Reklama

záliba v nošení plínek

a nema ta divka (Út, 23. 8. 2016 - 13:08)

Dívka 22 let, ráda...Tak si s ni povidejte a nenechte ji stradat!!!

plenka (Út, 23. 8. 2016 - 13:08)

Dívka 22 let, ráda popovídá na téma plenky, email [email protected]

Pepa (Po, 22. 8. 2016 - 00:08)

Já pleny nosit musím, a když jsem v horších podmínkách, tak si vezmu Depend Super Plus Extra Large kalhotky zalepovací 15 ks, donich dám Depend Super Plus vložné pleny 20 ks, takže celková závist je 7 litrů a to je i na několik dnů, a aby to nepadalo, a nebylo vidět,tak přes to hodim tena fix fixační kalhotky, a mám hotovo, sice ke konci už to je dost těžké, ale svůj úkol to plni

plienkar (Čt, 18. 8. 2016 - 12:08)

Pvc nohavice sa dajú kúpiť...Porad mi akej velkosti si davas tie latkove plienky v takom pocte pretoze ja som mal 70x70 celkom to nedrzalo dakujem

Vlada (Út, 16. 8. 2016 - 09:08)

Ahoj je tu nikdo z prahy kdo rad nosí plenky a chtel by si psat pak treba sejit a společné plenkařit ale prostory nato nemam distak piste na [email protected]

vlado (Pá, 5. 8. 2016 - 17:08)

Ja som tiež isel domov a som to nestihol prdol som a už sa to tlacilo do plienky a plienky som hodil do kosa a kúpil som si nové.

zubík (Pá, 5. 8. 2016 - 09:08)

Já plenky přímo zbožňuju.Beru si je hlavně o víkendu a v týdnu na noc když jsem sám.Pouze do nich čůrám,protože s velkou je dost potíží pak likvidovat následky.Ikdyž jednou jsem se pokadil když sem šel s nákupu.Chytnul mě fakt silnej průjem a ve chvilce když jsem otevíral dveře domu tak to šlo do pleny.Preferuji hlavně jednorázovky,tak sem jí sundal,rychle se vykoupal a zabalil do čistého.

vlado (Po, 1. 8. 2016 - 18:08)

Pvc nohavice sa dajú kúpiť v erotic shop obchode za 40€.Zapinaju sa troma patentkami na oboch stranách vpredu.Da sa do nich nabaliť 10-12 plienok a dvoje pampersky.Teda znesu dosť mocu apostel je do rana v suchu.

plienkar (Čt, 28. 7. 2016 - 11:07)

Som zo slovenska tiez rad nosim plienky.mam podobny problem zohnat plienkove nohavicky na slovensku.ma s tym niekto skusenosti.za radu vopred dakujem

vlado (Út, 26. 7. 2016 - 14:07)

Niekto nadava na plienky ale ked ich niekto bude potrebovat nosit plienky tak sa nikto neprizna.kazdy sa hambi povedat ze potrebuje plienky a horse je ze nechce ist doktorovi na urologiu aby sa toho dostal.Takto ludi nemozno odcudit a nazvat ich ako uchylaci kazdy nevie ako dopadne ahojte cau.

Tom (Po, 25. 7. 2016 - 00:07)

Chtěl bych se zeptat jestli taky chodite třeba i na nočník. Já tam chodím občas čurat a mám ho pod postelí a večer do něj strikam abych to nemusel uklízet je to paráda.

Mravní hlídka (Ne, 24. 7. 2016 - 11:07)

Zbičovat do bezvědomí a hodit tygrům do ZOO.

vlado (Ne, 24. 7. 2016 - 10:07)

Kto mi usije pvc bombardaky velkost L

vlado (Ne, 24. 7. 2016 - 07:07)

Ja mam rad pienocky.Dasi12 plienok damske nohavicky dve pampersky TENA pacusky dvojmo na tosi oblecem damske plavky nohavicky a potom rifle.Potom idem katke na nastevu tam vypijem asi 15 piv a kludne pustim do plienok az mi to pretecie a katka ma kludne prebali aby bol zasa vsuchu. Mna stasne bavi cikat do plienok.

fuergo (So, 23. 7. 2016 - 14:07)

Ahoj,
připravil jsem si pro Tebe na začátek virtuální či rýchlý výcvik pro to, abych zjistil co všechno zvládneš a jaké máš v tvém chování, oddanosti a poslušnosti mezery. Požaduji fotodokumentaci či video splněných úkolů, ale pokud umíš dobře a podrobně psát, možná bude stačit i to.
Nesnáším lhání, výmluvy a v žádném případě zatajení důležitých informací! Požaduji tvou čistotu, upřímnost a oddanost! Za každých okolností musíš všude dodržovat společenská a etická pravidla!

Jsem z Prahy a je mi 25, piš na [email protected]

Karel Lukáš (Čt, 21. 7. 2016 - 17:07)

Ahoj, tak jsem dnes narazila...Ahoj já taky nosím plínky. Jestli si chceš o tom psát tak na [email protected]

Didi (St, 20. 7. 2016 - 15:07)

Ahoj, tak jsem dnes narazila na tuhle diskuzi a musim se pochlubit - dnes mám na sobě prvně plenu a je to neskutečné příjemné :) už se nedívím, že tomu holduje tolik lidí :)

Plenkar (Út, 12. 7. 2016 - 08:07)

Náhodou v čechách tyhle...Pani Roubcova je sikovna svadlena,ale nema ty spravne materialy. Ani PVC, ani silonovy uplet a navic podle toho,co jsem videl u kamarada,tak to sije,jakoby ty vlozene plenky v nich byly na obtiz.A to je spatne!A jet si primo osobne k ni,aby mi vzala miru a usila mi je vlastne na zakazku,tak za ty penize mam 5-6 z Nemecka,rychle a bez doprosovani.Jedine reseni by bylo pouziti velmi kvalitniho PVC/PUR jako nepropustne folie/je to takove trochu gumove-pruzne PVC/,k tomu jemny PAD/PES uplet pro ty kteri chteji ty igelitove kalhotky zamaskovat, jako damske spodni kalhotky a trochu se vyhnout ostude pri jejich odhaleni.A dale jsou to pradlove gumy do pasu a do nohavicek,ktere se nekrouti a nedrou a samozrejme i kvalitni nite + druky na zapinani gumovych kalhotek svedskeho strihu. Idealni by bylo poslat te pani vlastni strih,ale kdo bez krejcovskeho vzdelani je si ho schopen sam vytvorit. Nebo zajit za sousedkou,ktera sije po domacku a rict ji,aby me zmerila,ze potrebuji udelat strih na plenkove gumove kalhotky? To asi nehrozi.
Nasazoval jsem si a dlouhodobe na sobe nosil spousty gumovych kalhotek od nejruznejsich vyrobcu-kazde z nich mely nejake plusy i nejake minusy,ale zadne nebyly idealni.Mozna se zda,ze to az prehanim,ale kvalita tech kalhotek souvisi i s jistotou jejich pouzivani a ochrane luzka i obleceni.Proto je to tak dulezite.

Jirka (Út, 12. 7. 2016 - 05:07)

Náhodou v čechách tyhle potřeby šije In-tex.cz. Materiálově i vzhledově se velmi zlepšili.Dělají teď veškerý sortiment i v pěkných barvách.

Plenkar (Po, 11. 7. 2016 - 12:07)

Ja jsi tsky davam 10 12...Jestli mas ucet v bamce a platebni kartu, tak si muzes objednat z Nemecka. Bud www windelkaufen.de/Suprima, www mode-pvc.de, tcsb.de.Vsechny tyhle firmy vyrabeji nadherne gumove kalhotky ruznych provedeni a strihu v pastelovych barvach. Kvalita je vysoka a cena rozumna-prohledni si jejich stranky,ale dobre mer pri objednavce, aby se ti do nich tech tvych 10-12 plen veslo. Balicek do 5kg vyjde na 17,-Euro a do tydne to mas doma. Me jeden balicek od nich prisel potrhany,tak jsem si to na poste kontroloval a postacky si me divne prohlizely a nektere se uculovaly.Ale neztratilo se mi nic,prestoze byly asi dvoje troje uz znatelne rozbalene, taknic nechybelo. No zkoukni to a uvidis. V Cechach nic poradneho nekoupis-nejaka zenska sije na zakazku,ale z tuzemskeho igelitu,pak nejaky yelen dela taky neco podobneho,ale strasne draho a sexshopy maji jen takove na hrani a na nic. No zkoukni to a uvidis. Dej vedet!

Reklama

Přidat komentář