Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Rakato, oni jsou tady na tebe zlí...jdi se vyplakat mamince na ramínko, ona tě pohladí a řekne ti, že my jsme darebáci, kteří nikdy nepochopí tebe, coby pitomce.
Přestaň pořád brečet, že je na tebe někdo zlý a jdi spíše do sebe.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Myslím, že maminka by ho asi spíš kopla do zadku.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

To už zřejmě udělala. I s celou rodinou

Jj (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Já osobně bych takového idiota v rodině mít nechtěl

Jj (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Máš pravdu. Protože takový pitomec by ji přivedl do hrobu.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 16:04)

Koukám, psychologu, že tady zase perlíš. No, to je dobře .Lidí v těchto chvílích uvítají někoho, kdo je svým intelektem pobaví.
Jinak, co se týče toho rychlokurzu, máš s ním asi nějaké osobní zkušenosti.
Včera jsi tady brečel, jak jsou tady na tebe všichni zlí a dneska tady zase svým primitivním způsobem každého urážíš.
No, dělej, jak myslíš. To, že jsi tady za blba už ti nikdo neodpáře.

Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Tos brečel ty pod mým nickem, skřete. ------------------------------- A jsi opravdu zlým stvořením, jinak by sis za pár měsíců nevysloužil tolik přezdívek - jako např. Jednoduchý střet, Mluvicí brambora, Pomatený hejhula, Kakája, Vypatlaná čubka. To se normálnímu člověku nemůže stát, aby toho tolik nahromadil, ale jen živočichu, co reaguje jen v první signální soustavě. ------------------------------------------------------- Přemýšlej! Já nemohu za to, že tvoje myšlenky nevydrží konfrontaci s cizími.

6.4. (Po, 6. 4. 2020 - 16:04)

Jako myslíš,že by měla spolupracovat se svým sociálním okolím.Ředitel to dá za úkol raději někomu ze svých schopných manažerů.

Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Je jedno, kdo zařídí Návštěvníkovi kurz emoční inteligence - zda ředitel, nebo manažer jeho ústavu. Hlavně rychle.

6.4. (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Emoční techniky jsou velice složitá věc.Může 100xfungovat a po 101fungovat nebude.

Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Máš pravdu, Návštěvník je skutečně beznadějný případ, ale měli bychom mu dát šanci, a nechat ho zkusit moji metodu. I když možná nezabere. Protože už je na hranici zhroucení. Lidé si mají pomáhat.

Jj (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Ano, lidé si mají pomáhat. Otázka, zda takové, jako jsi ty lze považovat za lidi

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Tak jdi někam pomáhat a tady neotravuj ovzduší. Se svými znalostmi se určitě uplatníš všude. Než tě prokouknou

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Ten a pomáhat? Tento líný invalidní prďola? To tady bude raději šířit nadávky a urážky. Je to primitiv.

6.4. (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Cílem je dosažení svobody a zklidnění. Každý psycholog amatér,který je tady Ti řekne,že nejlepší je negativní emoce vložit do nějakého uměleckého díla. V přijetí ženskosti jsou to určitě právě ty všední drobnosti,které nás baví a dělají ženou,naopak mužem.

Rakato (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Návštěvník může vložit své emoce do nějakého uměleckého díla dvěma způsoby: ------------ a) Buď jako Hans-Joachim Bohlmannův (1937-2009), což byl německý sériový vandal. V letech 1977 až 2006, poškodil více než 50 obrazů v hodnotě více než 270 milionů., ---------------------nebo b) nějaký obraz namalovat. Dobrý nápad. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Špatné by bylo, že kdyby si vybral za b) , tak by určitě namaloval mě, a to jako karikaturu, dobré by bylo, že jako tělocvíkář to bude malířský mazal a mě by na jeho obrazu nikdo nepoznal.

Jj (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Jéééé,ty jsi chytrý. Tos někde "vyguglil" pod falešnou představou, že si tu před tvými vyčteninkami sedneme na zadek? Jenom dokazuješ, že jsi primitiv.

Hm, (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Co tady pořád strašíš s tím "Návštěvníkem" ? Ty jsi opravdu blázen. Zatím jsi ještě neodpověděl na otázku. Ale co se ptám. Idiot, jako jsi ty, na ní neodpoví nikdy. Neumí to.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 20:04)

Na jakou otázku mám odpovědět? Od koho? Nějakého debílka Jj, Hm, který si ani neumí dát nick? Bobek na tebe!

Jj (Po, 6. 4. 2020 - 21:04)

Já ti napovím. Podívej se o stránku zpět. A "debílku" si říkej své matce.

Reklama

Přidat komentář