Reklama

Pánské podprsenky.

Jacek (St, 8. 6. 2011 - 11:06)

Špekouny je dobré prohnat s bičem po poli. To na ně platí.

Pepa (St, 8. 6. 2011 - 00:06)

Chlap a podprda - to nejde...Jak se udělalo docela teplo a lidé chodí docela na lehko, tak je ledacos vidět. Možná by mohli někteří muži projevit soudnost a lépe volit oblečení.
Nechci se někoho dotknout, ale pokud prostě některý muž má větší prsa, tak to nemusí přímo inzerovat.
Asi není jednoduché řešení, ale nějaké vhodné volné triko nebo tílko je určitě lepší než obtažené oblečení.

Pavel (St, 1. 6. 2011 - 19:06)

Opakuji ti, že u těchto...Vidím, že na RAMPAblbce je škoda reagovat.

Pavel (St, 1. 6. 2011 - 19:06)

Chlap a podprda - to nejde...Souhlasím, že mužů s dámskými prsy je opravdu minimum. Ovšem já jsem psal o něčem jiném. Stačí si projít weby gynekomastií a jsou vidět zvětšená prsa, která jsou sice spíš plochá, ale protože mají poměrně širokou základnu, tak je jejich objem a tím i hmotnost poměrně velká. U většiny mužů je běžné nošení podprsenek zbytečné, ale u sportu může být fixace vhodná. Podle různých debat na webu i praktikovaná. Já vlastní zkušenosti nemám.
Vyjádřil jsem svůj spíše technický názor a pokud má někdo připomínky k problému, tak to patří k debatě.

Rampage (St, 1. 6. 2011 - 09:06)

Opakuji ti, že u těchto "mužů" (sádelníků) by byla podprsenka také zbytečná, jen kdyby nebyli žraví a líní vepři.

Zdá se, že Pavel je nejen ceckáč, ale navíc homouš - viz jeho používání zdrobnělin.

Dana (St, 1. 6. 2011 - 05:06)

Chlap a podprda - to nejde dohromady. žádný kluk přeci nemá vyloženě ženská prsa. Buď je to z obezity,nebo se jedná o gynekomastii, co se toho týče, tak je to vyrážka a rozhodně to na podprdu není. Ale jsou chlapi, kteří by kozy mít chtěli....

Default User Image
Václav (Út, 12. 9. 2023 - 23:09)

Máš pravdu že někteří muži by chtěli mít kozy tak asi jako já nosím podprsenky a mám 1

Pavel (Út, 31. 5. 2011 - 23:05)

Pavel, Ty nosíš podprdu? Ty...Ne, problém mne zajímá obecně. Je škoda, že lidé, kteří řeší své specifické problémy, jsou napadáni přihlouplými exoty.
Můj názor je, že prádlo má sloužit. Jestliže jsou ženy, u kterých je podprsenka téměř zbytečná, tak jsou muži, u kterých by podprsenka mohla být užitečná.

Pavel (Út, 31. 5. 2011 - 23:05)

Komu to doporučuješ, mně?...Už se lepšíš. Ta čárka tam má být určitě a spojka "kde" taky uvozuje vedlejší větu, tak to chce taky čárečku.
Možná držíš příliš velkou dietu a máš podvyživený i mozeček.
Tak nezlob a studuj! Co tvoje pneumatiky?

Rampage (Út, 31. 5. 2011 - 22:05)

Komu to doporučuješ, mně? Tak mi ukaž kde mám chybu, ty zdutý chytráku!

Snad jen za "nevím" měla být čárka, jinak nic. To jsem zvědavý, špekoune.

Pavel (Út, 31. 5. 2011 - 18:05)

Ne, ale zmínění...Aby tě pro změnu neutratili pro blbost! Doporučuji osvěžit pravopis.

!!! (Út, 31. 5. 2011 - 00:05)

Tak seď doma na prdeli a neběhej po městě !!

Rampage (Po, 30. 5. 2011 - 17:05)

Ne, ale zmínění sádelnatci jsou v ulicích běžně k vidění.
Nevím co dělá řezník, když mu dobytek běhá po městě.

-- (Po, 30. 5. 2011 - 12:05)

A to jako mluvíš o sobě, že to tak dobře znáš!!

Rampage (Po, 30. 5. 2011 - 11:05)

Je to jasné, Pavel je vyžraný vepřák. Hnusnej velkej pupek, trojitá brada, funí jak čuně když má vyjít pár schodů atd. Však to všichni známe tyhlety tlustchoře.

-- (Po, 30. 5. 2011 - 08:05)

Třeba se z toho vyběhá!!

Pavel (Ne, 29. 5. 2011 - 23:05)

Puberta skončila a tlusťoch...Hmmm, podle tvých příspěvků to tipuji spíš na začátek puberty, ale neboj možná se dočkáš.

Rampage (Ne, 29. 5. 2011 - 22:05)

Puberta skončila a tlusťoch nejsem a nikdy nebudu. To bych se raději sám odvezl na jatka.

Luboš (Ne, 29. 5. 2011 - 21:05)

www.wishr.com a teď čumte

Pavel (Ne, 29. 5. 2011 - 21:05)

To pak ale není muž,...Neboj se, puberta ti taky jednou skončí.

Reklama

Přidat komentář