Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 8. 4. 2020 - 14:04)

Zploštělou, ale dlouhodobě zvýšenou...Tudíž buď najednou rychle nebo postupně dlouho a pomalu, ale výsledek je, že budou na prkně jak vepř na pepři s cibulkou, akorát jak píšeš pouze v mozku duševně chorého Švéda.

Omary Sy (Út, 7. 4. 2020 - 23:04)

Tak kde je ta kremlofilní rasistická čubka Rakato co nemá rád černochy!?

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 23:04)

Končím s koronavirem, každý svým pánem ať zváží zda je to morální se chovat či nechovat a zda mu jde či jeho blízkým při nezodpovědném chování o kejhák, nebo "jen" o morální bezohledost.

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 23:04)

V Česku má koronavirus 4735 lidí, 121 pacientů se již vyléčilo, počet úmrtí v souvislostí s nemocí covid-19 stoupl na 78.
--------------------------------------------------------
Sacrlebleu, toho Prymulu by měli rovnou odvolat, co to je za Vola, když ho napadá ještě více promořovat populaci, tak polovina lidí z touto nemocí bojuje těžce a tak třetina vážně a desetina je v komatu a bojuje o život! To není expert, to je sadista.

Rakato (Út, 7. 4. 2020 - 23:04)

Asiati - mongoloidní rasa, tedy Číňané, Japonci, Korejci, Vietnamci, Laosané, Thajci, atd. atd. atd. se promořovat nechtějí. Je jich hodně, ale nechtějí lidské ztráty. Hloupí Evropané se chtějí promořovat SARSem 2. Jaký to bude mít efekt? Evropanů už tak dost ubývalo i před pandemií. Když se promoří SARSem 2, tak jich ještě ubude, SARS 2 snižuje plodnost mužů . Stačí dát do vyhledávače jeho jméno. Dále Evropané budou mít proti asiatům kratší průměrnou délku života a nižší kvalitu života. Asiati dobře vědí, co ten virus umí (myokarditidy, fibrózy, mrtvice, neplodnost atd.) proto ho nechtějí pustit do populace a proto drží množství nakažených pod jednou promile a směřují k úplnému potlačení viru. Evropa se chce promořit. Tedy ta západní, dekadentní + nově i hloupé Česko s hloupými šarlatány.

Jak říkám ve výsledku bude Evropa ještě churavější a méně početná a asiati budou zdravější a ještě více jich přibude.

Evoluce ukazuje, která rasa je životaschopnější a chytřejší. Ta evropská to není...

Rakato (Út, 7. 4. 2020 - 23:04)

To jsem nepsal já, ale podvraťák.

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 23:04)

To je opravdu drzý člověk, jakým právem si z toho tady dělá svojí náhradní diskusi, ať si jde diskutovat tam. Holt drzé čelo v dnešní době, ale tohle to je příliš.

Dotaz (Út, 7. 4. 2020 - 23:04)

Že vy jste dříve diskutovali o politice na novinkách, než tam zrušili anonymní diskuse ?
Viz. v březnu 2009,jářku to není dost dlouho, aby to mnozí nemohli zažít, došlo k zavedení registrovaných diskusích, tím je naprosto změnili a lidé nemohli již tak živelně diskutovat a sami si naklikávat pozici diskusního příspěvku.
"Onemocnění spalničkami může dospělému jedinci způsobit závažné zdravotní komplikace. Očkování rizikových skupin by proto mělo být samozřejmostí"

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 23:04)

O : tzv. „svobodné diskuse“. Ty vznikly paralelně s novými diskuzemi na Novinkách a podle slov svých autorů „pomáhají zachovávat svobodu slova“.
------------------------------------------------------------------------------
Tudíž někdo má dojem, že toto jsou ty svobodné diskuse k Parlamentním listům, aeronetu, sputniku a dalším...?! Kopíruje sem celé výcuci článků a vyjadřuje s k nim?!

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 22:04)

Pět příspěvků za sebou naprosto stačí nejsem megaloman. Mládí v haj*lu, do důchodu daleko. Kdybych měl nějakou obscesivně kompulsilvní nadmyšlenku, tak se jistě ozvu...

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 22:04)

Já na svém baket listu mám návštěvu New Yorku, ale mám výmluvu a tou je des koronavir. Nejsem, ale včerejší a nemám o americe naivní představy jako Jahoda. Beru ji jako konzumní společnost a nutností je tedy nachystat si nějaká pěkný budget na den. Bez toho v americe ani kuře nehrabe a nerad bych spal v motelu s nějakými uživately koupelových solí nebo partou motorkářů co mají choutky na můj zadek, který není určený pro tyto radovánky. Celkem vzato bych si střihl nejraději Austráli s nějakou partou, ovšem jaksi jsem zjistil běda, již mi není osumnáct. Sakrle bleu. Padesátka není žádný věk, tak snad to stihnu.
Samozřejmostí musí být i nějaký instagram a ice buquet chalenge a podobné PR věcičky a rezervovat si alespoň měsíc, nejlépe dva nebo tři, když už jet přes celou planetu.

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 22:04)

Jasně se k tomu postavil ministr Vnitra Hamáček. Podle mne drží spolu s Maláčovou a expertem patrně Mládkem na ekonomiku, tento stát nad vodou. Jsme soused vlastně Itálie, s asi 2. nebo 3. destinací turistickou pro Italy. To jak zvládli, že se sem Italové nejezdili rekreovat a právě z nás neudělali to své plicní sanatorium a nepromořili dokonale populaci je právě Hamáčkovou zásluhou. Díky ČSSD a tlaku na ANO, upustil Babiš od svých "expertů" typu Primuly, protože se ukázali jako extrémní případy vojenských řešení pro civilní obyvatele-tzn. technokrati. U mně další důvod volit Českou sociální demokracii.

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 22:04)

Navíc, v situaci, kdy tato nemoc má závažné stavy, které jsou sice léčitelné, ale pomocí dýchacího přístroje-plicního ventilátoru, který dýchá za vás, tak tomu říkám, že Prymula musí být idiot. Holt zelený mozek-vojenský expert tuším na bojové biologické zbraně, eště k tomu komunistická hlava. Ano, takhle by to dělal komouš, promořit populaci,aby furt zůstalo dost vojáků v případě 3. světové. Kvůli takovým jako je Primula, jsme cinkali klíči.
U mně tento člověk klesl. O chirurzích víme, že to jsou řezníci-Pirk, Pafko atd., prostě oddělují slabé od silného a vyřezávají to. U nich je smrt na pracovišti takový menší ocáknutí autem od louže.

aladin (Út, 7. 4. 2020 - 21:04)

"Prima Zoom
Zapomenutá nukleární válka (1)"....A proto máme teď III světovou biologickou válku !!! Proč Trump nebude nosit roušku, není to proto, že dostal protilátku ???

aladin (Út, 7. 4. 2020 - 21:04)

"Prima Zoom
Zapomenutá nukleární válka (1)"... Měli by jsme si všichni uvědomit, že spasitelé světa nemají zájem spasit svět, ale jen sebe, to je Sionisty, potřebovali nahnat světu strach, aby svět poslouchal jejich příkazy !!! V roce 1949 jejich sen skončil !!! A dobře tak, kdoví co by s námi udělali !!!

aladin (Út, 7. 4. 2020 - 21:04)

"Prima Zoom
Zapomenutá nukleární válka (1)"... Co proti těm hodňoučkým, mírumilouňoučkým Američánkům pořád máte ???

aladin (Út, 7. 4. 2020 - 21:04)

"Prima Zoom
Zapomenutá nukleární válka (1)"... Je otázka, zda Japonci kapitulovali kvůli dvoum atomovkám, která na Japonsko shodili Američané a nebo proto, že Stalin stál těsně před invazí na Hokaido, které měl dostat za pomoc proti Japonsku !!!

aladin (Út, 7. 4. 2020 - 21:04)

"Americká 90. léta (7) "... Ve Spojených státech vládnou Sionisté !!! Tito "lidé" sedí doma v teple a počítají dolary, za jejich zisky umírají obyčejní občané !!!

aladin (Út, 7. 4. 2020 - 21:04)

"Americká 90. léta (7) " ... Kdybyste nepřepadali jiné státy, nevraždili jejich prezidenty a vůdce a nerabovali jejich suroviny, tak by vám nikdo nic nedělal !!! Kdo seje vítr, sklízí bouři !!!

odkaz na článek (Út, 7. 4. 2020 - 21:04)

článek je z info.cz nejde vložit odkaz, ale je to hlavní článek

Reklama

Přidat komentář