Reklama

Výprask před diváky

Jan (St, 15. 4. 2020 - 15:04)

To se snad v dnešní době neděje.

Petra (Čt, 16. 4. 2020 - 08:04)

U nás teda dělo. Šlauškem na holou bylo často...

NIKOLA (St, 15. 4. 2020 - 07:04)

Od mámy jsem nedostala,jenom ten výprask od táty ale ten stál za to.Mamce jsem ukázala zadek a ona mi řekla,že jsou to jelita,že holky když dříve dostávaly od rodičů daleko častěji tak jelita na zadku byly normální a hojilo se to třeba 14dní.Já to mám týden a ještě když si sedám a dotknu se tak to ještě ty bolavá místa cítim. Abych bráchovi nekřivdila tak tentokrát jsem při výprasku ječela na celý dům,že mně bylo slyšet až ven.Pomlázku necháme spojíme to s mýma narozeninama.Před tím jsme s bráchou dostávali za to když jsme nesplnili svoje úkoly ,které jsme dostali od rodičů,přišli domů jinak než jsme měli ,párkrát i za špatné známky nebo poznámky ve škole.

Pavel (St, 15. 4. 2020 - 10:04)

Co se seznámit Nikolo a pak třeba i výprask?

Mara (Út, 14. 4. 2020 - 14:04)

Podle mě byl výprask od taťky a mamina ji jen bránila dalšímu mrskáni, protože u výprasku z pátku byla .. Já bych Velikonoce vynechal roušky budou ještě na dlouho:D ..

NIKOLA (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

Mamka řekla tatě ci se mi přihodilo,styděla jsem se a teta pak bratrancům řekla aby mně nechali,že jsem upadla,neřekla jim ,že jsem dostala výprask a že mám bolavý zadek.

NIKOLA (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

Omlouvám se ,že jsem to nedopsala la přišli zrovna naši.Bude mi v květnu 13 a bráchovi je 11. Když dostáváme tak mi připadá,že vříská vice než já ale já asi taky u toho vyvádím. Díky tomu výprasku jsem včera nadostala pomlázkou

NIKOLA (Po, 13. 4. 2020 - 14:04)

Ten poslední výprask byl na hlou.Jinak dostáváme s bráchou přes oblečení.I tak to tím páskem pěkně štípe.Z toho posledního výprasku mám pěkně bolavý zadek.Dnes jsem poprosila bratrance aby mně nešvihali pomlázkou.Kaž

renda (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

A na velikonoce taky na holou? kdopak dostal?

Mara (Po, 13. 4. 2020 - 15:04)

A já sem myslel, že pokaždý na holou ..
Tak jasný, že štípe to i tak, ale tohle je větší ostuda ..
Bratranci určitě neposlechli a dali ti co pro to že:D..

NIKOLA (Ne, 12. 4. 2020 - 14:04)

Páskem jako obvykle i když máme doma pomlázku,tu používá někdy mamka po velikonocích místo vařečky.Ale většinou dostávám od taťky a ten používá řemen.Dostáváme s bráchou.Dostáváme takovým širokým řemenem.Brácha je o dva roky mladší a vždy u toho vříská.

Mara (Ne, 12. 4. 2020 - 17:04)

Určitě na holou přes kalhoty tp není ono ..
A kolik ti vlastně je Nikčo??
A neříkej, že ty nevřískáš?

Jan (Ne, 12. 4. 2020 - 14:04)

A dostáváte přes kalhoty nebo na holou?

NIKOLA (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

Byla jsem chvilku ale sousedka mně napráskala našim a tvrdila,že tak chodim pořád ale není to pravda.Byla jsem bita docela hodně.Zadek mně ještě dnes svědí.

Default User Image
Christian (Ne, 3. 12. 2023 - 17:12)

No Nikolo, roušku už nosit nemusíš. Ale už jsi velká holka, tak už asi nedostáváš? I když výchovný bys jistě zasloužila, tak mi napiš na [email protected]

NIKOLA (So, 11. 4. 2020 - 13:04)

Já jsem dostala včera výprask protože jsem byla venku bez roušky.

max (Pá, 3. 4. 2020 - 22:04)

Výprasky jsou super věc. Nejlepší je nařezat holce na holou před někým, aby její zadek ale nejen ten a to jak na něj dostává vidělo víc lidí, ať je frajerka taky trochu ponížená.

Lenka (So, 4. 4. 2020 - 16:04)

Souhlasím, ale moc chlapů na to nemá odvahu.

Petr (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Ale má. Já sám jsem dal výprask na holou už 4 ženám. A jedné asi 80x a trvalo to 2 roky vztahu. Jen většina žen upřednostňuje intimitu, nechce to před diváky, stejně jako sex, taky to většinou ženy nechtějí před diváky.

Lenka (Po, 6. 4. 2020 - 12:04)

Ano najdou se naštěstí i ti odvážní. Se sexem bych to nesrovnávala, ale proč nedostat výprask před menším publikem. Jenže to se mnohdy nelíbí právě tem chlapům, že by jejich přítelkyni takto někdo viděl.

Reklama

Přidat komentář