Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Pá, 10. 4. 2020 - 13:04)

Hospod je vždy tolik, kolik je potřeba. Je to zákon přírody. -------------------------------------------- Jedna servírka nakazí i osmdesát hostů.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

do hospody kde se nedává pivo nejdu!

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

Musíš si ten kelímek odnést na louku a tam ho vypít s dvoumetrovým odstupem a skrz roušku.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

zkoušel jsi někdy souložit přes tepláky?

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 11:04)

Jaké to je jahodo? Určitě rajc. Kde jsi to viděl, když sám nesouložíš? A ještě jedna otázka, tepláky tvoje nebo její?

AlCapitain (Pá, 10. 4. 2020 - 11:04)

Dříve nám stačilo k vzrušení mokré tričko bez podprsenky, dnes jsou v kurzu vyholené klíny, které se nedají ukazovat, než v soukormí a přistávací dráhy z vypěchovanými pushupkami.
Ovšem jak se říká. Velké kozy v mládí, tažný vůz v manželství.

AlCapitain (Pá, 10. 4. 2020 - 12:04)

Já si na ty vyholené klíny stále nemohu zvyknout. To člověk už nepozná, jestli je velká nebo ji zrovna narostal prsa a ještě je pod zákonem.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 13:04)

sdfg,ty dobytku!

Oplzlý ShabbaT… (Pá, 10. 4. 2020 - 13:04)

Ááááá, ty dobytkůůůů !

Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 11:04)

Lepší proto sobě ženu s malými prsisky manželsky připoutat, protože ji časem narostou, ano kozy rostou jako jediný úd celý život a mít mladé milenky s velkými, než si vzít macatici s velkými a ve stáří ji kupovat monster podprndu, aby je unesla a bát se na dvojkole, koziska vyskoší a nafackují nějakým důležitým advokátům a bude se platit tučné odškodné za pohoršení vyšších stavů anemajetkovou duševní újmu estetického rázu.

Simír (Pá, 10. 4. 2020 - 11:04)

A zkoušel si onanovat přes kapsu tepláků ?! Stačí v ní mít díru a hezky : "Kdo má ruce v kapse, ten si drbe vrabce..."

Cynik - realista (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

To pak ale tvé vlastnectví a podpora národního hospodářství nestojí na pevných základech. Co by ti udělalo, kdybys vymlaskl tři, čtyři půllitry mléka a zapil je lahodnou minerálkou?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

ty chceš mě otrávit?!!

Cynik - realista (Pá, 10. 4. 2020 - 11:04)

Jistěže ne... ale třeba by ti mléko zachutnalo, a své nahamouněné petkové pivo bys pak mohl rozdat bezdomovcům v širokém okolí... byl bys ctěn, vážen a milován.

AlCapitain (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

Zajímavé je, jak se skupují ty pozemky pro supermarkety. To jde přes překupníky, lobysty, to samé pro benzínky, parkingy. Např. větší debilitu než parking na kladně jsem neviděl, Příhezdové dvoj esíčko z každé strany jedno zabírá ještě větší plochu než samotné parkoviště. Tzn. proto,aby se dal hypermarket případně rozšířit, patrně.
Nebo v Letech, kde byl onenen *koncentrační tábor. Zde patrně překoupili nějaké firmě a ta za cenu daleko vyšší pak prodala Památníku lety.

Pozn.*koncentrační tábor (jaksi nikoli vyhlazovací, ale zadržovací, ovšem v případě, že tam vypukla epidemie a nepropustili je do karantény a neléčili,byl vyhlazovací,dle nacistické ideologie o likvidaci daných skupin obyvatel nepovažovaných za árijsky dostačujíc,tzn. cikáni-dle zvrácené nacistické eugeniky převzaté od angličanů inferiorní inteligence, pak homosexuálové-neznámo proč-patrně s puritánských nábožensky daných předsudků, samozřejmě jejich omerta vůči židům dle šíleného MK od Hitlera-tzn.vypsané frustrace z jeho selhání coby klasické kariéry včas a vlastně odmítnutí otcem, pak program likvidace duševně nemocných a různě postižených-tzn.dle ideologie o čistotě národada a zdraví národa pojatého jako organismus-po válce byl popraven lékař likvidaci zajišťující z Hitlerova Inner circle K.Brandt-tzn.děti rodilých němců bojujících za říši byli likdvidováni v ústavech dle tzn. jednotného formuláře,kde dala razítko komise a to již od věku útlého a pomocí CO,později snad jedovatých plynů ).

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 11:04)

Jdi na špacír Simíre, tady je to slzavé na oudolí.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 10:04)

Jsme země snad s nejhustší sítí supermarketů na světě. Ikdyž jsou místa, kde to je 20 km,pravda.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 09:04)

Narodil jsem se jako písmák...!
Pulicerovu cenu mám na háku, ale ještě tu napíšu tak 100 000 stránkek !
Velkej J'Ohoda.

NikolaŠ (Pá, 10. 4. 2020 - 09:04)

Chodím takhle po kraji a začíná být hmyzno...

Paklíč (Pá, 10. 4. 2020 - 09:04)

K pevnosti Fort Boyard mám klíče já. Neřikejte mi skřete ani záprdek, jsem na to alergický, děkuji.

Reklama

Přidat komentář