Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Evka (St, 8. 4. 2020 - 07:04)

je tu ještě někdo?

Kuba (St, 8. 4. 2020 - 16:04)

Ahoj Eví,
Pro plenkaře tu jsem vždycky tak klidně piš nebo pište

praví Tomík (St, 8. 4. 2020 - 19:04)

už jsem po operaci a na stole jsem se pokadil

Zan (St, 8. 4. 2020 - 12:04)

Jj ja co potrebujes?

přebalit (St, 8. 4. 2020 - 15:04)

a vyprat

Hele, (Út, 7. 4. 2020 - 14:04)

nechte toho. Celkem fajn povídky to jsou a bylo by blbý kdyby to mělo skončit, jen kvůli pedofilům. Prostě sem necpěte děti

Skutečný Tomík,12. (Út, 7. 4. 2020 - 14:04)

Zdravim tak jsem dosahl svého plenky mám a mám je lékařsky potvrzené to jsem chtěl . Takže už nemá asi cenu tu něco psát protože mě každý uráží a kevšemu se pak i za mě vydává jen já vím a pár co to zajímalo jaké příspěvky jsem psal ostatní je mi fuk. Já nemám potřebu se schovávat za nějaké cizí jméno mé skutečné jmeno je Tomáš a proto jsem původně zvolil Tomík 12 ale když někdo psal příspěvky pod mým jmene tak jsem si ho vždy mírně upravyl ale podstata jmena vždy zustala a je mi jedno co kdo si o mě myslí já si tu o každém myslým také své. Je to anonimní forum takže jsem může psát kdo chce věkem ohraničeno není takže kdo věří ať věří kdo ne tak ať ne já to nikoho nenutim číst ani někoho nenutim mi odpovídat . Zastávat se mě taky někdo nemusí je mi to jedno všechny negativa ignoruji. Pa

Radek (Út, 7. 4. 2020 - 17:04)

No všechny si nás tady dojal, dědku. Neustálým přesvědčováním, že jsi to ty, děcko, které leží v nemocnici to už nenapravíš. Máš prolezlé všechny diskuze a zatahuješ plenky i tam, kde to o plenkách vůbec není. Takže pac a pusu, přestaň neustále manuálně pracovat ve svém rozkroku a místo toho piluj češtinu.

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 16:04)

Už tady stejným stylem píšeš min. 5 let. To už jsi měl mobil v sedmi letech? Krom toho střídáš diskuse jak ponožky. A z toho vyplývá, že jsi to zase ty, nebezpečný úchyl, pěkné prase.

James Bond (Út, 7. 4. 2020 - 13:04)

Volali jste mě? Nějaká práce?

Major Zeman (Út, 7. 4. 2020 - 13:04)

Já jsem kdykoliv připraven se zapojit!

P.S. abdl (Út, 7. 4. 2020 - 12:04)

Musim souhlasit s Kikinou i Patrikem. Jsem také (abdl) a jsme tu jedna plenková rodina stejně je tomu i na abdl foru ale vždy se najde nějaký rejpal který všechno zkazí a aby to nevypadalo blbě tak to pak začne zastírat narážkama na psaní že nikdo neumí česky že neumí vyjmenovaná slova už jsem to psal i pod své příspěvky na abdl foru že mide o obsah a ne o pravopis mě je jedno jestli někdo napíše (vydra nebo vidra ) mám trochu fantazie tak jsi to v kontextu spojim. Nejsme na foru češtinářů a docentů a profesorů českého jazyka. Kouknite někdy pozorně do tištěných novin či časopisů co je tam hrubek a to je čtou miliony a miliony čtenářů a tématická fora jen ty co to zajímá a nebo je chtěj číst .Příspěvky které mě nezajímaj nečtu a ne komentuji obrázek si o každým dělám sám a přesvědčil jsem se i mnohokrát o opaku člověk co na abdl foru vystupoval jako seriozní a slušnej např. možná nikdo zná (Tropix) jak jsem se osobně přesvědčil byl v realu naprostej idiot a to třeba mnoho lidí které on sám pomlouval některé z nich i sprostě byly fajn a super lidi . Poznávám to na abdl srazech co je mezi námi plenkaři fajn lidí tak proč se urážet a kritizovat. Jeden možná kluk tu napsal svůj sen nebo realitu a pár lidí mu poradilo i hezky odpovědělo a pak se tu včera našel jeden blb který to hned krytizoval a začal se do něj navážet a pak dokonce psát jako že to píše on. Je to prostě hnus a nedivim se Kikině že radši volí soukromé povídání je to lepší než prolejzat forum které zbytečnými nesmysli zaplňují hovádka co se nudí. Akorát je zajímavé že se nikdo nezačal navážet třeba do Lyli taky psala že je malá holka a nikomu to nevadilo a teď se dokonce i nějak odmlčela. Ale na to jsem napíše nějaký Tomík 12 a hned je ten nejhorší protože by chtěl pleny v nemocnici. Já osobně nemám důvod mu nevěřit osobně ho neznám tak nedělám žádné závěry .

Radek (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

No ty vole, to je rachot tady. Nejvic pobavil Ing. Filipi. Vývojář, který neumí česky a během své vývojařské práce brouzdá na fóru o plenkách. Tomíku, Tomíku už toho nech. Tu jsi už profláknutý :))))))

Myslím, (Út, 7. 4. 2020 - 11:04)

že je profláknutý všude. A taky hodně nemocný, ale ne se žaludkem

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

jj zhruba 8 pravopisných chyb kromě překlepů (nejlepší je vívojář hahaha)

Skutečný Tomík 12 (Út, 7. 4. 2020 - 08:04)

Jste fakt debilové když mi kradate jméno. Už je po vyzitě a pan prymář mi řekl že už budu dostávat plenky po celou dobu co budu v nemocnici a pak se uvydí.Už to volaly mamce. Jsem spokojeny ale mám obavy s operace žaludku která mě čeká ve čtvrtek. Drže my palce a nevěřte prosím těm co tu píšou pod mím jménem. Jsou to magoři a lháři.

Ing Filipi (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

Zdravím máš hezkou IP adresu. Jo a abych se představil jsem softwarový inženýr a spoluvívojář antivirové ochrany. Myslím že by si se mněl přestat naváže do skutečného Tomíka a najít si svoji přezdívku a jestli si se nevšiml tak původní a skutečný Tomík si vždy před tebou změní přezdívku ty jen urážíš. Ale to je jedno když jsi ten nejlepší a nejvzdělanější a nejchytřejší tak doufám že máš i na svém zařízení tu něj antivirovou ochranu protože brzy odemně za tvoje příspěvky dostaneš bonus a jelikoš tvoje IP adresa je asi falešná jako celý ty a tvoje přezdívky tady na foru(Radek, Tomík 12 atd.) ale to mi nevadí mě k tomu abych ti poslal můj pozdrav stačí tvůj zdrojový kód zařízení že kterého píšeš a ten změnit ani nějak zakrýt nejde. Takže hodně piš ať kód kód odhalí co nejdříve a rovnou už začni šetřit na nové zařízení protože pozdrav je nevratný likviduje veškeré softwarové vybavení zařízení. Pa a brzo zas napiš

Milý inžo (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

Díky těmhle kecům a podporování dítěte v sexuálních praktikách pro vlastní potěchu tě bude brzy kontaktovat OSPOD. Po dohodě s nimi předáme zdejší příspěvky k využití v projektu Síť. Uvidíme, kdo z případného trestného řízení vyjde lépe. P pa pa

Ing Filipi (Út, 7. 4. 2020 - 12:04)

A helejme se ono už je to dneska dítě včera to byl ještě hloupej dědek ,úchyl co si tu honí ocas, dospělej chlap,no reinkarnace asi existuje když se během jednoho dne člověk promění ve všechny věkové hranice . No ona ta schizofrenie je opravdu prevít Radku! A tady jde vidět jak jeden blb reaguje na všeš co se tu napíše hned jste Tomíka přestali řešit. Takže seru na vás váš inža

Vyšetřovatel (Út, 7. 4. 2020 - 13:04)

Pravdu máš. Jen musím vyšetřit, proč už tu nepíše Skutečný Tomík 12? Buď leží na operačním sále se žaludkem a nemá po ruce počítač nebo se převtělil do Ing Filipiho "vívojáře" a láme si hlavu co tu napsat aby pro něj nepříznivý stav zvrátil ve svůj prospěch. Pro mne, jako pro vyšetřovatele, to je věru zapeklitý případ a asi se budu muset poradit s Džesikou Flečrovou. Jak píšeš, schizofrenie je prevít.

Reklama

Přidat komentář