Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Veronika (Po, 6. 4. 2020 - 15:04)

Já nevím. A ty jsi od nás od Vlašimi?

Radim (Po, 6. 4. 2020 - 14:04)

Kiki taky bych s tebou čůral. Moooooc !

Pissík (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

Uf!

Ami (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

Taky za chvilku půjdu na zàchod. Je mi 18 a nemáme školu. Kalhotky bílý,sukně bílá kratkà. Silonky. Mušličku už močàk nutně tlačí. Musím se jit vypustit.

Pissík (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

Děvčata dnes je svátek s vaším čůráním. To je blaho. Někdy je tu mrtvo.

Karolína (Po, 6. 4. 2020 - 12:04)

Mám kalhotky bílý a taky silonky a jsem taky doma. Ale čůrat zatím nebudu, byla jsem před chvílí a bojím se o tom napsat otevřeně. Ale třeba se odvážím. Ale s nikým čůrat nepudu.

Zvědavec (Po, 6. 4. 2020 - 11:04)

Žlutý kalhotky jsou taky moc pěkný a zároveň i praktický, když se nedej bože stane nějaká nechtěná nehoda :)

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 11:04)

Koukám,že se holky nudí a tak píšou víc. Moc fajn! Ta karanténa je přece k něčemu dobrá,když nemusíte do školy nebo do práce. Bohužel, já do práce musím na krátkej a dlouhej.

Zvědavec (Po, 6. 4. 2020 - 11:04)

Ano, kalhotky s kytičkou tam vepředu jsou určitě roztomilé. A v bílých kalhotkách působí dívka, tak nějak víc nevinně. A moc pěkně popsané i čůrání. A co vy ostatní holky? Kláro, Miško, Kikino? Třeba z toho vznikne i něco jako seriozní průzkum :D

Kikina (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

Zvědavče jsi vážně zvědavý ale já opravdu prudérní nejsem a tak klidně odpovím. Až donedávna jsem nosila převážně tanga. Vím, že některým holkám úplně nevyhovují, ale mě se líbí teda když nejsou moc těsné a lehké to pak ani nevím o tom že je mám na sobě a to mi vyhovuje a troufám si tvrdit že postavu na ně mám :0) ale co jsem se dala dohromady se svým současným přítelem tak jsem na jeho žádost začala zase nosit ty kalhotky klasického střihu. On je hodně ujetý na můj zadeček a říkal že se mu na holce líbí víc ty klasické kalhotky ze kterých ty obrysy zadečku jen decentně vykukují ven zatím co v tangach je vidět úplně všechno. No neměla jsem problém mu v tom vyhovět můžu jak tanga tak i klasiku hlavně když se v nich cítím pohodlně. No co se barev týče tak se snažím být hodně kreativní a mám v šatníku kalhotky rozličných barev a vzorů ale nejvíc se mi asi líbí růžová. V růžových si připadám jako princezna :0) já vím zní to hrozně infantilně ale já to tak opravdu cítím a taky mám slabost pro kalhotky s nejrůznějšími dívčími motivy jako jsou kytičky nebo srdíčka. Moje nejoblíbenější mají srdíčko vpředu i vzadu a nápis i love you v oblasti pipinky a zadečku a ty mám dneska zrovna na sobě. No Eliška v tomhle moc kreativní není a nosí převážně bílé které má i dnes. A jednu věc máme společnou obě dvě jsme ujeté na legíny což je naše nejoblíbenější oblečení. Já mám dneska takové černo bílé kostkované a Eliška tmavě modré. Taky jsem měla dneska dopoledne jedno akutní čůrání je fakt že po kafi to jde úplně samo :0) půjdeme teď na zahradu a možná že taky dneska dáme nějaké společné čůrání venku. Je krásné počasí tak si to tu všichni užívejte.

Miška (Po, 6. 4. 2020 - 11:04)

Já mám žlutý kalhotky a světlý silonky a sukni. Čurala jsem na záchodě ,venku budu odpoledne.

Pissík (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

holky vy jste Boží! Už se mi to vaše čůrání proměnilo na krásný zážitek. Já bych vás chtěl mít doma.

Jana (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Teď jsem se vyčůrala ještě jednou. Vypila jsem ráno velký čaj a tak jsem čůrala rychle z pipinky na záchodě a hned to šlo. Už jsem začala čůrat když jsem si stahovala kalhotky a silonky dolů,ale stihla jsem to se nepočůrat ani trochu. Moje starší sestra ta čůrá často hodně a má větší proud než já, protože je už velká a má větší pipinku než já. Já mám dnes žluté kalhotky a silonky a krátkou modrou sukni,protože je teplo a doma chodím bosa.

Zvědavec (Po, 6. 4. 2020 - 09:04)

Holky, jeden dotaz na vás. Všiml jsem si, že tu nejste nijak prudérní, naopak jste celkem otevřené, tak doufám, že mě neodkážete do patřičných míst. Taky se mi líbí holčičí čůrání, ale hlavně jsem ujetej na dívčí spodní prádlo, a tak se chci zeptat : Jaký kalhotky nejradši nosíte, a proč ? Preferujete raději tanga, nebo kalhotky klasického střihu? Je nějaká vaše oblíbená barva kalhotek, kterou máte nejraději? Ty odvážnější z vás, klidně hoďte i do placu, jaký kalhotky máte zrovna na sobě. Tak se nestyďte a budu se těšit na vaše případný odpovědi. Milan.

Veronika (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Já nosím nejčastěji bílý kalhotky s kytičkou nad pipinkou a ty mám teď taky a taky mám sukni ale punčocháče ne a čůrat půjdu asi už za chvíli. Už se mi chce.

Radim (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Počkej počkej,ještě ne. Já bych ti ty kalhotky sám stáhnul a tvůj zlatý dešť z pipinky bych chtěl do sebe a chci ho pít. Udělej mi to tak.

Veronika (Po, 6. 4. 2020 - 11:04)

Už to je. To nejde takhle na dálku. Teď taky jsem vyčůrala hodně a prudce až mně to tím tlakem trochu v pipince nepříjemně tlačolo. Už se stydím.

Radim (Po, 6. 4. 2020 - 11:04)

Verunko už to je taky. Tohle mi nedělej. Nedáme to čůrání v reálu? Styděl bych se taky trochu ale chci to s tebou udělat. Chceš?

Veronika (Po, 6. 4. 2020 - 12:04)

To je blbý. Před tebou. Mně by to ani nešlo pustit ikdybych potřebovala.

Kikina (Po, 6. 4. 2020 - 08:04)

Dobré ráno všem. Dneska jsme chtěly zase měřit, ale Eliška potřebovala především vyprázdnit svůj zadeček a tak jsme to nechaly na jindy. Jinak zajímavá studie. Já si myslím že hodně klukům se líbí pohled na čůrající dívku i z titulu toho že i když je to základní lidská potřeba kterou musíme dělat všichni tak do jisté míry je to pořád určité společenské tabu o kterém se veřejně moc nemluví. Nicméně neshledávám nic divného na tom že když se klukům líbí jak jim to z jejich pindíků proudí do našich pipinek tak se jim líbí i koukat se když to nám holkám z pipinek proudí ven. Hezký den a fajn čůrání všem. Kiki.

Reklama

Přidat komentář