Reklama

Pánské podprsenky.

Zdeněk (So, 18. 6. 2016 - 01:06)

Jak tak koukám, tak za dlouhou dobu žádný příspěvek! Stalo se něco??
No jo, začalo teplo, tak už se nedává podprsenka pod košili, triko apod. Už je vidět, že?? Já ji nosím normálně. Žádný problém není. Viděl jsem vloni jedno borca, který měl teda pořádný prsa. Kočky se dívaly a byly vidět reakce. On měl snad velikost 95C ne-li 100C!! Měl normálně dámské triko a pěkné stojáky!!

Transka (Po, 2. 9. 2013 - 05:09)

No, nevím, kolik ti je let, pokud jsi cca 15 - 18 , tak je to ideální věk na přeměnu a máš šanci na dobrý výsledek, mohla by z tebe být celkem pohledná žena. Záleží také na postavě. Samozřejmě, nebudeš mít MS cyklus a také tedy dědi, a asi těžko i vztah s normálním mužem.Ale žít jako holka v mužském těle je obrovské břímě. Ale je třeba do toho jít, jako chlap nebudeš asi úspěšný a také asi toužíš po prožití ženského orgasmu. Hodně štěstí, a ozvi.

igelit-nylon-bo (Čt, 25. 7. 2013 - 18:07)

Ja si predloni koupil krasnou podprsenku 75A,je uzsna,ale proznacuji se mi raminka-to mi vadi.Jinak mi krasne sedne a kdyz ji mam na sobe,jsem spokojeny.Ale to jsou plenky,gumove kalhotky,silonove kalhotky,leskle puncochace-mel jsem se narodit jako holka-to bych si to ted uzival a provokoval chlapy,ale to snad ani nechci.Zij a nech zit!

Zdeněk (Čt, 4. 2. 2016 - 15:02)

Oznámení k čipovým občanským průkazům.
Sděluji všem, že toto bude zásah do osobní integrity, jelikož budou zaznamenávána i budoucí identifikace. Zřejmě dojde k měření pánského penisu a jeho obvodu. U dívek a slečen a žen dojde zřejmě k měření hloubky vaginy, velikosti klitorisu, velikosti poprsí a pod. Zřejmě tyto údaje nechtěli pracovníci právního odboru Ministerstva vnitra sdělit ani Ústavnímu soudu, když docházelo k tvrzení, že musí být odebírány vzorky k určení DNA, aby i došlo k určení pohlaví. Můžeš být ve skutečnosti žena, ale vzorkem DNA můžeš být muž či naopak!!

odpověď (So, 16. 1. 2016 - 06:01)

S těma botama to není zas...Múžu všem sdělit, že lodičky nikdy nebyly v ženské výbavě. Lodičky , kdo si myslíte, že je nosil?? To snad víte, nebo ne??
Tak Vám sdělím, že boty-lodičky se začaly vyrábět a nositi na zámku, tzn. ta šlechta!! Tak dámy, můžete kecat jak chcete, ale toto je pravda!!
Pavel 1.

? (Čt, 4. 7. 2013 - 19:07)

Není tady nějak přepavlováno?

Pavel (Čt, 4. 7. 2013 - 13:07)

Ty blbe, jsi jen ty Pavel na...Musím uznat, že nejsi úplně blbý - už jsi pochopil, že je vhodné při shodě jmen připojit nějaké odlišení.

Pavel (Čt, 4. 7. 2013 - 12:07)

Asi špatně vidíš, tato...Ty blbe, jsi jen ty Pavel na světě?!!! Běž se vycpat!!
Pavel I.

to je jedno (Ne, 10. 1. 2016 - 15:01)

Muži budte muži a nenoste...Když muž nosí podprsenku, tak co má být? Komu ji ukazuje na veřejnosti? Nikomu. Většinou není vidět nebo jen málo. Znám to nosím ji také a ve velikosti 75B. Nemusím si nic vycpávat.

Pro Irču ! (Ne, 10. 1. 2016 - 10:01)

Když už jsi tak chytrá jak stádo vopic, tak by jsi taky měla vědět, že je dost mužů kteří mají doslova ženská prsa a tu podprsenku musejí nosit ze zdravotních důvodů. Kecáš tady o něčem o čem nemáš ani páru a spíš mě to připadá, že ty nemáš žádné a nebo jen po tatínkovi a proto tady závidíš! Já ti rozumím, že máš akorát vztek, že muži mají ženská prsa a ty jenom letiště. Tím, že budeš kolem sebe kopat tím nic nezměníš. Já jsem zase opačnej případ a klidně bych ti je dal. Mám velikost D až DD. Prostě si s náma příroda hraje a nic nenaděláš. Ty máš ale stále ještě naději, že se to změní. U mě už né, než se nechat znetvořit od těch našich Cvachů a Švarců tak to raději né!

Pro Irču ! (Ne, 10. 1. 2016 - 10:01)

Když už jsi tak chytrá jak stádo vopic, tak by jsi taky měla vědět, že je dost mužů kteří mají doslova ženská prsa a tu podprsenku musejí nosit ze zdravotních důvodů. Kecáš tady o něčem o čem nemáš ani páru a spíš mě to připadá, že ty nemáš žádné a nebo jen po tatínkovi a proto tady závidíš! Já ti rozumím, že máš akorát vztek, že muži mají ženská prsa a ty jenom letiště. Tím, že budeš kolem sebe kopat tím nic nezměníš. Já jsem zase opačnej případ a klidně bych ti je dal. Mám velikost D až DD. Prostě si s náma příroda hraje a nic nenaděláš. Ty máš ale stále ještě naději, že se to změní. U mě už né, než se nechat znetvořit od těch našich Cvachů a Švarců tak to raději né!

Neutrál (Ne, 10. 1. 2016 - 09:01)

Muži budte muži a nenoste...Budete se Irčo možná divit, ale mám spolužáka, který měl po pubertě důvod podprsenku nosit a nebyly v tom žádné prášky. Na druhé straně jsou ženy, které by nemusely podprsenku také nosit, i to je v moci přírody. Jestli to dělá nějakému klukovi dobře, když si vezme podprsenku je to menší prohřešek proti zdraví, než když si některé ženy nechají nacpat do prsou silikon. Měřme všem stejně, nejsou náhodou ženy, které si oblékají kalhoty transvestitky?

Irča (So, 9. 1. 2016 - 22:01)

Muži budte muži a nenoste podprsenky nemáte na to prsa. Je to modní nesmysl. Transvestité si ji musí stejně vycpat takže vo co gou.

Neutrál (So, 9. 1. 2016 - 11:01)

Vy jste prasata!Když už...Nechápu proč chodíte na toto téma, kde se diskutuje o pánských podprsenkách. Máme svobodu, tak ať si tady kluci vyměňují své zkušenosti. Já je sice nenosím, ale uznávám jejich právo vyzkoušet módní novinky. Jestli vás zajímají buzeranti, tak se obracejte na naše celebrity, které se tím dokonce chlubí.

Pepek (Pá, 8. 1. 2016 - 18:01)

Nevím proč by jsme měli být prasata? Vy taky nosíte pánské věci a nikdo vám nenadává do prasat! Vy jako můžete nosit vše a my nemůžem nic a jsme proto prasata, že nosíme něco co jste nám laskavě nedovolily? Tak víš co? Kousni se třeba do prodlouženejch zad! Nám stejně tvůj názor je ukradenej a budeme si nosit co je nám příjemné a co se nám líbí. A můžeš si třeba stěžovat v Bruselu! Pánové je na čase s tím začít něco dělat a nenechat si jenom poroučet co smíme a co nám laskavě dovolej!

Chlapi (Pá, 8. 1. 2016 - 16:01)

Vy jste prasata!Když už jste takovej dobytek,tak se domluvte a mrdejte se vzájemně a polykejte si mrdku!Máme přece demokracii!

Jarda pro Hanna (Pá, 8. 1. 2016 - 14:01)

S těma botama to není zas až jak píšeš. Já nosím pouze kozačky, jinou obuv v dámském provedení bych na nohy nedal. Mám ručně vyrobené troje kozačky a když kajhoty schovám do kozaček, tak někteří divně koukaj a i někdy je nějaká poznámka.Co si budem nalhávat více jak 50 roků se nic pro muže takového nevyrábělo a tak je to něco neobvyklého.. Jen ještě jak specifikovat dámské kozačky.Co jsem koupil dámské kozačky tak obyčejné bez ozdob a pod. dalo by se říct unisex. Skoro žádný rozdíl od ručně vyráběných.

Pepek (Pá, 8. 1. 2016 - 13:01)

Ještě, že nás nemůžou donutit rodit! To by bylo výmluv a snah to na nás hodit, jenom aby si nepoškodily figuru! Ty jsou tak vychcaný a z deseti minimálně osm jsou zlatokopky. Jdou po penězích jak slepice po flusu.Jinak aby měli slepičky aspoň pořádnej vztek. Dnes jsem si kopil dvě nádherné podprdy v povánočním výprodeji a hned ta moje mě chtěla jednu zabavit.Tůůůhle! Jednu svělolince růžovou a jednu smetanovou a obě jsou na sežrání!

Mick (Pá, 8. 1. 2016 - 01:01)

Na pohádky se dívám,...protoze muzi jsou zvedavejsi, kreativnejsi a maji fantazii-proto je zajima uz od detstvi, nebo od puberty to jemne , skryvane damske pradelko.A pak zalezi na tom, jak do toho ten ktery spadne a jak dlouho mu to vydrzi. Nebo taky s kym zije.Ja mel s jednou hvezdou takove obdobi,ze kdyz jsem si chtel pocitit dotek damskych silonovych puncochacu,tak jsem si je musel obleknout sam a pak jsem si je uzival.Jenze me to nerozhodi.Mozna ze jsou zeny nezne a jemne,ale globalne tezce ztraceji svoji zenskost.Jen se biji za SVOJE pradlo a pritom si na sebe rano natahnou bavlnene kalhotky od Vietnamcu(seprane?),odrbanou podprsenku,ve ktere se citi dobre,nejake ponozky a dziny.Nahoru snad neco hezkeho a potom bundu, nebo tak neco.A co tedy chcete vy ORNELLY chranit,branit a ceho se dozadujete?!Ano utloukly byste se z nas smichy, ale vy jste k placi.Branite si nesmyslne svoje spodni pradlo,ktere neni ani na zbrojni prukaz,ci na lekarsky predpis,takze je-jak je dnes moderni-unisex.A kdo ma jakou odvahu,tak si to poridi a potom si to podle moznosti obleka a nosi.Hlavne vy sami byt sexy ve spodnim pradelku asi nechcete a mozna uz to ani neumite.Jo Vase mamy a babicky-to byly DAMY!Vy jste obycejny povl,spindiry a humusacky!Kde myslite,kdyz je nejaka verejna akce(tancovacka,ples,atd)je na wc vetsi humus?Asi to vite vy jemna a nezna zprasena stvoreni.Neni vetsi hruza nez ozrala zenska.Sice je to od tematu,ale dost veci to dokresluje.Takze muze v damskem pradle uz radeji nereste,at se nedozvite neco nelichotiveho o sobe!A jestli jsme uchylove?Klidne mi tak rikej a az te uvidim v realu,tak ti zase ja reknu,kde jsi ty udelala chybu.Me nemuzes rozhodit,za tu spoustu let to mam celkem vychytane a nejaka nanda mi to ani nezosklivi,ani nerozmluvi.Ziji si svym zivotem,moje partnerky to 100% akceptuji a nosi i moje pradlo,bez nejakych vycitek a dalsich problemu.Napriklad ty zminovane podprsenky,ale i puncochace i kalhotky.A neziji s nejakymi blbkami,ale s celkem inteligentnimi zenami,ktere v zamestnani zastavaji vyssi funkce-to jen pro ilustraci.A jedine co muzi neumi a nemohou je rodit deti-jinak muz zvladne vse,jako zena a casto i vic-vareni,kutilstvi atd. jdu spat.

Hanah (Čt, 7. 1. 2016 - 20:01)

Na pohádky se dívám, ovšem muži tam nenosí dámské kozačky, nosí pánskou obuv, kterou nosili muži v historii. Také si ji ůžete nechet ušít a nosit. Více úchylů je mezi muži. Ženy jsou jemné a něžné.

Reklama

Přidat komentář