Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Kikina (So, 18. 4. 2020 - 08:04)

Ahojte se souhlasem dvou reálných holek které tam vystupují jsem pověřila Lubu aby ti poslal další můj výtvor. Určitě se ti to bude líbit. No s tím typem plenek to má asi každá holka jinak. Třeba ta Petra se kterou si taky píšu preferuje ty teny seni a jím podobné protože si v nich prý připadá jako správná diaper girl :0) no já to mám podobně jako Anežka nebo tvoje holka a ty dry nites jsou opravdu designově moc pěkné. Já se v tom dm nekoukala jestli je tam opravdu mají nebo ne. Jenom mi to vyskočilo na googlu že by je tam měli mít tak se schválně kouknu. No já mám dneska po ránu soukromí můj kluk už je vzhůru a tak jsem neodolala a hned jsem si na sebe jednu vzala a před chvílí jsem se počůrala v postýlce a je to moc fajn tak si to budu ještě chvíli užívat. Tak hezký víkend tobě i tvojí přítelkyni ať už budete dělat cokoliv. Kiki.

CD95 (Ne, 19. 4. 2020 - 21:04)

Ahoj Kiki, četl a dostal jsem tvojí povídku a opět to bylo super. Nejen prostředí, ale i spolupokakandy. Kdyby bylo něco dalšího, bylo by to super. Opatruj se a ahoj. CD95

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 05:04)

Tebe je škoda, kluku.

Návštěvník (Čt, 16. 4. 2020 - 23:04)

Tebe je škoda, holka

Návštěvník (St, 15. 4. 2020 - 17:04)

Nosíš tedy plínky i na úřadě?

Kikina (St, 15. 4. 2020 - 18:04)

Jestli narážís na ten příspěvek v 12:04 tak to si asi zase jenom nějaký inteligent myslí že ví kdo jsem a jako vždy je úplně mimo :0) nebylo by to na doktorce poprvé a já už se tak nějak nemám potřebu k tomu vyjadřovat.

Tomík (St, 15. 4. 2020 - 12:04)

Pro zde všechny neinformované. Kikina je muž, pracující v administrativě na Praze 2 ve státní správě. Ale její dlouholeté příspěvky jsou motivující. Proto nic proti gustu.

Evka (Út, 14. 4. 2020 - 07:04)

CD95 - jo ale jak ji to říct... nebo ji ujistit , že je to to co chci....?

Návštěvník (Po, 13. 4. 2020 - 18:04)

Také rád nosím pleny ale tajně někdy si najdu odvahu a plenu si vezmu a jdu do ulice ale až večer když tam nikdo není i tak se bojím aby to nikdo neviděl nemáte nějaký typy jak to zamaskovat aby to nešlo vidět?

Kuba (Po, 13. 4. 2020 - 18:04)

Zkus volnější oblečení

Radka (Po, 13. 4. 2020 - 15:04)

Plenky mě přitahovaly od dětství, ale nikdy jsem neměla odvahu si je pořídit, navíc bydlím ještě u našich, takže celý balík bych jen těžko schovala. Ale už dlouho přemýšlím nad tím, jaké by to bylo, kdyby mě v plenkách viděla např. některá z kamarádek nebo ze sestřenic třeba kvůli prohrané sázce. Chápete, prostě muset si před někým sundat kalhoty a pak tam stát v plíně jako dítě. Dlouho mě lákalo je i nosit na spaní kvůli nočnímu pomočování, ale chyběla mi odvaha a trochu jsem se bála, že si na to zvyknu a už se to nenaučím zpátky. To si asi nechám až budu jednou bydlet sama.

Kuba (Po, 13. 4. 2020 - 15:04)

Ahoj Radko,
Byl jsem na tom stejně také bydlím ještě s tátou ale pleny mám schované v pokoji a nosím je skoro celé dny už asi půl roku.
Jestli chceš s něčím poradit tak klidně napiš.
[email protected]

Radka (Ne, 19. 4. 2020 - 12:04)

Tak to máš asi tátu, který ti nechává soukromí a neleze ti do věcí. Já bych asi plenky jen tak neschovala. A o tobě to někdo ví, že je nosíš?

Kuba (Ne, 19. 4. 2020 - 13:04)

Ahoj, Radko
Já mám u sebe takovej ten bordel ve kterém najdu co potřebuju jenom já a nikdo neví že je nosím ikdyž už jsem měl párkrát na malé.
Jsem čekal že napíšeš na mail a nic nepřišlo, do mail bych ti řekl víc ale tady na diskuzi mi to nepřijde bezpečné.
S pozdravem Kuba

Návštěvník (Ne, 12. 4. 2020 - 08:04)

taky jsem řekla mamce že je chci, nechci riskovat .

Evka (Ne, 12. 4. 2020 - 07:04)

Cd95 hezky... Koupila jsem si ještě růžovém obojecek. Teď je otázka jak to ještě doma víc nasměrovat...

CD95 (Ne, 12. 4. 2020 - 08:04)

A už jsi mamce řekla, že plenky chceš? A jak reagovala? A ještě si můžeš na doma pořídit dětský punčocháče.

Z (Út, 14. 4. 2020 - 05:04)

Z

Z (Po, 13. 4. 2020 - 15:04)

Z

Kikina (So, 11. 4. 2020 - 12:04)

Víc písmen abecedy asi neovládá :0)

Reklama

Přidat komentář