Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2020 - 12:04)

Stáli jste u tabule zády ke třídě nebo třeba jen bokem nebo jste se museli ohnout o přední lavici? Dostaly třeba 4 holky najednou nebo každý individuálně?

Verča (Pá, 24. 4. 2020 - 08:04)

U katedry, zadkem ke třídě....vždy postupně...

Návštěvník (Pá, 24. 4. 2020 - 09:04)

Takže když jsi byla vyvolána před katedru už jsi věděla co bude a sama třeba už stáhla kaloty a zaujala postavení nebo jsi trochu tajně a zbytečně doufala že bude jiný trest a čekala na výzvu?

Verca (Pá, 24. 4. 2020 - 14:04)

Jej proste jsem nastavila prdel a dostala po ni...

Návštěvník (Út, 21. 4. 2020 - 08:04)

Verčo tys musela být asi číslo. Myslím,že jsi asi ty tři rány dostala dost často.

Pavel (Út, 21. 4. 2020 - 13:04)

Já si to pamatuji jen ve školce, počátkem 80. let. Učitelka tím opakovaně hrozila. A zažil jsem to 2x. Jednou 2 holky rozházely všechny postele a obě dostaly naplácáno na holou před celou třídou. Další kopala do hraček a stalo se jí to taky. Ale jen rukou a řekl bych, že to asi zas tak nebolelo, učitelka to dělala jen kvůli studu. Já jsem dostal jen pár facekna chodbě od učitele asive druhé třídě.

zdeněk (Po, 20. 4. 2020 - 08:04)

Velký výprask byl vždy po vyučování.Někdy tam měla paní učitelka děti na doučování.Mezi tím co si žáci a žákyně psali a učili .Tak pani učitelka dávala výprask.Někdy jsem tam byl sám a někdy byl biti někdo další.Když nás bylo více tak jme se postavili do řady a jeden po druhém přišel ke katedře stáhnul si oblečení a předklonil se s holým zadkem přes katedru.Po výprasku si šel potrestaný stoupnout na svoje místo a čekal na to až dostal poslední.Po výprasku jsme se oblékli a společně odešli.

NIKOLA (Po, 20. 4. 2020 - 08:04)

Já si nedovedu představit,že bych byla bita ve škole.Zadek už mám skoro normální,vypadá to,že po vélkém výprasku,který jsem dostala se opravdu zadek hojí 14dní.Doufám,že takový výprask už dlouho nedostanu.

Verča (Po, 20. 4. 2020 - 09:04)

No, nedalo se..tak to bylo a měli to tak všichni. Ale ukazovat holou prdel, no nic moc :) doma mi to nevadilo...ale ve škole jo

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 10:04)

Verčo a jak to probíhalo? Vyzval vas vyučující k tabuli a třeba řekl kalhoty dolů nebo je sam(a) stáhnul? Zkoušeli jste třeba prosit a slibovat? Já bych raději ten velký výprask v kabinetu než ty tři rány před třídou.

Verča (Po, 20. 4. 2020 - 13:04)

řezala nás učitelka. Ne, to věř, že bylo lepší 3 rány na holou ve třídě než nářez v kabinetu!!

Návštěvník (Út, 21. 4. 2020 - 06:04)

Upozornila vas třeba větou...Koho uvidím po zvonění mimo své místo dostane před třídou na holou.Nebo vas jen vždy vyzvala k tabuli a pak teprv řekla...Nebyli jste po zvonění na místě tak kalhoty dolů dostanete na holou.To bylo asi nejlepší dávat pozor,být ve střehu když člověk věděl co bude následovat. Vědět, že dostávají všichni za každý prohřešek tak se snažím, aby se mi to nestalo.

Woid (Pá, 17. 4. 2020 - 16:04)

Rusdh

zdeněk (Pá, 17. 4. 2020 - 08:04)

CHodil jsem do školy v 70tých letech a i když byly tělesné tresty zakázané tak se občas ve škole používaly.Bydlel jsem na malém městečku kde se rodiče s učitelkamin znali a ti souhlasili aby místo poznámek nám dávali výprask.Na prvním stupni jsme dostávali malý a velký výprask ,podle provinění.Malý výprask byl ve třidě.Ohnul jsem se přes katedru čelem ke třídě vystrčil zadek a dosta tři až čtyři rány rákoskou.Když nepomohl málý výprask nebo byl závažnější přestupek ,tak byl velký výprask.Po vyučování jsem šel s pání učitelkou do kabinetu.Tam jsem dostal poředně na holou,že jsem brečel.Jednou jsem dostal výprask v kabinetě před holkama,které byly v kabinetě s paní učitelkou poškole.Ndruhém stupni už jsem dostával normálně poznámky a klasický výprask řemenem.

Karel (Čt, 16. 4. 2020 - 18:04)

Ale to učitelka asi poslal kluky za dveře, ne. Nebo se mohli dívat, i kdŽ dostala holka? A která to tak byla doba?

Verča (Pá, 17. 4. 2020 - 08:04)

Ne ne, normálně na holou předevšema. Ale byla to fakt chvilka, 3 švihance a bylo. Horší byl ten kabinet. Jinak mamka věděla, že ve škole dostávám na prdel a fakt si nechodila stěžovat, spíše naopak :) prý mě aspoň nemusí řezat ona on den :) jo a bylo to v devadesátých letech

Michal (Ne, 19. 4. 2020 - 21:04)

Když první stupen jaká třída 1. nebo 5.?

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 18:04)

Verčo dostalas často před třídou?

Praha (St, 15. 4. 2020 - 21:04)

U tebe je někde chyba. Jsi moc profláklej. Tak promiň.

Switchman76 (St, 15. 4. 2020 - 16:04)

Hledám dívku, která touží dostat výprask na holou. Jedná se jen o výprask, případně další S/M praktiky. Ne sex, ne vztah. Jednorázové nebo nepravidelné potrestání. Odměna možná

Reklama

Přidat komentář