Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 13:04)

Jistě dá se říci. Češi jsou odolní. Nicméně já nejsem toho názoru. Naopak smrtnost tedy může být vyšší v nižších věkových kategoriích. Nečetl jsem nikde přesné statisticky o věku zeměřelách čechů a počtu nakažených v té věkové kategorii-tam by se dalo z toho usoudit zda li češi jsou odolnější. Statistiky v Itálii, ale asi i Francii, Španělsku a vůbec zemích "Staré evropy" jsou ovlivněna jen pouhým věkem populace, což o odolnosti populace nic neříká.
Pakliže v Itálii je nad 65 let třetina obyvatel, tak smrtnost a celkové počty budou vysoké vztaženo na celou populaci, ale to neznamená, že naši senioři nad 65 jsou méně ohroženi,nebo že jsou odolnější, naopak. Podle mne věk dožití Čecha je nižší ,takže jsme více nemocní v stejném věku než západní Evropa.
Úmrtnosti tak třeba ve věkové kategorii, kterých se to týká brát vážně v ČR.
Zejména kategorie 65+!

Rakato (Čt, 9. 4. 2020 - 14:04)

Bohatství národa významně zvyšuje zdraví národa. To je stará vesta. Např. když v Rakousku mají lidé zdarma kdejakou vakcínu, a u nás (kromě těch základních) jen důchodci nad 65 let proti chřipce, proti žloutence všichni jen za peníze, to se to blbě dožívá 85 let jako v Japonsku nebo Švédsku. ------------------ Druhým faktorem je vzdělanost a kulturnost národa. Primitivové se o své zdraví starají, až když onemocní, inteligenti chodí pořád na preventivky. -------------------------------- No a třetím vlivem, bych řekl, je obezita. Když jsme my Češi jako národ tlustí, dlouho nedožijeme. ----------------------- Rozbor podán.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 15:04)

A ten včerejší rozbor neosídlení měsíce, taky dobrý. Ale letní sídla a bunkdy pro miliardáře by tam mít mohi, přeci jenom, kdyby se na planetě něco stalo, že by tam hned odletěli a přes web apky pak kontrolovary stav svého domu na planetě (např. ovládali kulomet nainstalovaný na komíně proti zlodějům).

Rakato (Čt, 9. 4. 2020 - 17:04)

Jako astronaut - amatér vím, že život na Měsíci je peklo. Už jen to, že jsi zamčený v malém baráčku, je jako za trest. A potom ta třetinová přitažlivost - za rok dva z tebe udělá mrzáka, kosti odvápněné, svaly atrofované... Ale pokud někdo chce do zostřeného vězení pro těžké zločince (čemuž by tak ten Měsíc odpovídal), za cca dvacet let bude mít možnost. --------------------------- Pokud někomu vadí měsíc či dva v karanténě kvůli koronaviru, tak tomu bych Měsíc rozhodně nedoporučovat. --------------------------------- Boháči nejsou blbí - aby se měli čím naparovat, na Měsíc si zaletí. A pak rychle v nohy!

Cynik - realista (Čt, 9. 4. 2020 - 17:04)

Napřestáváš mne udivovat, kolik různých oborů zvládáš, některé jako amatér, jiné dokonce jako skoroprofík... Jen přesně nevím, co znamená astronaut - amatér... zhotovil jsi snad někde za domem raketu a překonal v ní gravitaci alespoň několikametrovým výstupem nad úroveň okolního terénu? Nebo snad pro astronauata - amatéra postačí hrát počítačové hry, podobně, jako Jahoda provozuje ty své střílečky?

Rakato (Čt, 9. 4. 2020 - 19:04)

Astronaut - amatér znamená, že mám ten astronautický feeling, cit pro věc, a znám vesmír. Vše jen trochu - jako amatér. Na astronauta - amatéra ovšem musíš hodně studovat. Tak jako já.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 17:04)

Asi ho popostrčila svými rohy jedna z krav, které hlídá. Pro rozjasnění mysli dobré . I když v tomto případě asi opak

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 15:04)

O:bunkry

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 15:04)

Ono ta bída USA je vidět nyní na koronaviru. Žijí v slumech po x lidech, vztahy jsou mezi generacemi šaptné, na roušky kašlou, navíc fetují, takže na to dlabou tuplem. No a jediné co měli doteď jako luxus, byl ten McDonald, jejich jediné štěstí připadat si jako někdo kdo dává obědnávku, jinak jedí beztak jen rozmražované polotovary kdesi v balení po padesáti z Walmartu.

Rakato (Čt, 9. 4. 2020 - 16:04)

Asi bychom si neměli plést Američany a "Američany". Neříkám, že rozmazlení spratci ze zámožných anglosaských rodin drogy neberou, ale většinou je to zábava blbých negrů, míšenců a Mexikánců. ------------------ A když nějaký kretén dbá o zdraví tak špatně, že bere drogy (a často z jehly má žloutenku nebo AIDS), tak koronavir je to poslední, o co by se staral. Navíc si jako správné pako myslí, že se týká jen starých lidí, i když i jeho, když má ze svých nemocí imunitu v hajzlu.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 15:04)

O:objednávku

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 13:04)

Jak vidno, koronavirus se choví něco jako požírač imunity. Tudíž když někdo má operaci, či něco jinak banálního prodělává, vyřadí mu to imunitu a to co tělo muselo řešit odejde, tudíž jestli je to operace chlopně, tak se chlopeň neujme, jestli to je lék na krevní tlak nebo na cukrovku a na játra tak se lék nechytne.

Rakato (Čt, 9. 4. 2020 - 14:04)

Pokud nedokážeme vyrobit a do těla aplikovat fungl nový imunitní systém, pořád budeme jen přechytřelý omyl přírody.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 14:04)

Na některých jedincích je to obzvláště patrné

Rakato (Čt, 9. 4. 2020 - 14:04)

Utři si koutky! Začíná ti z úst kapat... jedovatá slina.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 15:04)

V tom případě nos pod rouškou i bryndák. A to i doma. Ať svojí jedovatou slinou nepropálíš lino

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 13:04)

Je to otázka intelitgence, jak už tady někdo psal. Hlupák si nedokáže připustit, že když nenosí roušku, že to pravděpodobně chytí na to tata. Lidi jsou opravdu nepoučitelní je to jako pro mne nepochopitelné ježdění na mototu-tzn. u motorkáře či házení pytlů s penězma do bedny ačkoliv nejde o hru 50 :50.

Rakato (Čt, 9. 4. 2020 - 14:04)

Je otázkou inteligence aspoň znát slogan: "Moje rouška chrání tebe, a tvoje chrání mne." Jinak řečeno: Nakazí se ten s rouškou, ne ten bez roušky.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 15:04)

Jako, že ti ten nemocný bez roušky poplive roušku a ty ji pak omylem nasadíš obráceně?!Ale to by nemělo nastat, roušky se mají vyhazovat, jakoby šlo o kontaminovaný materiál. A prsknout někomu do očí, zabrání brýle. Pokud je někdo v sexuálním produktivním věku a jde mu to, pak jistě mu nebude dělat problém přesvědčit partnera, partnerku nebo oba o tom, že zkusí sex s rouškou a kondomem samozřejmě.

aladin (Čt, 9. 4. 2020 - 13:04)

Dneska jsem potkal 7 lidí bez roušek nebo jiné ochrany úst a nosu !!! Jedna byla maminka s pckem na sedačce, oba neměli žádnou ochranu úst a nosu !!! A nikde žádná Policie ??? Nemají snad respirátory ???

Reklama

Přidat komentář