Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Denis (St, 8. 4. 2020 - 22:04)

strčil jinam penis.

čtenářka (St, 8. 4. 2020 - 18:04)

Já to tak optimisticky nevidim Die.Chybí mi rodina,příbuzní.Nikdo nevíme co komu Koronavirus udělá.Jsme izolovaný.Máme jen přírodu ale v ní jsme taky sami.Zajímalo by mě jak se mají Aleš,Pilsnerka,Alice, už tady dlouho vidět nebyli.

Kača (St, 8. 4. 2020 - 17:04)

Zdravím. Koukali jsme s dětma na starou pohádku s p.Čenským a p.Andrlovou. Je tam písnička: "Dělání, dělání, všechny smutky zahání...dělání je lék". Pořád si ji zpívám. Práce, jakákoliv, mi pomáhá, abych na to nemyslela. Ještě se vyhýbám špatným zprávám. A objednala jsem si šaty na léto :). To mi udělalo radost. Doufám, že se do nich vejdu...nějak kynu :(.

di (St, 8. 4. 2020 - 16:04)

Čau lidi vzpamatujte se třeba zase bude lépe, já tomu věřím. Tak honem do přírody a na sluníčko. Když budete utíkat nebo pojedete na kole už ani tu roušku nepotřebujete :-)

Luboš (St, 8. 4. 2020 - 15:04)

Taky to nedávam.

Ota (St, 8. 4. 2020 - 15:04)

Jsem v depresich Milunko,proto ani nepisu.Zkousel jsem delat v jine praci ale ja se v rousce dusim tak jsem to nevydrzel.Nevim co bude.Nic mi uz ani nezajima.

bianka (St, 8. 4. 2020 - 14:04)

Miluno, nedošly ti prášky?

Miluna (St, 8. 4. 2020 - 14:04)

Nedošli Bianko.Ale už mi to asi nepomáhá tolik.Jestli si tělo nezvyklo nebo já nevim.Nebo když je krize mam si brát Rivotril ale zatim sem ho neměla.A chybí mi děti ale nechtěji tady s náma být protože se jim rozbil počítač a kvuli karanténě jim ho ani nikdo neopravil.Tak jsou u rodičů a já jim nosim před barák nákup,jinak je vůbec nevidim:'(

Miluna (St, 8. 4. 2020 - 12:04)

Za normálních okolností bych do toho marketu to šla zkusit ale teď to asi neni dobrý v mojí situaci lézt do rizika nákazy.A Ota kvuli tomu právě odešel co vim.Já si myslim že už je to beznadějný všechno.Ale po dlouhý době mi jde brečet tak sedim a brečim a on na mě kouká,tak snad se ze mě nezblázní.Já vim že to neni hezkej pohled ale kvuli tomu viru je to všechno na hovno a na hlavu a jestli mi začne něčim i on provokovat a nenechá mě v klidu na pokoji když už tady spolu pořád čumíme tak už vyjedu.Mě už i napadali hnusný myšlenky který tady nechci psát ale já už jedu z posledních sil a všechno už mi leze na mozek.

Člověk (St, 8. 4. 2020 - 12:04)

Jdi ven. Tím nic nezkazíš.A zamyslu se nad tím,jestli s tímhle člověkem chceš fakt žít.

Miluna (St, 8. 4. 2020 - 13:04)

Já zatim nemůžu bohužel ani ven.Je mi blbě,fyzicky i psychicky.Ani jíst mi nechutná.Chce se mi křičet a tak.Jestli to nepoleví tak je to asi někam na zavření.Nechci o sobě už vědět,chci mít klid.Nevim jestli někdo z vás cítí taky něco takovýho.Pomohlo by mi poznat takový lidi co tohle cítí,pocit že se zblázní.Zatim mi naštěstí on chápe a dělá si teď svoje ale ta nejistota z viru tu bude dál a tim i pracovní nejistoty.Už vše platim jen s jeho peněz.Od ledna jen všude člověk slyší koronavirus koronavirus koronavirus.Já nevim jestli mi už z toho nehráblo.To je prostě strašný tohle všechno.

Miluno, (St, 8. 4. 2020 - 13:04)

Bude hůř. Děláš chybu, že nepracuješ. Jestli bereš z Sergejových finančních rezerv, skončíš brzy zase někde v lese jako s Marianem.

Miluna (St, 8. 4. 2020 - 14:04)

Jo už platíme jen z jeho protože moje už jsme utratili.On by měl jít možná v květnu ale neví to jistě jestli ho vemou.Takže je to totální nejistota.A jak píšeš bude hůř toho se právě bojim.Ono už stačí tohle a vidim jak to nedávam.Neni nic pozitivního ve výhledu.Já jen čekam jestli se fabriky rozjedou jestli zase najede výroba.Ja si přeju moc vrátit zpátky tam kde sem byla.Nikde jinde se mi takhle nelíbilo.Ale bojim se trochu práce v roušce protože se mi v tom hůř dýchá.Myslela sem že budu mít klid aspoň v noci ale nemůžu ani poslední dny spát.

Andrea (St, 8. 4. 2020 - 10:04)

Milu, běž někam na brigádu, supermarket tě určitě vezme na vyndávání zboží, personál chybí.

jj (St, 8. 4. 2020 - 11:04)

Ať se Miluna domluví s Otou, aby spolu někam šli na brigádu do supermarketu. Nebyla by sama, Ota by byl taky rád, že je s ním někdo, koho zná a tu práci si už vyzkoušel. Můžou si navzájem pomoci

Miluna (St, 8. 4. 2020 - 10:04)

Já to mam tak že se ho zbavit jako člověka nechci.To by bylo tak s každym hezký i zlý chvíle.Jo nesnášim jeho výpady a jako včera jak reagoval jako blázen.Ale všichni ostatní byli ještě horší co sem dřív měla a sama nemam jistotu existovat.Chtěla bych zpátky ten život jak sem začínala v té fabrice a on kdyby našel taky něco kde by byl spokojenej.Všechno ten vir zničil.Teď když bych zašla k rodičum si pár dní odpočinout nebo k příbuznym tak prostě kvuli tomu viru nemůžu!! A doma se psychicky dusim a to je to peklo se psychicky dusit a mít ponorky a už mi nepomáhá ani chodit ven.Potřebovala bych být někde jinde víc dní.Prostě je to příšerný a ta nejistota k tomu.Je to strašný co se tim virem stalo a co ještě může být.Ale nechci už vás s tim otravovat protože tim virem trpíme celej svět a neni pomoci když neni vakcína.

Návštěvník (St, 8. 4. 2020 - 10:04)

K Radce nebo Otovi jet nemůžeš ?

Hm (St, 8. 4. 2020 - 12:04)

A ty si taháš v téhle době cizí lidi do svého bytu? Taky rozumu moc nemáš.

člověče (St, 8. 4. 2020 - 09:04)

Napsals to dobře, ale Miluna chce vždycky, co nemá. Když má klid, chce společnost, když má chlapa, chce klid a tak dál. Vždycky se najde důvod proč naříkat. Jestli má nějaké starosti, tak sama se sebou, ale na něco nebo na někoho to hodit musí. U Miluny je nejhorší, že si to sama nepřizná. Ona nic, to ostatní jsou magoři

bianka (St, 8. 4. 2020 - 06:04)

No nevím člověče... Milu se spíše Sergeje zbavit nemůže. Hlavně z existenčních důvodů. A vypadá to na hodně dlouho, možná napořád.

Reklama

Přidat komentář