Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Hluboko do varlete , nejlépe do poloviny . .Podvázání je nutné proto , aby vstříknutá látka působila ve varlatech a neodešla hned s krví do těla .

Návštěvník (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Připadá ti normální nabádat někoho k sebepoškozování?

Peter (St, 23. 9. 2020 - 10:09)

Je vhodné podviazať silonkou?Ak by sa nechalo hodinu podviazané, môže aj podviazanie poškodiť semenníky?

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 10:09)

Silonky jsou vhodné a pokud vydržíš déle jak čtyři hodiny s těsně podvázanými varlaty , můžeš počítat s neplodností .

Peter (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Ak by ma osoba, ktorá ma bude kastrovať podviazala, vydržal by som samozrejme aj dlhšie, ak by mi zviazala ruky nohy a aj ústa, aby som nemohol prosiť, plakať, kričať.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

Tak toho bych se opravdu bál , myslím zánět , infekce atd. Manželka někde četla , že stačí denně uhodit do varlat , a má to vliv na plodnost . Takže mě před spaním několikrát do nich uhodí . Nevím jak dlouho to budu ochoten snášet , říkám ji - jenom jemně - ty nevíš jak to bolí , a stejně ji dostanu pěknou. Ví někdo jestli má časté uhození do koulí vliv na plodnost ?

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 00:09)

Musí ti přes ně plácnout pořádně , aby to mělo požadovaný efekt . Pokud ti je bude hladit , tak tě plodnosti nezbaví . Pokud chceš tímto způsobe dosáhnout neplodnosti , musíš něco vydržet !

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 23:09)

Mĕ by spíš zajímalo jestli se ta plodnost opravdu sníží , jestli to není jen kec . Chápu že ženská neví jak jak to bolí chlapa když dostane mezi nohy . Ta moje si myslí že se s tím snižuje plodnost (podle nějaké asijské literatury by měl chlap dostat přes obě varlata několikrát každý den aby se mu snížila plodnost) tak že mi to dělá dost často
Zajímá mě co je na tom pravdy

Jarda (Čt, 17. 9. 2020 - 08:09)

Ahoj moc rád bych tiho poslal ale zarizovalato moje žena a ta ji našla na natu na nějakým odkazů. Už je to 2 roky. Řekni jí že to upodstoupis a rád ale ať to zařídí že je šikovná.

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 00:09)

Hlavně že jste oba spokojeni . Varlata nejsou životně důležitý orgán a všichni kastrovaní se bez nich obešli .

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 12:09)

Teď ne, ale až mi bude těch 40, 50 let taky nad tím přemýšlím, buď vasektomie a nebo je nechám uříznout úplně

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 04:09)

Asi máš pravdu , prožívám muka když si proti mě sedne krásná ženská v sukni , punčošky , krásně voní a prsa... , Bylo mi 60 let .a v mém vĕku už to nemohu mít jako za mlada. Jedinou možností jsou prostitutky , ale to je finančně ? Dospěl jsem k názoru že by pro mě bylo nejlepší se nechat vykastrovat
Zatím nevím kdo by mi kastraci provedl a
slyšel jsem že i po odborném vyříznutí , když to příjde k sobě , je to obrovská bolest , daleko větší než při uderu do varlat a toho se opravdu bojím
Odpoví mi někdo co si o tom myslí ?

Kastrovaníý (St, 2. 9. 2020 - 16:09)

Jsem 3/4 roku po oboustranné orchiektomii, beru každé tři měsíce nebido, chtěl bych poradit zda v mém věku, je mi přes 50, není lepši hormony vysadit, případně za jak dlouho po vysazení se můžou objevit zdravotní následky.

Návštěvník (Ne, 6. 9. 2020 - 22:09)

Vůbec to neřeš . Na světě už bylo vykastrováno z různých důvodů mnoho mužů a chlapců / katolická církev nechala kastrovat chlapce mezi osmým a devátým rokem věku aby získala vysoké sopránové hlasy pro kostelní a chrámové sbory / a nikdo jim po tom výkonu žádné hormony nepodával a žili také . V mnoha případech podstatně déle než ti nekastrovaní .

kastrovaný (Po, 7. 9. 2020 - 12:09)

To je pravda, ale já přišel o varlata podstatně starší a doktoři straší že pokud nebudu brát hormony riskuji zdravotní problémy, raději bych žádné hormony nebral, a případně je začal brát pouze pokud by se vyskytli závažné komplikace, celý život jsem měl nízký testosteron a nikdy to nevadilo, loni mi vyšetřily varlata s tím že jsou skoro nefunkční s možností propuknutí rakoviny, jeden urolog nasadil nebido a doporučil pravidelně sledovat, nechal jsem si udělat vyšetření ještě u jiného úroková a ten doporučil jedno varle odstranit ihned a druhé sledovat, domluvil jsem se sním na operaci a nechal se raději vykastrovat úplně . Poslední injekci jsem měl před 3 měsíci a jsem úplně v pohodě, jenom mám strach když nepůjdu na další injekci a nastanou komplikace že mě vypíše s tím že jsem svévolně přerušil léčbu.

Anonym (Út, 8. 9. 2020 - 09:09)

Zase další pohádkář. K oboustranné orchiektomii se přistupuje pouze ve výjimečných případech...K tomuto zákroku se přistupuje pouze ve dvou základních situacích – v případě velmi vážného onemocnění, nejčastěji rakoviny varlat, nebo v případě změny pohlaví..... A určitě žádný urolog neodstraní i druhé varle jen tak, že o to pacient požádal. Takže opět klasická pohádka místního moderátora.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

Lékařská zpráva je na dvě A4, nejsem lékař takže to napíšu jak jsem pochopil, * varlata rosolovitá, atrofovaná, měkká s velkým výskytem ohraničených mikronádorů s vysokým rizikem zhoubného bujení, dale je v diagnoze rodinná prodispozice a pozdě léčený oboustranný kryptorchizmus, hladina testosteronu okolo 3,5 nmol * žádná operace není povinná takže ve zprávě je doporučuji varlata odstranit, a mimo zprávu mi řekl že pravé odstranit určitě a levé by se dalo sledovat s tím že případné riziko z toho plynoucí je na mně. Po orchiektomii jsem měl šourek nateklý a bolestivý tak jsem to vyřešil na soukromé klinice v Ústi nad Labem jeho úplným odstraněním, můžete si přečíst moji recenzi uveřejněnou na jejich stránkách. To že jsem vykastrovaný mi nevadí u žen taky nikdo neřeší jestli má nebo nemá v 50 dělohu nebo vaječníky. A panu chytrému vzkazuji chtěl jsem poradit jestli je lepší být bez hormonů ne se nechat urážet. Pokud je někdo taky bez varlat a má s tímto zkušenosti a poradí budu rád.

Návštěvník (Čt, 10. 9. 2020 - 00:09)

Však už ti tady jeden radil aby ses na hormony vykašlal , ale chápu tě . Víc hlav , víc zkušeností , víc rozumu .

Paja (Út, 4. 8. 2020 - 10:08)

Ahoj ráda bych také nechala manžela vykastrovat. Občas se prevleka do mých šatů, i podprsenky,a nachystala sem ho s mužem v posteli jak ho šuka. Byl to šok ale byloto tak úžasný že sem se přidala. Ale musím říct že muto slušelo ale ty kulky tam tak blbě vysí a vypadají tak divně. A od té boby sem zjišťovala jestli se dají nechat odstranit ale legálně ne. Má někdo s tím skusenosti a by je vyndal. Muže sem ani moc nemusela přesvědčovat a souhlasí aje vydet že se těší napište kdo v to udal a má skusenosti na [email protected]

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

Vezmi ho na dovolenou do Thajska .

Reklama

Přidat komentář