Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Tak si zkus tady na Krnovsku sehnat lepší práci. Tady je to špatný a s tím blbcem z Číny to bude ještě horší . A pak taková mladá chudinka si tady bude stěžovat. To mně teda vytočilo. Omlouvám se,ale živím rodinu a malý dítě a zena na mateřský.

Zdena (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Je to asi v těch končinách těžký, omlouvám se. Ale Jak jsem poznala Kláru a její rodinu,jdou to obyčejný lidičky a neměli to snadný.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

tak co nechápeš? Je to příběh, ty postavy neexistují, tak ze sebe nedělej blbce

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 13:03)

Ten příběh je nereálný-vymyslený.Píše to nějaký na hlavu postižený muž

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Ta Klára ta ma ptáka.

Klára (So, 28. 3. 2020 - 08:03)

Byly jsme vypustit plný pipinky a ještě se pelíškujeme, tedy ségra a já tady jen něco naíšu a půjdu k ní. Mamča se rozhodla, že pojedeme na chaloupku, a to je skvělý,ale asi se vrátíme dnes domů a chtěly bychom tam být možná za týden nebo přes velikonoce. Mamča je smutná, že nemůže v krámku prodávat a bojí se, že to nezvládneme finančně. Já se koukala na různý možnosti, ale ona má známou a ta jí dělá daně a tak a snad něco vymyslí- Jestli to půjde, klidně půjdu na brigádu a jak dodělám školu tak půjdu do práce abychom to zvládly. Ptáčkům ještě dáme krmení,ale už naposledy, sice je trochu někdy ráno zima,ale už si mohou nasbírat ,když je teplo a není sníh. Libor dnes za námi nepřijede,ale přijede v neděli. Já bych jela i za ním, ale bojím se teď do vlaku nebo autobusu, abych nechytla toho vira.Majko,když tam na chaloupce budeme o velikonocích,přijela bys?

Kuba (So, 28. 3. 2020 - 08:03)

tady je jedno kdo sem píše. Kluk se může ukrývat za holku a opačně. Desetiletá tady může být za matku od rodiny, starej dědek za školačku, vysokoškolák za vesnickýho burana a vesnický buran za vysokoškoláka. Ale některý příspěvky jsou pěkný a podporujou sexuální fantazii. Pak je mi volný, kdo za tím je. Souhlasím ale, že by se tady neměly dávat kontakty a dohadovat schůzky a vůbec ne s tak malýma holkama, jestli je to teda fakt. Tam může být taky dospělej kluk nebo ženská.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 07:03)

A jak jsi to objevila,tuhle diskuzi?

Jana Hrušková (So, 28. 3. 2020 - 07:03)

Byla jsem zvědavá jestli vyčurám ráno víc než včera přes den,ale bylo toho méně 400 ml. A potřebovala jsem hodně,ale jak jsem se probudila,ještě to šlo vydržet,protože jsem na to tolik nemyslela. Mám moč trochu tmavší než včera,snad nebudu nemocná.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 07:03)

Jano supertvoje čůrání. Moč je ráno většinou tmavší než přes den, neboj se nic. Ty už jsi velká?

Jana Hrušková (So, 28. 3. 2020 - 07:03)

už jsem taky klidnější. Jsem skoro velká 11.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 07:03)

ono to tak vypadalo. Ty věci tady jsou ale pro velký kluky a holky.Jestli jsi na to zvědavá tak dobře,ale nenech se nikým odtud zlákat na schůzku a neodpovídej na žádný mail nebo telefon,kdyby ti ho sem někdo dal.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Já ti moc rozumím.

Ano jsem (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Ano jsem. Já už se tak s tím soužím,že až budu plnoletý tak odtud zmizím někam na druhý konec republiky. Já jsem z toho tak šťastný ale i nešťastný dohromady. V Mimoni jsem několikrát byl i v té její ulici a vím asi kde bydlí,ale to je ještě horší pro mne. Ale já bez toho jejího psaní nedokážu být a asi vím i jak Klára vypadá a i její sestra- Prostě zoufalý. Vše jí strašně moc přeju,ona mi zde odepsala a to bylo pro mne velký štěstí. Nejsem schopen si jinou holku hledat.

Od tebe kousek (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Klárko jsem ze Zákup,to je od tebe kousek. Ctim, žes zadaná,ale miluji tě a tvé vyprávění pokaždé až do konce všeho z těla.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Sleduji příběh děvčat od začátku, nejsi ty ten zoufalý kluk,co sem psal jeden čas ta nádherná vyznání? Z toho tvého sdělení je to výrazně cítit,ale třeba si to pouze nesprávně analyzuji. Odpovíš mi po pravdě?

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Nevadí ti, že ty holky mají pinďoura?

Návštěvník (Ne, 29. 3. 2020 - 11:03)

Jestli má KLára pinďoura,tak o to horší, že se fláká a stěžuje si na nedostatek, když je Libor královsky zajistil. Stejně je to zlatokopka

Klára (Pá, 27. 3. 2020 - 19:03)

Majko možná pojedeme na chaloupku ale jen na jeden den na otočku a jestli se nebudeš zlobit, já bych to setkání dala, až tam budeme více dní a situace s tím virem se uklidní. Rády tě uvidíme ,opravdu. Radime, já se občas na ten Zanzibar dívám i přes tu webkamery ,ty obě nebyly u hotelu přímo,ale kousek vedle a mně je smutno a já se na to nemůžu dívat protože se mi chce hned plakat a Niki to má stejné. Ale když se díváme na to, co jsme si natočily nebo nafotily my, tak nám to nevadí. Divný, že jo? Ale já za to nemůžu, to jdez mého srdíčka samo. Moc ráda bych se tam vrátila a tys říkala Majko, že by ses tam taky ráda podívala, proto bych ti opravdu ráda ty naše fotky a videjka ukázala. Jestli tam pojedeš letos nebo za rok,určitě se ti tam bude líbit. Pujdeme se s Nikolou vysprchovat a pelíškovat. Včera jsme koukaly na film Básníci v televizi a vydržely jsme až do konce neusnout. Už si teď moč měřit nebudeme, ale ve sprše si ve stoje pipinku uvolním a ona moje určitě čůrat bude, protože vnímám, že v bříšku nad pipinkou mám vodu kteráchce ven, ale jestě to není kritický, chce se mi tak normálně.

Pavlína (Pá, 27. 3. 2020 - 20:03)

Klárko vzpomínky jsou krásné ale i bolí a ta web camera je reálná a to co máte natočené jsou vaše radosti a proto ti jdou slzičky do očí,když vidíš tady a teď jak a co tam je. Holky hezky se vypelíškujte a s tím čůráním už neexpenimentujte, vyčůráte stejně podobně a podle druhu nápoje vydržíte více nebo naopak méně a intenzita vyprázdnění je podle toho taky různě intenzivní ,ale v průměru máme podobně objemové močové měchýře.

Reklama

Přidat komentář