Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Matka (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Chtěla bych taky něco málo napsat :) Bylo to minulé léto, když jsem byla se synem u moře a párkrát jsme byli na nuda pláži. Synovi je teď 13 a už od mala jsme občas zašli na nudu. Ale loni u toho moře jsem ho viděla se stopořeným penisem. Leželi jsme na dekách a já jsem hledala něco v tašce a najednou jsem si všimla, že syn leží na zádech a jeho penis trčí směrem nahoru :-o Naprosto v klidu ležel a opaloval se, jako by se nic nedělo, já byla celkem v šoku, ho takhle vidět. Měl zcela obnažený žalud, který byl dost veliký a leskl se na sluníčku. Přiznám se, že sice jsem byla v šoku, ale zároveň mě ten pohled vzrušil.

Janina (St, 29. 4. 2020 - 06:04)

A co,co potom uz nic nebylo?nechtel aspoň vyhonit nebo neco,czrasne bych si prala syna ktery by se takhle predvadel.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 03:04)

Ja bych chtel mamu co by byla takova ze bych na ni mel Chut a dopral bych ji dostat mlady pero

Abe (Po, 27. 4. 2020 - 00:04)

Moje matka se mi až po letech přiznala, že jsem jí vzrušoval, přesto, že jsme často společně onanovali a ona měla obrovské orgasmy. Dnes nevzrušuji ani vlastní ženu, přesto, že mám daleko většího ptáka než syn, který nám po bytě pobíhá nahý a ztopořený a to jí vzrušuje daleko více.

Janina (St, 22. 4. 2020 - 07:04)

A proc jsem to sem napsala,toho kluka znam od narozeni a je jako muj syn,ja sama mam tri dcery ktere maji uz davno svoje rodiny a svoje starosti,zustala jsem vlastně s manzelem sama a soused sem tam nekdy kdyz jsem neco potrebovala pomoct mi vzdy pomohl a pomaha,ma sice svoji rodinu ale pry mam byt v klidu,tak jsem a jsem stastna.

Kundoslav Vojel (St, 22. 4. 2020 - 20:04)

Jen si to užívej, žijeme jenom jednou.

Janina (Čt, 23. 4. 2020 - 13:04)

Anoo,mas pravdu ze zijeme jen jednou a jeste k tomu tok kratce,kdyby sel aspon o ty hloupe 4roky vratit cas,tak bych se nechala od souseda svest uz davno,neverila jsem ze mi to bude tak chybet a ze vlastne proziju takove orgasmy a vubec ze polknu semeno,o tom jsem jenom slisela ale nikdy jsem to neudelala protoze to manzel nevyzadoval,a je to tak hezke,citim se mladsi a spokojena a soused umi opravdu veci,no vyzna se.

Janina (Út, 21. 4. 2020 - 07:04)

Co dnes neni za hranou,kolego,me je prez 70 let a nepohorsuje me to,naopak,muzu si precist sny jinych a proc sny,protoze malo co z toho je realita a me potkalo stesti na stare kolena a taky to dokazu jedine napsat sem,nikdy bych svoje pocity nerekla nahlas,takze jestli vas to pohorsuje tak nechapu proc sem vlastne lezete?????

Lida (Út, 21. 4. 2020 - 13:04)

Vám je přes 70? Co vás za štěstí potkalo

Janina (St, 22. 4. 2020 - 07:04)

Lido uz jsem to psala,manzel je nemocny,nikdy by me nenapadlo neco takoveho jak ze budu vlastne neverna,ale chovani a urazky uz me dostali do situace ze jsem se sverila vlastne sousedovi prez ulici,bylo mu cerstve 40.let no a jak jsme si tak povidali prislo i na sex a ze me vypadlo ze jsem vlastne uz 4 roky nic nemela a delat si to sama mi prislo hloupe,on se jenom pousmal a rekl mi ze jeste predce neni vsemu konec a ze jsem k svetu a tak na co ja mu rekla ze uz jsem stara a uz ani nevim co to je a on vzal moji ruku a polozil si ji ma tvrdeho pindu,asi jsem se zblaznila ale zacala jsem ho honit a nevnimala ze se mi dostal mezi nohy,jenom rekl jste krasne mokra a uz jsem byla hotova,polozila jsem se na gauc ze budu odpocivat a on mi stahl kalhotky a zacal me lizat a vrazil mi ho do pusi,fakovy sylny orgasmus co jsem mela potom jsem v zivote nemela a on se mi vystrikl do pusi,to jsem taky neznala,proste me potkalo stesti.

Janina (Po, 20. 4. 2020 - 16:04)

Co chcete dat policajtum,to ze se tady lidi sveri?,ze dokezou tady napsat to co by nikdy nerekli nahlas?,jste chudak a slabomyslny kdyz to takhle vydite,ja jsem uz stara ale urcite mne to nepohorsuje.

Ha!!!!!! (Po, 20. 4. 2020 - 17:04)

Invest a ohrožování mravní výchovy paní kolegyně. To je za hranou.

no (So, 18. 4. 2020 - 22:04)

To myslíš vážně? Ty nevíš, že pedofile a vše kolem toho je trestný čin?

luci (Ne, 19. 4. 2020 - 01:04)

Jenže tohle jsou jen fantazie deviantů , ne prokázaná skutečná pedofilie -

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 05:04)

To co je trestný čin prověřuje policie, ti už si s tím poradí

OMG (Ne, 19. 4. 2020 - 10:04)

To jste tím opravdu otravovali policii? :D Tak to jste blázni vy, ne ti co sem píší. Opravdu si myslíte, že pokud by se tohle v nějaké rodině dělo, tak to sem někdo bude veřejně psát? :D Vzpamatujte se a běžte raději žít reálný život! Tam se dějí hrozné věci a jsou skutečně a ne tady v představách!!!

AL (Ne, 19. 4. 2020 - 00:04)

Představivost není trestný čin.

Majo (So, 18. 4. 2020 - 22:04)

No co,jsou to chudaci a pisou svoje predstavy,to jim nezakazes

Majo (So, 18. 4. 2020 - 22:04)

Stejne budou psat dal,tomu nezabrani nikdo.

no (So, 18. 4. 2020 - 19:04)

to víš, pedofilní sráči. Ale vypadá to, že brzy dopíšou

Reklama

Přidat komentář