Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 05:04)

pivo není alkohol,takže nemel blbosti....toto není z mé hlavy,ale přišla na to ruská Duma a měl se tam o tom dokonce projednávat i nový zákon...že pivo alkoholem není.To bys přece měl vědět,když zde pořád píšeš o soše Koněva a jak se k tomu staví Rusko,ty víš přece o Rusku uplně všechno a neustále zde dodáváš odkazy na jejich Aeronet.Asi si tam zase zajdu a počtu si něco proruského,antisemitského,rasistického a hnusného....Jo a jen tak pro tvou informaci...popíráné holokaustu a zvežování obětí války je trestný čin a lze na to vydat i mezinárodní zatykač a pokud po panu Kolářovi jede ruská tajná služba jak zde tvrdíš,potom po všech co podporují a financují Aeronet pojede israelský Mossad.Já nevím proč bych se o tom měl rozepisovat,odkazů jsem dodal dosti a nacistickém vyvoláváním nenávisti proti Státu Israel,obětem holokaustu a o vyvolávání antisemitské nenávisti na proruském Aeronet....Protože napsat o Jad Vašem,že je to muzeum duchů Dementorium a sil zla podsvětí a publikovat názory jako že Žid v koncentračních táborech smrti byla krysa,která byla zašlápnuta,anebo rozdrcena pytlem zrní z něhož kradla a jiné a tak je na soud,vězení a mezinárodní zatykač.Takže doufám že jsem se vyjádřil jasně...ono totiž existuje i něco jako odveta,že když to dělá jejich strana,ta naše může taky a proto existuje něco jako kompromis .A jestli bude pan Kolář unesen do Ruska BIS a CIA mohou přijmout velice tvrdá protiopatření,takže si nezahrávej,to co zde píšeš ty je jistá cesta do pekla.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 08:04)

„pivo není alkohol,takže nemel blbosti....toto není z mé hlavy,ale přišla na to ruská Duma a měl se tam o tom dokonce projednávat i nový zákon...že pivo alkoholem není.“… Co to zase blábolíš, hlupáčku? S typicky černoprdelnickým pokrytectvím se ti najednou hodí Rusko? A hodí se ti jen proto, abys zakryl svou nemírnou příchylnost k etanolu – to snad piješ nealko, hlupáčku? Po čem tak asi myslíš, že se ožereš jako hovado, jestliže vychlemtáš svou obvyklou denní dávku, snad po chmelovém extraktu? Není přece nic těžkého mrknout se na etiketu kteréhokoliv z množství plných, nebo i prázných PET-lahví, jistě máš dostatečné zásoby, tam je uveden obsah alkoholu v procentech. … nebo se poptej „strejdy Gúgla“, to snad zvládneš...

Cynik - realista (Pá, 10. 4. 2020 - 08:04)

A ještě nick k předchozímu textu - pochopitelně Cynik - realista.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 08:04)

Jahoda se namaže i když jde hrát hru. Kontrolu na alkohol asi vygumoval

Cynik - realista (Pá, 10. 4. 2020 - 08:04)

Patrně si udržuje permanentní hladinku, aby mu lépe utíkalo čekání na přílet bělohlavé orlovité šelmy... namazán je tedy často, prakticky neustále, vymazán nikdy - pokud se ovšem alkoholu týká. U duševních schopností lze o vymazání hovořit celkem s jistotou...

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 09:04)

no a co?Tak jsemnamazán?...Mám se kvůlima tomu podělat vy bando?!...Já klidně přiznám,že požívám pivo,já se za to nestydím že mě šmakuje a navíc jsem přesvědčen,že dělám jako vlastenec dobrou věc,tím že jej konzumuji podporuju národní hospodářství.Jsou zprávy,že je navaříno spoustu piva do hospod,restavrací a na kulturní akce atak,ale díky stavu nouze a karanténě to nyní leží ve skladu ladem a má to svou záruční lhůtu....Ne!...Nejedná se o pivo Ležák,to může klidně ležet týdny a proto je tak chutné a velice dobré....zde se ale jedná klidně i o nepasterizované pivo co musí být zkonzumováno co možná nejdříve a to je nyní ohroženo,že se bude lét prasatům.Prasata to ocení,ze své zemědělsko hospodářské činnosti chovu dobytka ,kuru a prasat vím,že prasata pivo velice rády a jak je v korytu již kvičí nadšením a chlastají co mohou a nezůstane v korytě ani kapka!...Jenže stejně...piva je škoda,prasata se mohou krmit i bramborama a šrotem a tak....Ještě ale k těm duševním schopnostem,tak to se teda zajímej hlavně o proruský Aeronet,antosemitskou prokremelskou kůrvu jejich Admina a o vyvolávání antisemitské nenávisti na něm!Copak prasata...ti nejsou pokrytci,těm když šmakuje,tak jim šmakuje a neupejpaj se a co jim nešmakuje,tot nežerou...třeba kyselé ne,takové normální prase si kysané zelí do huby prostě neveme ani za zlaté prase,neb prasata mají výborný čich a chtové buňky a vnímají chutě jinak jak člověk...tak nějak intenzivněji a bystřeji a pokud kysané zelí občas zaštípe i člověka v hubě,praseti to působí dosti velkou bolest,....ale Admin Aeronetu je na rozdíl od takových prasat pokrytec a zbabělá do kouta zalezlá krysa,když se bojí otevřeně psát pod pravým jménem.Tak je faleš a pokrytectví !Ale ono se již stejně dávno ví kdo to je a kdo ho financuje.

Cynik - realista (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

„...Já klidně přiznám,že požívám pivo,já se za to nestydím že mě šmakuje a navíc jsem přesvědčen,že dělám jako vlastenec dobrou věc,tím že jej konzumuji podporuju národní hospodářství“ --- Čím dále, tím lépe, Jahodo… bývá celkem obvyklé, že alkoholici zdůvodňují svou zálibu mnoha důvody, ale na tebe nemají… předtím jsi argumentoval názory, převzatými z Ruska, že pivo není alkohol, teď jsi ještě mazanější… piješ z vlasteneckých důvodů, abys podpořil národní hospodářství… opravdu paráda. --- „Prasata to ocení,ze své zemědělsko hospodářské činnosti chovu dobytka ,kuru a prasat vím,že prasata pivo velice rády a jak je v korytu již kvičí nadšením a chlastají co mohou a nezůstane v korytě ani kapka!...“--- A co ty, Jahodo, také kvičíš nadšením, když se blížíš ke svému oblíbenému petkovému pivečku? Také tobě v korytu, nebo v petce, nezůstane ani kapka? Pokud ta tvá prasata naléváš chlastem, dej pozor na otevřený oheň, aby ti nevzplanula… to by asi prasata kvičela parádně, ale stěží nadšením…

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 08:04)

Důležité, kdo tady od toho má klíče, již se přeci stalo, že byla diskuse promazána. Atakovala 100 000 příspěvků a najednou spadla na 80 000. Můj názor, že někdo byl kompletně vymazán.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 06:04)

a nyní několik komentářů pod článkem Aeronetu SRAROSTA PRAHY 6,KTERÝ NECHAL ODSTRANIT SOCHU MARŠÁLA KONĚVA,MÁ POŘÁDNÝ MALÉR!...ono si polonium nakonec najde i toho zrzavého Zida...Pražáci mají co chtějí...pošahanci to jsou a jáma Maharalu přitahuje odpad z celé republiky....nejspise to byl nejaky vykutaleny zidak.......Ondřej Kolář dožije na předměstí Los Angeles.Se změněnou identitou.Pro žida to nebude velký problém.Třeba Aaron Goldfinger,může být.Nebo DR. Sigmund Kopetzky.....Jedno zahraničí ale má ten skřet nečeský Kolář bezproblémově zaručené-identitu RotšiLdland za Jordánem.....Sionista Koudelka....Odvezt na Sibir a testovat novichok na tech Kolarovejch debilech...

jahodo (Čt, 9. 4. 2020 - 21:04)

ty si mačkáš čudlika i u bankomatu? Víš, že je tam kamera? To není jako u PC

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 20:04)

Číňané nemají ďábla ale draka. Dost možná, že ten drak bude schopnější než orel.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

ne,nebude!

Cynik - realista (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

A co když už je?

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 15:04)

Cikán, hind či žid, v Praze je mu než v NY přeci jenom líp.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 15:04)

A Orel skřehotavý, čili šelma nebo pták, je to jedno, vyhynul a je jen na nějakých bankovkách.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 15:04)

Městská chudina na tom bude v NY nejhůře. Babičku s dědečkem vystrčí někam do stanu na trávník před nemocnici, pořádné lůžko, když jsou nepojištění nedostanou, takže tam skape a pohřbí je do hromadných hrobů. No zlatá Evropa, děkuji, že nežiji v USA a ještě poslochat toho Tukana Trumpaa, ne děkuji, to radši si dám po zahradě hrábě a budu běhat se zavázanýma očima než mě dají do držky.

Rakato (Čt, 9. 4. 2020 - 16:04)

Na Západě hodně berou nemajetné a povaleče, jako že měli v životě smůlu, že se jim nedařilo, a proto skončili na ulici nebo žijí z ruky do huby. ------------------- Ve skutečnosti si většina těchto lidí svůj "osud" "pečlivě" připravila sama, a začalo to ve škole, kterou měli na háku. Také často od třinácti jeli v drogách, měli z toho relativně pěkný přijem a ve své hlouposti si začali myslet, že na život vyzráli. Ale z mladého debílka se časem stal plnoletý debílek, a zatímco jeho učenliví spolužáci šli na střední nebo do učení, oni se vyznali jen na ulici, takže tam nakonec skončili do smrti (většinou kulkou nebo z předávkování). ------------------------ Proč bych měl takové individua litovat, to fakt nevím. Stáří z člověka ještě nedělá nevinného chudáka, který za nic nemůže.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 14:04)

Důchodcům dle jejich možností a inteligence není možné radit přesně. Osobně bych asi podlehl situaci a odjel na chatu, chalupu, pokud bych ji měl a tam si přivezl pračku, nádobí, vše potřebné a nestýkal se z vnoučaty ani potomky. Samozřejmě asi jezdil nakupovat autem, jezdil do přírody na procházky, věnoval se všemu možnému a měl bych tam víc klid. Udržoval sociální odstup od lidí, nepřátelil se tam na zahradě bez roušky atd., a pečoval o svoje fyzikcké i duševní zdraví. Myl si ruce, více uklízel a čistil dům. Pracoval z domova. Zkusil si mam zařídit i internet, přenesl tam svůj počítač.

Rakato (Čt, 9. 4. 2020 - 16:04)

Nudněji to nejde? Už jsi jako stará babča, co rozpráví, na co si zrovna vzpomene.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 13:04)

Tady vůbec není žádné zlepšení situace v ČR.Navíc se chce uvolnit opatření jak hlásil Vojtěch.
Co víme, je že v silných ročnících 70let +-5 let je smrtnost mezi 9% a 23,4%. TO je z hlediska uvolnění opatření pěkne v p.d.e.l.i.
Chtěl bych vidět graf procenta úmrtnosti po ročnících, ne za sumu v rozpětí 10 let, aby si hezky každý koho se to týká spočítal, jaký to má bubínek pro kolik nábojů ta ruské ruleta chytit koronavir.

Reklama

Přidat komentář