Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (Pá, 3. 4. 2020 - 09:04)

Moc vám přeju chaloupku. Rodiče včera nic nezjistili, žádný zloději tam nebyli,ale vrátili se a nezůstali tam. Mají tu chalupu po babičce v Českým ráji a já tam taky ráda jezdívám hlavně v létě,ale když vás tak tady poslouchám ,jela bych tam taky hned,ale te´d to nejde,protože ji měli zazimovanou a jestli tak bych tam jela o velikonocích s nimi a trochu jim pomohla to uklidit po zimě. Tam v Mikulášovicích to vůbec neznám,ale dívala jsem se na mapu a jestli to je až nahoře ve Šluknovském výběžku tak tam jsem nebyla nikdy,ale musí to tam být hezké a tam se coronavir určitě nezatoulá. Budu na vás myslet a těšit se,že napíšete i z těchto končin,jestli tam je signál. Když jsem u rodičů na chalupě tak spím nahoře a taky tam mám nočník jako vy,ale používám ho vyjímečně jen když je bouřka nebo déšť,protože máme záchod kousek dál a musí se jít trochu ven a hned do dalších dveří a to já se bojím bouřky, Takže to není ostuda ho tam mít, a taky do něj čůrám když je zlý počasí a nejdu dolů.

Veronika (Pá, 3. 4. 2020 - 08:04)

Nakonec jsme se nevyčůraly a neměřily to. Obě jsme u toho potřebovaly kakat a zkusíme to zítra kolik vyčůráme.

Klára (Pá, 3. 4. 2020 - 08:04)

Už jsme se hodně vypelíškovaly a ani nebudeme čekat a pojedeme na chaloupku. Mamča bere s sebou jídlo a tak si oběd uděláme tam a jestli nakoupíme nebo ne to se uvidí. Jestli jo, tak tam budeme třeba až do neděle. V noci jsem potřebovala čůrat já a vzbudila mneplná pipinka a ségra se taky vzbudila a šla taky. Mamča nám udělala zase na noc čas s medem a prostě se mi z něj chtělo a rychle se mi v bříšku ulevilo,protože jsem z pipinky čůrala opravdu silně proudem ,ale Nikola čůrala jen mírně a ne moc a pak jsem zjistila,že ona ten čaj večer nevypila a tak měla pipinku ještě málo plnou. Ráno jsme taky čůraly ,ale jen tak normálně a žádný velký proudz nás už nešel. Už jsme byly po noci víc prázdný. Jestli budeme brát na chaloupku Ťufíka,tak poznám,jestli tam mamča bude chtít na chaloupce zůstat. Já bych se jí zeptala,ale ona nám to řekne sama abychom si taky vzaly oblečení a spodní prádlo a náhradní ponožky a takový věci. Libor přijede nakonec až zítra a tak mu musíme taky říct jestli má jet za námi na chaloupku nebo do Mimoně.

Pissík (Pá, 3. 4. 2020 - 08:04)

A budete tam mít nočník na potřebu jako loni?

Jana Hrušková (Pá, 3. 4. 2020 - 07:04)

Já jsem taky vyčůrala hodně, protože jsem se dívala mezi nohy jak mi to jde. A chvíli to dost proudilo rychle a pak pomalu a už jsem byla.

Radim (Pá, 3. 4. 2020 - 07:04)

Ahoj holky, na Zanzibaru to vypadá opět na bouřku a já se těším na vaše pipinky a co z nich poteče po ránu. Můj pindík byl taky plný a čůral hodně dlouho.

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2020 - 00:04)

Strana 22

Filip (Čt, 2. 4. 2020 - 22:04)

Hustý,romantický,dětsky naivní, ale právě ten zvláštní sloh tomu dává šťávu. Zatím jdu zpátky a nenašel jsem ještě začátek.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 23:04)

Víc jak rok zpátky.

Jarek (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

Moc se mi to čtení líbí, budu tady častěji-

Veronika (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

Taky jsme se ségrou čůraly venku odpoledne. Ještě zkusíme ráno kolik zase vyčůráme jako minule,jo?

Kikina (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

No některá ta slovní spojení jsou opravdu super. Zadečkový problémy to se mi líbí :0) no my už dneska taky žádný zadečkový problémy neměly. Ale jenom jsme se tak poflakovaly. Někam ven na výlet vyrazíme asi o víkendu. Tak hezký pelíškování! Já se budu pelíškovat se svým přítelem.

Klára (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Vrátily jsme se od tety a udělaly jsme si hezký výlet na kole na druhou stranu než včera a tak jsme teď trochu unavené, Mamča se rozhodla, že pojedeme na chaloupku už zítra a ještě nevíme, jestli tam zůstaneme nebo ne a Libor tam přijede taky za námi. Když by bylo teplo tak bych tam ráda zůstala, pryč ze stereotypu tady. Nikola už dnes žádný zadečkový problémy neměla a jen jsme se vyčůraly jednou cestou tam u vody na Hamru, tam jsme se chvíli zastavily a bylo tam moc hezky na sluníčku a než jsme pokračovaly dál, tak jsme si pipinky vypustily na břehu do písku ,protože tam nikdo nebyl okolo a sice se nám nechtělo až tolik, ale něco jsme přece jen vyčůraly a pak jsme si v klidu daly u tety čaj a koláč a dostaly jsme vajíčka a med. Zpátky se nám ale čajíčky dostaly do pipinek rychleji a obě jsme potřebovaly čůrat skoro ve stejnou chvíli a tak jsme udělaly jestě na Hamru u vody další už dvě větší a prudší loužičky a pokračovaly jsme domů. Měly jsme rohlíky a krmily jsme kačenky co tam byly a bylo to moc fajn. Budeme se pelíškovat, ale teď je Nikola venku na zahradě s Ťufíkem a tak to půjdu ještě za ní než se úplně setmí a pak dáme koupelnu a půjdeme k sobě. Moc se těším zítra na chaloupku.

Pissík (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

Nádhera! Živě si to představuji i ty vaše čůrající pipinky. Ona je moc rajc i pipinka,když se ti nechce čůrat jen silně,ale i když čůráš jen normálně nebo málo,pak je to stejně napínavý a vzršující jako když musíš na poslední chvíli a čůráš intenzivním proudem.

Majka (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

Jsem moc ráda,že jste v pohodě a užily jste si sluníčka, tak hezký pelíškování a pozdravujte chaloupku!

Radim (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Moc hezký, výlet, voda, vaše čůrající pipinky v přírodě. Jste neuvěřitelný kočky, co se tady o těch věcech nebojí psát a navíc něžně a poutavě.

Sedmnáctý (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Tady někdo zabloudil z jiný diskuze? Nebo Libor je ten od Kláry? Mám v tom guláš.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Nemáš.

Touha pro Libora (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

Prosím tě, jen jsem se chtěla zeptat, jestli nemáš nějaký kontakt na Tonyho, jiný než email. Víc než týden se tady neobjevil a dva týdny neodpovídá na email. To u něj není normální, psal na Doktorku víc než deset let skoro denně. Ptám se, protože jste spolu tady komunikovali...Musí být někde na severu Německa :(

Bohužel... (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

....nemám. Úplně se mi sevřelo srdce z Tvého vzkazu a to není vůbec dobré. Omlouvám se, víc nemůžu teď, kéž by to bylo jinak. Nebyl mi lhostejný.

Reklama

Přidat komentář