Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Cynik - realista (Po, 6. 4. 2020 - 16:04)

Pokud je tvůj návrh směřován k ubohému trapnému blbečkovi sdfg, zde velmi oblíbenému "Návštěvníkovi", doporučil bych malou změnu - nechť ten ubožák strčí pracky do zásuvky, či pevně stiskne obnažené vodiče, pochopitelně pod proudem...

Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Správně, pro nikoho jiného než pro našeho tzv. Návštěvníka jsem to nepsal. A myslíš, že jsem se dočkal nějakého vděku? Zase jen cholericky prská.

Pro Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Teda koukám, že tady, ty blbe zase perlíš. Už jsi urazil každého, tak doufám, že jsi spokojen ty otlemená papulo. Kde se v tobě bere tolik nenávisti a touhy každého urážet? Ty máš nějaké komplexy z dětství?
A budu rád, když na to laskavě odpovíš. Nebo i to nedokážeš? Pak si o tobě musím také myslet, že jsi obyčejný slaboch a zbabělec.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

No, to by konečně bylo dobré, kdyby ten pablb řekl, co má za problémy, které ho nutí zde si hojit komplexy a každého jen urážet. I já se přikláním k názoru, že bys nám na to měl odpovědět. Už jako "Déčko" jsi informace o sobě tajil.

Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Nikdy jsem nepsal pod cizím nickem jako nějaké pako, to není můj styl. --------------------------------- Ale jinak stále čekám, že se do mě přestaneš navážet. Jenže kdykoliv k PC odpoledne sednu, vždy na mě vyskočí nějaká tvoje hovadina. Tak mi tady nefňukej, mazánku.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Kdo tady fňuká? Ty máš opravdu problémy s pochopením textu. To už jsi měl jako Déčko, Ten chápal jen příspěvky do max. tří vět. Jediný, kdo tady fňuká, jsi totiž jenom ty.
Takže, pokud máš pocit, že ti tady každý ubližuje, nechoď sem. I já si myslím, že bez tebe se tu jaksi obejdeme. Ty nebudeš chybět nikomu, jsi na světě sám a asi jsi na tom světě zbytečný.

Hm, (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Člověk, který nebude chybět nikomu zde, asi pravděpodobně nechybí nikomu v jeho okolí. Takový člověk je sám. Sám se svou zlobou, nesnášenlivostí a nenávistí.

Jj (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Ty máš ještě tu drzost říkat, že se do tebe někdo naváží? Ty jsi opravdu takový idiot, že si myslíš, že ty můžeš zde každého jen urážet s tím, že tobě přitom nesmí nikdo nic říci? To tě vychovali takto doma? Myslím, že tvoji rodiče by za tvou výchovu zasloužili pořádných pár facek.
Rakato, myslím, že bys konečně měl odtud vypadnout a přestat zde otravovat.
Nikomu !!!! zde chybět opravdu nebudeš.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Rakato, oni jsou tady na tebe zlí...jdi se vyplakat mamince na ramínko, ona tě pohladí a řekne ti, že my jsme darebáci, kteří nikdy nepochopí tebe, coby pitomce.
Přestaň pořád brečet, že je na tebe někdo zlý a jdi spíše do sebe.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Myslím, že maminka by ho asi spíš kopla do zadku.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

To už zřejmě udělala. I s celou rodinou

Jj (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Já osobně bych takového idiota v rodině mít nechtěl

Jj (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Máš pravdu. Protože takový pitomec by ji přivedl do hrobu.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 16:04)

Koukám, psychologu, že tady zase perlíš. No, to je dobře .Lidí v těchto chvílích uvítají někoho, kdo je svým intelektem pobaví.
Jinak, co se týče toho rychlokurzu, máš s ním asi nějaké osobní zkušenosti.
Včera jsi tady brečel, jak jsou tady na tebe všichni zlí a dneska tady zase svým primitivním způsobem každého urážíš.
No, dělej, jak myslíš. To, že jsi tady za blba už ti nikdo neodpáře.

Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Tos brečel ty pod mým nickem, skřete. ------------------------------- A jsi opravdu zlým stvořením, jinak by sis za pár měsíců nevysloužil tolik přezdívek - jako např. Jednoduchý střet, Mluvicí brambora, Pomatený hejhula, Kakája, Vypatlaná čubka. To se normálnímu člověku nemůže stát, aby toho tolik nahromadil, ale jen živočichu, co reaguje jen v první signální soustavě. ------------------------------------------------------- Přemýšlej! Já nemohu za to, že tvoje myšlenky nevydrží konfrontaci s cizími.

6.4. (Po, 6. 4. 2020 - 16:04)

Jako myslíš,že by měla spolupracovat se svým sociálním okolím.Ředitel to dá za úkol raději někomu ze svých schopných manažerů.

Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Je jedno, kdo zařídí Návštěvníkovi kurz emoční inteligence - zda ředitel, nebo manažer jeho ústavu. Hlavně rychle.

6.4. (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Emoční techniky jsou velice složitá věc.Může 100xfungovat a po 101fungovat nebude.

Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Máš pravdu, Návštěvník je skutečně beznadějný případ, ale měli bychom mu dát šanci, a nechat ho zkusit moji metodu. I když možná nezabere. Protože už je na hranici zhroucení. Lidé si mají pomáhat.

Jj (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Ano, lidé si mají pomáhat. Otázka, zda takové, jako jsi ty lze považovat za lidi

Reklama

Přidat komentář