Reklama

Trestání kluků

Anti-úchyl (Ne, 29. 3. 2020 - 21:03)

Škoda, že mi nejdou zakládat témata, ty by ses hodila do skupiny "honičksé přiběhy"
Když tak jí nikdo vytvořte a toto dejte jako popis: Zde pište vaše vaše příběhy sloužící k uspokojení vás i ostatních, najdete zde plno lidí jako vy se kterými můžete sdílet vaše příběhy (můžou být i sadistické/masochistické)

Ty bys tam byla jako doma.

Lucka (Ne, 29. 3. 2020 - 20:03)

To oddalování orgasmu je pro kluka opravdu dobrý trest. Já to na svém příteli praktikuji dost často. Někdy se i rozbrečí.

Další trapný úchyl (Ne, 29. 3. 2020 - 20:03)

To mi připomína ještě když muj kluk chodil do školy, o 2 minuty pozdě do školy, svázal jsem mu ruce nohy,
A oddalovala orgasmus 3h, vždycky jsem jela, tak 50s až když vypadal že bude stříkat tak přestala, po hodině brečel, řval, nadával ale nevěděl že ho ještě čekají 2h
Po 2 hodinach jsem mu dala, zamykací kalhotky, aby se nemohl dodělat.
A dalo ho do prázdné místonosti (komplet prázdné) i okna zalepená jen rožle sem mu nechala, a svázala mu ruce, nohy ne. Běhal a běhal. Po hodině už byl vyčerpaný, tak jsem otevřela okno, vypla topení vyslíkla ho, a nechala ho mrznout, potom po hodině jsem mu dala, čepičku, zateplenou bundu, 3 zimní mikeny, na kůži štiplavý svetr. Šálu, na nohy zase 5 termo punčocháču, zateplné kalhoty, boty, ponožky na to peřinu. Zapla topení, zavřela okno, a nechala ho se svázanýma rukama (opět) ve vedru, po hodině byl spocený, tak jsem mu dala normální oblečení, 100 na zadek bejsbolkou, svázla nohy půl puodinu lechtala, a ještě musel si udělat 2h referát, u toho si stěžoval že se mu chce na wc, ať mu sundám ty kalhotky a dám k nim klíč, ale jà řekla až uděláš ten úkol, byla slast koukat jak se snaží držet moč a dělat kvalitní referát. Po 2h měl hotovo tak jsem řekla že jsem ten klíč schovala.
Po půl hodině našel byl v růžových punčocháčích, teda klíč ne dopis kde bylo že musí jít na h ven v tričku s helou kity, růžových punčcoháčích a růžové baletní šatice.
Po h přišel a já mu dala klíč, odemykla jsem velmi pomalu, a ještě dala 100 na prdel.

Teď vážně, vážně tohle připádá někomu normální, prosím založte si vlastní diskuzi jménem: úchylové s.r.o a sem to necpěte tady se řeší seriózní téma, ne honičské příběhy.

Z (Ne, 29. 3. 2020 - 22:03)

Z

Georg (Ne, 29. 3. 2020 - 16:03)

Dnes mě manželka požádala, abych pořádně domluvil našemu dvanáctiletému synkovi Péťovi. Už dlouho to s ním není k vydržení. A teď, jak musí být pořád doma, to vygradovalo. A tak jsem se s ním zavřel v pokoji a s pomocí řemene jsem pořádně domlouval jeho nahému zadku. Už to bylo hodně potřeba, už dlouho nedostal.

Jana (So, 28. 3. 2020 - 18:03)

Hlavně na nohách, a v podpaží.
Většinou na holé kuži.
A v zimně lechtáním, nebo zůstanou v "teple" doma.

Jana (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

Já trestám jen kluki jen když fakt zlobí,
Takže výjmečně.
A snažimse aby ten trest byl pro něj nějak zdravý.
Například lechtání, u lechtání se hodně vrťi a škube, prostě pohyb.
A nebo ho zamknu v sauně na 10m max.
Sauna je zdravá, pokud to nepřeháníte.
Nebo v zimě, mu dám zateplené kalhoty, pod to 2-3 páry termo punčocháču, a na to termo ponožky ať se zahřeje, buď na doma nebo na ven, ať se mu nikdo nesměje tak je maskuji.

Filip (So, 28. 3. 2020 - 16:03)

Jano a jak ty kluky lechtáš? A kde? A na holé kůži, nebo přes oblečení? No, v zimě jim dáš teplé oblečení, to je snad v pořádku. Ale jak je to trestá, když se v zimě teple obléknou? :)

Petr (Ne, 15. 3. 2020 - 14:03)

Honza už je po výprasku, dostal na holou, dnes prvně. Zatím byl bit jen málo. Jako malý rukou na kalhoty, pak občas dostal vařečkou, taky v kalhotách. Jednou, když mě hodně naštval, tak musel stáhnut pod zadek kalhoty a dostal řemenem přes slipy. Dneska si musel kalhoty úplně svléknout, sundat si i slipy a ponožky taky. Pak si musel lehnout na břicho na postel a dostal pětadvacet na holou. Byl bit před tím svým kamarádem.

Petr (Ne, 15. 3. 2020 - 11:03)

Jo a náš miláček Honza dneska asi bude bit. Už dávno mu otrnulo, od rána má na návštěvě kamaráda a oba vyvádějí, dupou, už jsem na ně dvakrát vlítl.

Petr (So, 14. 3. 2020 - 13:03)

A ještě jsem mu pohrozil, že když bude zlobit dál, tak bude příště klečet nahatý a s předpaženýma rukama..

Petře sadisto! (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Tak když ho tak nenávidíš, proč si ho neuškrtil jako mimino. Nemusel se teď trápit a ty už by si to měl možná odsezené, kdyby ses v lochu dobře choval. Nebo to potřebuješ k životu, někoho týrat? Klečet na studených kachličkách není jen nepřiměřený trest, ale týrání s doživotními následky v podobě revma.

Petr (Ne, 15. 3. 2020 - 11:03)

Proč bych ho měl nenávidět, ty blbe? Ty se uškrť! Kluk je rozmazlený, zatím jsem ho moc fyzicky netrestal. Proto fňukal. Na jeho věk je dost velký, brzo mu bude deset let. Ty dlaždice zase tolik studené nejsou a já ten čas tak přesně neměřil, spíš tam byl tak 20 minut. Pavlína sem psala, že kluky taky tak trestá. Proč jsi neútočil svými přiblblými výroky taky na ní? Tebe zřejmě někdy někdo pořádně bacil do palice a to na tobě zanechalo doživotní následky, idiote!

Petr (So, 14. 3. 2020 - 12:03)

Můj devítiletý kluk Honzík právě doklečel v koupelně. Byl tam půl hodiny a klečel na zemi na dlaždičkách, s holýma nohama a ponožky taky neměl, musel být bosky. Kolena má celá červená a nárty a prsty taky. A dlaždice v koupelně jsou studené, takže dostal pěkně zabrat. Celý týden zlobil, já jsem se tady inspiroval a kluka jsem potrestal. Rozplakal se, když klečel, tak snad to bude mít účinek.

Venmartin (So, 14. 3. 2020 - 12:03)

Petře na jeho věk 30 minut je dost, to ot dal dobře. Klečel oblečený nebo nahý?

Petr (So, 14. 3. 2020 - 13:03)

V tričku a ve slipech klečel. Nohy měl holé a by i bos, jak už jsem psal. V dětském pokoji se musel na trest připravit - sundat si kalhoty a ponožky a přijít do koupelny si kleknout.

Petr (So, 7. 3. 2020 - 17:03)

V dětství, bylo mi asi 9 let, mě trestali spolužáci za žalování, ale je to už víc jak 40 let. Žaloval jsem na jednoho kluka, že mě nadával a on dostal poznámku. O přestávce se pak na mě vrhli čtyři kluci a odtáhli mě dozadu za lavice. Tam mě položili na zem, dva mi roztáhli ruce a klekli mi na ně. Ti další dva mě drželi za nohy, zuli mě rychle bačkory, stáhli mi ponožky, úplně do bosa a zlechtali mě pak na holých chodidlech. Trochu jsem se z toho počůral. Pak mě kluci položili na břicho, stáhli mi pod zadek kalhoty a trenky a zbili mě na holou. Rukama, ale pořádně. Brečel jsem a počůral se naplno…

Venda (So, 7. 3. 2020 - 16:03)

A ještě na Pavlínu, při výprasku jsou kluci od pasu dolů nahatí, bosí?

Venda (So, 7. 3. 2020 - 16:03)

Pavlíno, kolik je klučíkům? A kdy naposled klečeli, s holýma, bosýma nožkama? Možná bych za velké zlobení přidal to, že si sundají před klečením i slipy, nebo trenky, nevím co nosí. V létě jsou tedy pořád bosky, že píšete, že klečí jak jsou a v zimě jdou ponožky dolů?

Pavlína (Pá, 13. 3. 2020 - 13:03)

Je jim 10 a 12 let. Naposledy oba klečeli včera. Za velké zlobení dostanou většinou na zadek a to musí úplně do naha. A pokud po výprasku ještě navíc klečí, tak to potom zůstávají nazí. Ano, jak píšete. Doma jsou od jara do podzimu téměř vždy bosky, ponožky nosí jenom v zimě. Na ven si je berou samozřejmě podle počasí, ale obvykle tak od konce května do začátku září chodí i ven vždy naboso.

Reklama

Přidat komentář