snad neví, nějak se tím nechlubíme. V soukromí si je umíme nádherně užít a vychutnat všechny požitky, které nám naše korkáče poskytnou .

Zdena (Pá, 17. 4. 2020 - 10:04)

Korkáče znám a nosím je sama poměrně dlouho a jsem s nimi velmi spokojená. Chci, ale k diskusi říct, že nezávisle na tom, jak je dlouho nosíte působí na každého, kdo je chce nějak stejně. Syn i dcera je nosí, syn krátce a dcera už šest let a teď si koupila další na koleje. Když je oba doma nenápadně pozoruji, tak pod stolem nebo u televize si s nimi na nohou hrají téměř oba stejně a zejména u dcery mě zaujalo, jak obratně zapojuje prsty a řeknu i vášnivě jezdí celou nohou po stélce. Dnes se automaticky doma přezují a jsou v korkáčích. V žádném případě korkáče ještě nejsou odepsány. Škaredé určitě nejsou, výběr je už pro každého a když je začnou nosit mladí, tak se určitě zase rozšíří.

Jana (Po, 20. 4. 2020 - 09:04)

Jestli jste s nima spokojená vy, tak není nic divného, že si jich užívají i vaši mladí. Zcela určitě prožívá jisté vzrušení, jako ti co korkáčům propadli , jinak by si nepořizovala další do školy a navíc mají ve vás vzor. To je příklad, že je budou nosit mladí, když jim také vyhovují a snad budou i další.

Zdena (Po, 20. 4. 2020 - 16:04)

Asi v tom máš pravdu, korkáče jsem nosila ráda vždy, tak je pořád doma viděli. Základ mají a byla bych ráda, kdyby v tom pokračovali.

Monika (Út, 21. 4. 2020 - 23:04)

Mohu se zeptat jaké přesně vaše dcera nosí ? Já právě nevím které pořídit tak abych měla inspiraci. :o) Díky.

Zdena (St, 22. 4. 2020 - 07:04)

Pro upřesnění chcete je pro sebe nebo děti a přesně konkrétní typ nebo nějakého dobrého dodavatele. Ráda vám poradím.

Monika (St, 22. 4. 2020 - 20:04)

Děti jsou ještě v obloze jsem totiž na střední škole, takže tam je ještě nějaký ten rok užiji. Ty gumové pantofle co mám mě už omrzely tak chci zkusit něco nového, i když je fakt že mně vydržely dlouho :p Jinak tu radu by jste mohla shrnout celou jestli by jste byla tak hodná moc by mi to pomohlo. Děkuji :o)

Jana (St, 22. 4. 2020 - 21:04)

Mám naprosto ty stejné jak píše Zdena. Jsou naprosto vzrušující a nejvíc sexy jsou bílé, ne že si hned na ně zvykneš, nebudeš je chtít vyzout.

Zdena (St, 22. 4. 2020 - 21:04)

Jsem příjemně překvapená, že uvažuješ o kokráčích já na ně nedám dopustit a za celo dobu co je nosím jsem neměla nejmenší problémy s nohama. Dříve se nosily skoro všude a dnes se opět nějak začínají nosit o čemž si přečteš názory v této diskuzi. Podle mě nejkvalitnější korkáče jsou od Vanimaru. Jejich typy a barvy si můžeš přehledně prohlídnout a vybrat na Dozodo.cz https://www.dozodo.cz/, jestli si něco vybereš doporučuji objednat přímo u výrobce emailem na adrese: [email protected] , obratem vždy zasílají na dobírku. Z mé zkušenosti a má je i dcera (už druhé) i syn v nich chodí strašně rádi, doporučuji tyto - Klínkové jednopáskové korkáče s vyměkčenou koženou stélkou a mechovou mezipodešví a úpravou pro halux - a uvést barvu a velikost. Jsou velmi kvalitní dost těžko se ochodí a mají výbornou koženou stélku pro nohy neskutečně příjemné jsem přesvědčena, že si je při prvním obutí oblíbíš. Korkáče byly vždy přitažlivé a holkám moc sluší. Takže jestli se pro ně rozhodneš, napiš sem a opravu nebudeš litovat.

Monika (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

Tak jo objednám si je, už se těším. Jsem zvědavá co na to řeknou spolužáci, budu snad jediná na škole. Vím že podobné nosí ještě jedna učitelka jinak nikdo :) Ale na letní pařáky ve třídách to vypadá skvěle a ideálně. Jestli se osvědčí jak píšete tak si možná později koupím i jedny domů :)

Zdena (Čt, 23. 4. 2020 - 21:04)

Jaký typ a barvu sis objednala? Doufám, že tě nezklamou máš to tady ještě víckrát od holek potvrzené. Až je budeš mít, tak se ozvi, jestli sedí a vyhovují tvým představám.

Monika (Pá, 24. 4. 2020 - 19:04)

Tak objednala jsem si vanimar s jedním páskem ale bez klínku to mi přišlo moc vysoké. Barvu jsem vybrala bílou, budou mi hezky pasovat k letním šatům a sukním :) Jinak myslíte že tím nikoho nepohorším když je budu nosit naboso ? Já jsem teda vždy ve škole nosila pantofle v ponožkách nebo minimálně v silonkách, ale v těch vedrech by se mi naboso asi fakt ulevilo...

Jana (Po, 27. 4. 2020 - 09:04)

Moniko, po tom co jsi vstoupila do naší diskuze jsi zřejmě překvapená co všechno se tady dozvídáš a čteš. Není to odrazující? Některé určitě pohoršíš, budou to jedinci, kteří nepochopí, že chodíme v tom, v čem sami chceme a co se nám líbí, nevšímej si toho, spíš budou pozitivní reakce. Na otázku jestli naboso, odpovídat už nebudu, to jsi v mých příspěvcích určitě četla.

Pavel (Ne, 26. 4. 2020 - 23:04)

S obdivem, jak mladá žena , která ani kouzlo našich ještě korkáčů nezažila rozpohybovala tuto diskuzi. Mimochodem Moniko dobrý vkus, dobrá volba, určitě naboso a víc dalších spolužaček, případně spolužáků, kteří přispěji s novými novými příspěvky, které svými korkáči zlákáš. Také uvítám první tvoje dojmy a ohlasy.

Kája (Ne, 26. 4. 2020 - 22:04)

Začít se nějak musí. Monika časem pozná co vyhovuje a druhé doma už bude mít vyměkčené a na klínu. O tom jsem ani minule nepsala, vždy naboso. Koho by jsi chtěla ve škole pohoršit, že budeš chodit v pantoflích naboso. Pohorší ten, komu budou smrdět nohy v ponožkách z pantoflí nebo bot. V korkáčích naboso to nebude určitě, naopak tvoje nožky budou středem pozornosti, k tomu šaty nebo tu sukni a o to mám jde. Já taky moc ráda občas kahoty a korki samozřejmě naboso.

Pavel (Ne, 26. 4. 2020 - 23:04)

Na klínu vidím vyhovují , splnily tvoje očekávání a nejsou snad sešlapány. Jsem rád, že v nových jsou nožky maximálně spokojené.

Laďka (Ne, 26. 4. 2020 - 21:04)

Všichni se mnou budou jistě souhlasit, že korkáče snad byly předurčeny k tomu, by se v nich chodilo naboso. Jedině naboso můžeš plně vnímat hladkost stélky a mít z korkáčů ten vždy neopakovatelný zážitek. Korkáče mám přes třicet let, někdy v těch silonkách chodit chodit musíš, ale o to pak rychleji sundat a užívat si kontaktu se svými korkáči - naboso!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář