Reklama

Ariana a Raven

kamil (So, 18. 4. 2020 - 23:04)

ty musíš být zdatný omezenec. týrali tě v dětství? jinak nechápu ten stupid komentář...

Návštěvník (So, 11. 4. 2020 - 20:04)

Souhlas. Ať žijí jen ti, co chtějí žít. A kdo žít nechce, má mít k dispozici důstojnou a bezbolestnou možnost, jak to ukončit. Co je to za barbarství, že taková možnost už dávno není k dispozici?

Návštěvník (So, 11. 4. 2020 - 20:04)

A proc to pises tady diskutujicim? Nevsimla sem si ze by chtel nekdo zde byt po smrti. Ale zkus to navrhnout Ariskovi ona kdyz neni stredem pozornosti tak vymysli zcestny historky lzi nesmysly a uz parkrat vyhrozovala sebevrazdou. Ale dam krk na to ze ta baba se ma tak rada ze by radeji zabila nez byla zabita.

Návštěvník (Ne, 12. 4. 2020 - 00:04)

Proč to píšu? Protože reaguji na příspěvek nade mnou.

Návštěvník (Ne, 12. 4. 2020 - 00:04)

Aha. Jeste ze nevidim video rypákovce Aríska. Uvodni fotka mi stacila. At uz jde do nebes a vecnych lovist.

Návštěvník (So, 11. 4. 2020 - 21:04)

Arísek ,je přeci holčička, čarodějka ,silná žena vamp... a když ji patřičně nikdo neobdivuje, tak otočí a je slabá, zrazená, nemocná.. a čeká lítost.. komedintka

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 13:04)

Nekolikrat se na svem FB chlubila jak leky nebere. Ze rozpozna kdy jde na ni manie ci deprese. Spise nez nejaka bipolarkou trpi poruchou osobnosti. Kazdy kdo ji delsi dobu sledoval tak to musel zaregistrovat. Je to jen same ja ja ja. Narcistka egoistka histrionka. Neni to dobry clovek a vlastne nechapu ze je nekterym lidem sympaticka. I kdyby clovek vlezl na Fb za 10 let tak to bude stejna baba co pise o sexu sukani a jak je krasna. Nic co by cloveka obohatilo. Uz tam ani nelezu. Ztrata casu nad pomatenou osklivou babou.

Návštěvník (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

myslím,že to je naprosto přesný odhad.Jen egoistka zahleděná do vlastních iluzí a lží.Docela se mi břídí,jak ji lidi skáčou do prdele..Arísku...co od takového virtuálního přátelství očekávají ?

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 12:04)

Bipolarka a psychoza, nejsou to dve rozdílné nemoci?
Jsou lidi, kteří na bipolárku žádný léky nežerou a taky žijou, i když ten život za moc nestojí.
Ale nutit nikoho nelze ty léky brát, mají vedlejší účinky.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 19:04)

Ještě že nepíše, že je tak utahaná ze šuku s neexistujícím přítelem :-)))

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 07:04)

Ano je to tak , ty deprese berou energii a člověk je slabej. Ale to jak věští ji taky hodně ničí, ona je nemocnej člověk a neměla by se tak vyčerpávat. Pak se diví že kolabuje. Ale je nenažrana , tak honí prachy. Ovšem to jak chronicky lže a útočí na lidi, to už je hnusná povaha, žádná nemoc.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 09:04)

ale ona není nemocná.. Viděla jste někdy ,že by se zmínila ,že bere léky ? a to že vyprdelí vše ,aby ji lidi obdivovali a litovali...Aperol a cigárka ,to k silným lékům na maniodepresi nejde. Navíc by měla důchod.. Moje sestra má 30 let ,a díky téhle nemoci je v důchodu. Je věčně na kontrolách. Navíc lidi vážně nemocní ,bývají pokorní. ona je zlá a útočná, pokud má někdo jiný názor než je ten její tak se do něj trefuje.. Musí se ji jen pochlebovat. A na fotky ,které jsou tak upravené ,že už to je úplně jiný člověk jen psát "Arísku ty jsi krásná "Lže všem a nejvíc sama sobě.. Rozteklá stará ženská,co si hraje na diblíka

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 13:04)

To nemůžete soudit podle sestry, i duševně nemocní jsou hodně různí. Ona samozřejmě léky bere, proto je ráno tak zmlácena, bez nich by nemohla žít. K psychiatrovi chodí , kolikrát ho tady chválila. Podle mě důchod stopro má plnej . Znám hromadu duševně nemocných a jdou silne agresivní , ulhani a útočí kvůli maličkostech. Přesně jako ona. Já mám psychózu a léta jsem pravidelně s přítelem pila víno , teď si klidně dám drink, vůbec žádná reakce.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 19:04)

no ,s tou agresí máte pravdu,ale pro je nutná medikace. Květa byla pod dohledem psychoušů,protože měla demonstrační pokusy o sebevraždy. Rozlámaná je protože do noci čumí na filmy a odpoledne chrápe-to je prostě tím..nemocná není.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 08:04)

Je vážně nemocná, má pný ID a ten vám jen tak z legrace nikdo nedá. A člověk, který měl tak silnou ataku s pobytem bere doživotně léky na psychozu .Kdyby je vysadila, vrátí se do Bohnic , I s nima má velký výkyvy, to bipolárky mají.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 20:04)

Já myslela, že trpí bipolárkou? A na ní se léky brát musí.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 21:04)

Musí se jenom umřít. Nutit jí nikdo nemůže.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 22:04)

Žvástáš.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 23:04)

Žvástáš ty zasranej hňupe!!

Prdel (St, 8. 4. 2020 - 19:04)

Zhubla.......musí si nechat zúžit šaty.....ha ha ha

Reklama

Přidat komentář