Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

Nazdar Ferdo Mravenče

Judita (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Nazdar Josko.

Josko (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Nazdar Judito.

Judita (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Tak co milenci, zase žádní?

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Furt stejný. A ty?

Judita (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Pořád ten jeden manžel. Solventní.

Josko (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Tak to máš dobrý

bianka (Čt, 2. 4. 2020 - 14:04)

Souhlasím, řidičů je potřeba. I před pandemii jich bylo nedostatek. Dnes jsem musela jet kousek busem, plexi tam řidič neměl, ale páskou si zabránil k sobě přístup a neotvíral přední dveře. A cestovali jsme tak zdarma.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 13:04)

V červnu mi bude 32..To ti musim napsat že to měl Ota v plánu jezdit s autobusem ale kvuli viru mu to nevyšlo.Já mam z práce neplacené volno ale pujdu až budou potřebovat.Ona se snížila výroba a zůstali tam jen stálíci a to ještě ne všichni.Tak jen člověk sedí čumí a čeká.A jako řidič máš respirátor? Měl bys mít ten FFP2 .

? (Čt, 2. 4. 2020 - 13:04)

A proč nejde jezdit? Řidiči jsou potřeba i teď. Jo masku máme ale tu textilní. A jsme schovaní za plexisklem, to už bylo. Dobrý bylo, když se na mě dobývala nějaká paní, že mi nese štrůdl, abych neměl hlad. To ale nejde. A proč jsi ty unavená, když nepracuješ?. Už musím jít

Hmm (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Miluně je asi 32.

bianka (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

Jsem tady Milu, ale nějak není chuť psát.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

Asi to Bianko snášíme psychicky obě špatně.Mě už nepomáhaji právě ani vtipy ani příroda ani videa.Já už fakt nevim.Každej začátek dne mi unavuje a ubíjí.Občas se mi zase honí myšlenky to zabalit.Ale dokuď tu píšu tak ještě bojuju i když síly hodně ubývaji.Horší by bylo kdybych se odmlčela tak by to znamenalo něco zlýho.Ale jak říkam pořád ještě bojuju.

? (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

A ty máš hodně těžkou práci? Já měl krizi minulý týden, ale pár dní jsem si odpočinul a zase pracuju. Jezdím s autobusem, vozím lidi. Co děláš ty?

Hmm (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Miluna nedělá nic, fláká se doma a jen na vše nadává.

? (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Tak jestli je jí víc než pětašedesát, tak by pracovat ani nikde neměla

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 10:04)

Sergej šel zatim na brigádu dnes tak mam zase blbý pocit aby to svinstvo nepřitáhl.Já nevim jak takhle v nejistotě žít!! Už mi to nebaví.Příští týden má být krásně a ani člověk z toho nemůže mít radost.Všechno bude dál zavřený a jen ta nejistota zůstává.Nějak tu nevidim Bianku ani Pils.Jste v pořádku?

Andrea (Čt, 2. 4. 2020 - 08:04)

Dekuji Kačko Anonyme

Miluna (St, 1. 4. 2020 - 17:04)

Kačinko ani nevíš jak ti rozumim a chápu.Člověk má ty nervy na pochodu.Je to tak náročný ta nejistota a ty domácí ponorky.Tovíže sem zase vypadla ven.Taky se doma schylovalo zase k hádce,i když to vyvolává on,je to teď každou chvíli a v noci pak škemrá o sex,takhle je to denně.Já už sama ani sex zase spíš teď nechci protože mi to sere když je na mě hnusnej a pak o pár hod to chce.Já tohle prostě neumim a nebaví mě to pak.Já už chci mít zase svuj klid,kdyby tak zase jel k tomu příbuznýmu ale to už se mu nechce.Teď sedim venku na lavičce na slunci a budu tu dokuď slunce nezaleze za panelák,pak potáhnu domu.Ale ty máš možná klidnějšího manžela??? Jen tak odhaduju,připadá mi že tvuj manžel a Andy manžel musí být podle psaní hodně hodný? Sergej je bohužel agresivní typ takže o to je to těžší.Teď nejspíš doma zase chlastá,nevim to jistě ale měl blbý kecy když sem odcházela tak říkal že si dojde pro chlast:-( ..No a představ si zkoušela sem se spojit videohovorem s jednim ukrajincem s kterym sem ráda chodila si posedět a byl mym kamarádem a teď už je na Ukrajině a zvedl mi hovor v hroznym stavu.Sem se ho uplně lekla.Neustále mu při hovoru padala hlava a nakonec spadl ze židle on celej a ta kamera snímala už jen zeď a pak se to přerušilo.Tak takhle mi dopadl hovor na Ukrajinu:-( ..Sem celkem v šoku v jakym stavu ty chlapy mam.Asi to nedávaji.Sem tak smutná.Vypisovat se je jediný co můžem viď:'(

Andy a Kačo, (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

jste obě moc milé, tady asi nejmilejší ze všech. Možná ještě Pilsnerka.

Reklama

Přidat komentář