Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

? (Čt, 2. 4. 2020 - 13:04)

A proč nejde jezdit? Řidiči jsou potřeba i teď. Jo masku máme ale tu textilní. A jsme schovaní za plexisklem, to už bylo. Dobrý bylo, když se na mě dobývala nějaká paní, že mi nese štrůdl, abych neměl hlad. To ale nejde. A proč jsi ty unavená, když nepracuješ?. Už musím jít

Hmm (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Miluně je asi 32.

bianka (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

Jsem tady Milu, ale nějak není chuť psát.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

Asi to Bianko snášíme psychicky obě špatně.Mě už nepomáhaji právě ani vtipy ani příroda ani videa.Já už fakt nevim.Každej začátek dne mi unavuje a ubíjí.Občas se mi zase honí myšlenky to zabalit.Ale dokuď tu píšu tak ještě bojuju i když síly hodně ubývaji.Horší by bylo kdybych se odmlčela tak by to znamenalo něco zlýho.Ale jak říkam pořád ještě bojuju.

? (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

A ty máš hodně těžkou práci? Já měl krizi minulý týden, ale pár dní jsem si odpočinul a zase pracuju. Jezdím s autobusem, vozím lidi. Co děláš ty?

Hmm (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Miluna nedělá nic, fláká se doma a jen na vše nadává.

? (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Tak jestli je jí víc než pětašedesát, tak by pracovat ani nikde neměla

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 10:04)

Sergej šel zatim na brigádu dnes tak mam zase blbý pocit aby to svinstvo nepřitáhl.Já nevim jak takhle v nejistotě žít!! Už mi to nebaví.Příští týden má být krásně a ani člověk z toho nemůže mít radost.Všechno bude dál zavřený a jen ta nejistota zůstává.Nějak tu nevidim Bianku ani Pils.Jste v pořádku?

Andrea (Čt, 2. 4. 2020 - 08:04)

Dekuji Kačko Anonyme

Miluna (St, 1. 4. 2020 - 17:04)

Kačinko ani nevíš jak ti rozumim a chápu.Člověk má ty nervy na pochodu.Je to tak náročný ta nejistota a ty domácí ponorky.Tovíže sem zase vypadla ven.Taky se doma schylovalo zase k hádce,i když to vyvolává on,je to teď každou chvíli a v noci pak škemrá o sex,takhle je to denně.Já už sama ani sex zase spíš teď nechci protože mi to sere když je na mě hnusnej a pak o pár hod to chce.Já tohle prostě neumim a nebaví mě to pak.Já už chci mít zase svuj klid,kdyby tak zase jel k tomu příbuznýmu ale to už se mu nechce.Teď sedim venku na lavičce na slunci a budu tu dokuď slunce nezaleze za panelák,pak potáhnu domu.Ale ty máš možná klidnějšího manžela??? Jen tak odhaduju,připadá mi že tvuj manžel a Andy manžel musí být podle psaní hodně hodný? Sergej je bohužel agresivní typ takže o to je to těžší.Teď nejspíš doma zase chlastá,nevim to jistě ale měl blbý kecy když sem odcházela tak říkal že si dojde pro chlast:-( ..No a představ si zkoušela sem se spojit videohovorem s jednim ukrajincem s kterym sem ráda chodila si posedět a byl mym kamarádem a teď už je na Ukrajině a zvedl mi hovor v hroznym stavu.Sem se ho uplně lekla.Neustále mu při hovoru padala hlava a nakonec spadl ze židle on celej a ta kamera snímala už jen zeď a pak se to přerušilo.Tak takhle mi dopadl hovor na Ukrajinu:-( ..Sem celkem v šoku v jakym stavu ty chlapy mam.Asi to nedávaji.Sem tak smutná.Vypisovat se je jediný co můžem viď:'(

Andy a Kačo, (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

jste obě moc milé, tady asi nejmilejší ze všech. Možná ještě Pilsnerka.

Návštěvník (St, 1. 4. 2020 - 17:04)

Jo holky jsou milí,ale Lala,Miluna, Bianka,Sany, Di i chlapi jsou taky v pohode.Takovà grupa různých lidi,ale klape jim to, hezky se to čte.

Andrea (St, 1. 4. 2020 - 15:04)

No,Otiku, také si myslím, že by jsi měl jít do práce a ne se utápět v depresích doma, přeci jenom přijdeš na jiné myšlenky a z něčeho musíš žít,já mám dnes noční a těším se, že si odpočinu od 4 dětí, však práce šlechtí

Kača (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

Andreo, moc tě zdravím. Ani nevíš jak ti rozumím...

Miluno (St, 1. 4. 2020 - 13:04)

tys byla v minulém životě asi paša, kterýho krmili, šatili, bavili a na ukázaním prstu osouložili. :)) Teď jsi ženská a nějak si na tu změnu nemůžeš zvyknout

Návštěvník (St, 1. 4. 2020 - 15:04)

Markéto, už jdi do prdele.

Ota (Út, 31. 3. 2020 - 23:03)

Miluško já už taky nevim.Už melu z posledního.Jsem taky v nějaké depresi.Přestal jsem mít zájem o všechno.Nevim jak to překonat a je mi to taky líto že už nemáme ani ukrajince.A bojim se o tebe.

Návštěvník (St, 1. 4. 2020 - 15:04)

Oťas, ty hlavně padej do práce. Nebo za pár tejdnů ti tyhle slova,co teď píšeš budou připadat směsná v jakých srajdách budeš. Že se nestydíš. Maminy od dětí makaj, seniorky prodávaj a ty jsi zalezlý za pecí. Fotky Miluny se nenažereš.

Miluna (Út, 31. 3. 2020 - 22:03)

Já si tohle přesně říkam že dobře už bylo.Bojim se že to bude horší jak někdo píše a že si to pak budu muset hodit nebo já nevim ale bojim se prostě.Nechce se mi už nic a doma se musim přetvařovat že je mi vnitřně takhle zle nesmim ukázat protože on to pak nedává ty moje nálady.A chlape díky napsal si to pěkně.

nešil (Út, 31. 3. 2020 - 22:03)

to přejde, musíš to vydržet tak jako ostatní. Ještě není až tak zle.

Reklama

Přidat komentář