Reklama

Incest

Lidka (Ne, 24. 5. 2020 - 21:05)

Ano, této skupiny se to tká zřejmě nejvíc

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Blbost. Statistika by měla smysl jen z výpočtu všech matek jenž porodily syna, a to jen za posledních, dejme tomu třicet let, potom by to procento muselo mít daleko jinou vyší hodnotu.

Libor (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

Sociálně slabých matek samoživitelek je v ČR asi 170 -200 tisíc. Vzhledem k tomu že ne každá samoživitelka má syna, by pak tomu ta statistika, jednoho procenta incestu, matka syn, odpovídala.

Věra (Ne, 24. 5. 2020 - 15:05)

Jako 1700 matek v ČR, které mají sex sex synem, je tedy šílené číslo. Dle mého takových matek nebude ani 170, ale i kdyby to bylo těch 170 matek, tak je to tedy síla.

Majo (Ne, 24. 5. 2020 - 21:05)

Proc syla,jsme sami od mych deseti let a kdyz mi zacali poluce tak mi vysvetlila co to je a ulazala vsechno,potom mi dovolila sahnout a pri vysvetlovani co a jak se udelala tak az brecela a od te doby spolu pichame kazdy den.

Z (Ne, 24. 5. 2020 - 21:05)

Z

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 13:05)

Tak snad chápeš jak je to myšleno. Sociálně a kulturně. Matky samoživitelky tou skupinou rozhodně nebudou

Lidka (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

Rady na Doktorce jeden takový případ byl. Matka zneužila svého šestnáctiletého syna. Bylo to asi dvakrát nebo třikrát. Syn se dostal do blázince, matka odsouzená zřejmě jen s podmínkou, protože měla další dvě malé děti. Poloviční cikánka, z dětského domova, základní vzdělání, totální rozhozené hodnoty, občasná prostituce.

Lidka (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

oprava ne rady ale tady

Hanka (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

Zarážející je tak vysoké číslo, 1100 případů ročně? Nechce se mi tomu pořád věřit.

Lidka (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

Záleží na tom o jaký incest se jedná. Zda mezi matkou a dítětem, mladistvým nebo oběma dospělými. Vždy se jedná převážně o nižší sociální a kulturní skupiny bez řádných životních hodnot. Ano, vyskytuje se to i mezi VŠ ale tam to jsou při odhalení senzacibudící případy

z webu (Ne, 24. 5. 2020 - 10:05)

Sexuální zneužívání v rodině je doprovázeno posttraumatickou stresovou poruchou na straně oběti. (více v PTSP). Následkem tohoto těžkého zásahu do lidské psychiky mají tyto jedinci po většinu života trvalé a zřetelně narušené nebo převrácené či nestálé sebehodnocení. V mezilidských vztazích se snaží vyhnout reálnému či domnělému odmítnutí, proto si většinou vybírají člověka, který jim nemůže tolik ublížit. Tyto vztahy bývají nestálé nebo naopak velice impulzivní; po dobu jejich trvání podléhají idealizaci či naopak extrémnímu znehodnocovaní ze strany zneužívaného člověka.
U sexuálně zneužívaných osob vzrůstají sebevražedné tendence, mívají chronické pocity prázdnoty, a uzavírají se před okolím. Pokud ke zneužívání dochází od útlého věku dítěte, dochází k vytěsnění vzpomínek, které se projevují po celý život v podobě níže uvedených pocitů a stavů .

z webu (Ne, 24. 5. 2020 - 10:05)

Sexuální zneužívání v rodině je doprovázeno posttraumatickou stresovou poruchou na straně oběti. (více v PTSP). Následkem tohoto těžkého zásahu do lidské psychiky mají tyto jedinci po většinu života trvalé a zřetelně narušené nebo převrácené či nestálé sebehodnocení. V mezilidských vztazích se snaží vyhnout reálnému či domnělému odmítnutí, proto si většinou vybírají člověka, který jim nemůže tolik ublížit. Tyto vztahy bývají nestálé nebo naopak velice impulzivní; po dobu jejich trvání podléhají idealizaci či naopak extrémnímu znehodnocovaní ze strany zneužívaného člověka.
U sexuálně zneužívaných osob vzrůstají sebevražedné tendence, mívají chronické pocity prázdnoty, a uzavírají se před okolím. Pokud ke zneužívání dochází od útlého věku dítěte, dochází k vytěsnění vzpomínek, které se projevují po celý život v podobě níže uvedených pocitů a stavů .

Hanka (Ne, 24. 5. 2020 - 10:05)

Hledala jsem, ale nemohu už to nalézt, mažu po sobě historii. Byl to nějaký článek na téma, psychosexuální vývoj, pubescence, adolescence, poruchy a zneužívání dětí v ČR.

Dohledáno na webu (So, 23. 5. 2020 - 18:05)

V ČR dojde ročně odhadem podle odborníků sexuologie k incestu mezi matkou a synem až v 1100 případech. Odpovídá to 1% kde ve společné domácnosti žijí jen matka a syn. K odhalení takového vztahu ale dojde jen jednou za několik let, vše zůstává tajemstvím zúčastněných osob a těžko se takové činy prokazují. Je vůbec takto vysoké číslo možné?

Dan (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Těžko říct každopádně si to dovedu představit že se to děje jen je to pak asi pro oba pěkně trapné...

Jaruna (Čt, 28. 5. 2020 - 09:05)

Ona taková nadržená ženská, která nemá dlouho sex s chlapem a která se trochu přiopije, je pak schopna ošoustat i vlastního syna. Jak to potom mezi nimi bude dál se lze už jen domnívat, je to na nich samotných, jestli v tom budou pokračovat nebo ne.

Tomáš (Út, 2. 6. 2020 - 04:06)

Já to mám ze když sem delší čas bez sexu tak ne že bych šel ojet svou matku to bych si nedovolil ale obejmu jí nebo jí dám ze zadu pusu na krk nebo do vlasů a něco pěkného ji řeknu samozřejmě mě jako žena přitahuje když sme si povidali drzel sem ji za ruku a občas se jí podíval do klína, vždy se mi snaží poradit a pomoct, když obejmu tak se mi taky postaví ale ne tak aby jí to vadilo je to pro mě příjemné když bych zasel dal nevím jak by to dopadlo

Honza (Čt, 28. 5. 2020 - 15:05)

Ne Jaruno, neomlouvej incest je to prasárna a úchylárna. Ani sebevíc nadrzena a priopila zenska nevyjede po svem synovi. Je to proti přírodě. V pripade incestu jsou oba 2 prasata. Já si nedovedu v živote představit že bych ošukal svojí matku nebo sestru. ...... To prostě mezi normalnima lidma nejde. A to mi nevadí to dělat s ženskou ve věku mé matky.

Návštěvník (So, 23. 5. 2020 - 23:05)

zdroj?

Reklama

Přidat komentář